Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Tnx @vajtos tole sem pa res hotu vzet...ocitno mi ni usojeno.

 

Sam se zdej ne stekam kaj je fora tega adapterja. Sej tocno tako imam jaz.. oz. zakaj bi ta adapter dajal na V2.5 zato da bi lahko uporabljal kaj....nov obroc ki je tako al tako kompatibilen?!?

 

Cist me je zjebal zdej tole nic ne stekam :)

sem tole tud gledal pa verjetno nima veze...

 

https://www.simracingmachines.com/WebShop/fanatec-conversion

OK: support je tudi potrdil (sicer je samo copy/pastal iz strani) da ne gre za typo ampak CSW V1 dejansko ni podprt :evil:

Uredil - AliBuggy
Link to post

Evo, Fanatec je uspešno zasedel mesto, ki ga je prej imel T500. Kljub temu da nisem pričakoval je preskok kar očiten.

Obroč je malo večji ,FFB je malo boljši (več informacij), volan je velik hitrejši. Marsikakšna situacija ki je bila pri t500 spin se jo da zdaj še nekako rešit...

Load cell ogromno pomaga pri Porsche cup v Ir, prej ali sem bremzal premalo agresivno ali pa je bil wheel lock. Zdaj ga lahko držim na meji, je pa res da mi še ne rata konstatno to počet.. se moram še navadit :)

Edino kar me trenutno živcira so dost svetle ledice za obrate ... a se da to nastavljat ?

Skratka dober nakup kar se mene tiče. Je pa sin že zarubil T500 in nabija AC... :D

 

Uredil - edgeslo
Link to post
  • 3 weeks later...

Odločam se za https://www.fanatec.com/eu-en/bundle/product/csl-elite-ps4-starter-kit-for-pc-and-ps4.html

CSL Elite PS4™ Starter Kit for PC and PS4 kateri vsebuje CSL elite pedale brez LC le za 20€ doplačila - za začetek bo potem pa nekoč mogoče kašne ClubSport Pedals V3 ali dokup pedalke z LC-jem. Cena s poštnino  556.82€

Ali raje kaj rabljenega recimo ClubSport base 1.5 + pedali Clubsport v2 + ClubSport Steering Wheel GT cena se še nism pogajal a naj bi bila 800€ kar mi je preveč pa tudi mislim da ni tolk vredno

Kaj predlagate?

Link to post

Moj nasvet je, da ne kupuj "za začetek". Takoj kupi ali pa počakaj, da boš lahko, tisto kar na koncu hočeš. Pedal brez LC osebno ne bi nikoli več kupil in isto svetujem tudi tebi, če se boš zadeve lotil malo bolj resno.

Uredil - markop
Link to post

Hoj. Glede na opremo, ki sem jo lastil prej (G27), je tole kar konkreten preskok na bolje. Pri meni je vse od naročila do priklopa klapalo in sem zadovoljen. Morda samo v ozadju nelagoden občutek "kaj pa če se kaj pokvari" (pošiljanje, določen čas brez opreme).. 

Link to post
6 hours ago, mancSLO said:

Dober mesec.

@freextr, tu so neke igrce: https://www.fanatec.com/eu-en/calendar/calendar. Je za probat...

ja ja sm že opazu v drugi temi da majo to zdej za veseli december. danes mi je uspelo bidat ma sm biu 30€ prenizek . malo čakam pa če kakšne popuste za božič. A jih imajo ponavadi al samo za blekfrajdej :D ?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...