Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Pred 5 urami , play je napisal:

Ponovno bom začel prodajati Fanatec izdelke, kmalu vse na novi PG strani, možne bodo razne menjave za druge volane, konzole, računalnike, Tvje, prenosnike in še več...opremo igre, tudi plačilo na 12 do 24  obrokov bo urejeno, cene cca 10 do 20% višje kot na Fanatec strani, vem da se ne bo prodajalo na veliko, zaradi višjih cen, namreč gospodje v F ne ponudijo niti 3% popusta,  upam pa na kakšne menjave in plačila na obroke.

Prav kmalu na novi spletni strani PlayGame.si

A 10 posto bo dražje, ker je ponudba na 24 obrokov?

Link to post

Na obroke bom pomoje imel skor na vse načine urejeno, ker začnem prodajati ne vem tv-je, pc-je bla,bla...projektorje nad 2,3,4k eur in vemo da je mogoče 10% folka ki bi nabavil glede same gotovine zelencev in podobnega......

 

Ja vse F izdelke bom imel cca 10-15% do 20% dražje žal, ker ne dobim žal niti 1% popusta, mogoče ne rečem v bodoče, če jim naredil malo več prodaje-prometa, ampak se bojim da realno se bo V SLO prodalo mogoče 1x kos volana mesečno, upam nekaj malega še za balkan CRO,BiH, SRB,  druga težava je ker imajo 19% nemci  ddvja, in plačam se pravi i vsak izdelek 3% več, se pravi, če en naroči nase ali jaz ne na firmo 100e, plačam 100e, jaz pa 103eur, ker rabim račun na mojo firmo, prvi keč je tukaj, drugi keč je da obroki poberejo od 3 do vsega  9% , relano od 5 do 9%), razlike, enako bo potrebno te procente računat stranki, na koncu lahk rečem le, da če je izdelke pri njih recimo 500eur, bo pri meni cca prodajna cena enakega izdelka cca 560EUR , če nekdo vzame na obroke , da je najdražje je to še 9% gor, nato je končna cena cca 610eur in še cca 3 do 6e poštnine, se pravi da SLO stranka preplača tak izdelek celo cca 110eur, kar NI NITI MALO, za moje pojme dosti PREVEČ  (marže nižje si pa žal zaradi dostave do mene , ne morem privoščiti nižje, ), sicer na koncu če gre za nakup na 24 obrokov, je to preplačilo mesečno (na 12 mesecev, mesec cca 10eur, na 24 mesecev cca 5e), 5e ni veliko, ampak VSAKEMU pomeni veliko, ciljam LE NA MENJAVE, in na OBROKE, vse ostalo , bo realno dražje kot da če sam naročiš na strani in plačaš v denarju, na paket 500e, cca pri meni 25e dražje, ker pač je nižja poštnina....

Z obroki je ena mini težava, ker ne bom delal na dan ne vem 20x obročno odplačevanje, prej lahk rečem da max 1x tedensko, ali max na 14 dni 1x, se ti procenti pri meni NE nižajo, kot primer ne vem BB 1 do max 2% preplačila, ker pač delajo na dan ogromno obročnih odplačevanj, pač tako je v  SLO, manj delaš, manj imaš, ampak vemo vsi, da nism jaz BB, nimam zaposlenih 200+, delam sam, in če delaš tako kot jaz, si potisnjen v kot, kar se tiče dobrih ugodnih obročnih plačil, ampak na koncule eno, probal BOM, , kar bo pa bo, že v napej molil le eno, naj ne bo 20, 30, 40% garancij, če bodo enake kot na THju, se pravi max 3% je to zmaga, ampak resnice se pa resnično bojim!

Link to post

a7e3ccea05a3544ba25cba2f6c24ff3f.jpg

Na caa. takile mizi (ne tako pospravljeni :o) imam sedaj G27. Ali bo CSL Elite base možno pritrditi. (problem tipkovnice)

G27 ima nekako drug sistem in ga, če potrebujemo mizo za "pisarno" samo potisnem levo.

Glede na tole ne bo šlo:

CS-TC-Big_03-1000x666.jpg

 

Link to post

Manc teb bo to mizo raztrgalo.....imam debelejšo vsaj 2cm in le t 500 gor, ma mi kotno mizo premika k na ladji,  za t500 pa fanatece morš glih en ornk ploh poštimat, če nisi glih nežna duša, ti bo tole ornk vibriral itd....

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...