Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Ni pretirano drag če upoštevam, da sem pred leti dal ene 250€ za T500 ferrari volan.  Samo zgleda mal plastic fantastic.

Bom počakal kakšen review preden se odločim :)

Link to post

Če gledaš kakšne druge 3rd party proizvajalce, ki volane prodajajo za 500-1500€, je tole res đabe. Sam prec se bo najdu en k bo primerjal z Logitechom, kjer dobiš cel komplet za manj denarja ...

Link to post
  • 2 months later...
16 hours ago, mancSLO said:

Ali se vam Fanatec baza sčasoma ugasne. Meni se ne, pa se mo zdi, da se včasih je...

meni tudi vedno gori rdeca ON lucka na CSL elite PS4 (mislim da imava istega), se pa ventilatorji scasoma drasticno znizajo/ugasnejo to pa ja...mogoce te je to zavedlo 😜

 

btw: a ste vsi na zadnjih 328 driverjih in zadnji FW ki je znotraj driverjev ali imate kaksne druge kombinacije, ker mislim da so zadnji nekaj DRI setting spreminjal..vsaj po obcutku ko sem upgradal vse.

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...