Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

Kupljeno. Od kdaj je pa postnina samo 15€

 

Date Added: 23/11/2018
Products: 1
Estimated shipping date:
Actual shipping date:
Total: 315.24€
 
Mislim, da je bil moj CSW 1.5 kar priden, ga imam pa na sumu da se bo od mene poslovil ob najbolj neprimernem casu. Bo tole spet za ene 5 let po tamalem, edin v mizo bom moral spet prevrtat z drugimi luknjami kot so na CSW,
Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

TNX...sej mojemu trenutno za moje potrebe nic ne manjka ko/ce dela, priznam da me je malo BF mrzlica in FOMO zajel, ampak kot je rekel ze edge, Fanatec glih ni prevec radodaren s popusti, zato je bila to bolj dolgorocna poteza. Se vseeno zelo veselim februarja in Dirt Rally 2, zato nebi rad neljubih situacij reseval takrat.

 

Skilsov in potrpljenja v simulacijah, ki jih ti vozis pa itaq ne bom nikoli dosegel, pa ce imam se nevem kaksno bazo 😁

Link to post

Tudi jaz sem lani tole akcijo ujel in kasneje ni bilo podobne.

Ps.: table clamp, če hočeš, da ti na prašini ne bo volan šel po svoje, moraš priviti kar do limitov. Nekako imam feeling, da bo že kaj počilo, ampak še ni....

Uredil - mancSLO
Link to post

ja sej to me skrbi, ker z volanom pa res na prahu nisem bil nikol nezen. Je spodaj kjer se nasraufa morda kovinska podlaga pod plastiko, ker CSW ima konkreten zelezen distancnik nasraufan na ALU ohisje tako da moram ponavadi v soboto mizo, kjer je volan nasraufan, za 20 centov spet nazaj potisnit :P

 

Enega Trustmaterja sem tako zlomil, GT3 Fanatec je pa tudi ze krepko jecal pod mojimi obupnimi borbami z obrocom. Sem pa po defaultu bolj pri tistih, ki imajo radi ingame nabit wheel weight...neke vrste fitnes enkrat na teden :D

 

Link to post
CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU
 
Date Added: 21/11/2018
Products: 1
Estimated shipping date:
Actual shipping date: 22/11/2018
Total: 515.24€

Da se še jaz malo pohvalim :D

Naj bi bil doma v ponedeljek ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...