Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

OK jaz lahko za Fanatec zberem najbolše (tud sprobane jasno). Sam bi mogu admin nardit temo da je v svoji rubriki in setupi vedno na vrhu na prvi strani potem pa komenti pod vsemi setingi.

Po možnosti ne bi blo švoh če bi nardil v temi pod-temo za firmo ali celo model čeprov pri fanatecu je bolj kot ne isto za vse modele. Ali pa po špilih, pač nekaj da bo pregeledno in urejeno.

Če nam to rata kot se spodobi bo to prva stran na svetu, ki ima res urejene nastavitve volanov [champ]

Sej drugače je mAxL admin a ne? Mogoče se njemu reče.

Link to post

Sm pri Fanatecu je en problem, ker non stop prihajajo neki updajti, in to marsikoga zamori, je pa ideja odlična, ker za Faantec se to rabi, za ostale volane ne glih....zato bodo mogle biti tudi nastavitve updajtane..

T500rs tkole na ps3 konzoli GT5 špil, sem jaz sprobal vse igre, Fanatec na ps3+GT5 škoda da razlagam, 1 teden smo se ubadali za csr elite nastavimo dobr, ma ni blo varjante, ne rečem pa, da F volan na pc-ju, je glede nastavitev v veliki prednosti, a drug keč je, da folk ki kupuje F izdelekE v SLO, je ta folk tisti, kateri je imel g25 in vozil in vozil, nikoli nič nastavljal itd, vrjemi jih je veliko takih, vsaj 90%, malo vas je, mislim tudi nate, kateri to radi delate ali da vam ni problem.

Link to post

Tako je Murn, Fanatec je za en k............. dosti dnara, malo muzike....... vse za en k......plastika, kot sem ze 100x napisal, občutek na rokah je fenomenalen, izgradnja pa je na ravni Hofer-Lidel volanov za 30e, da pa se ne menimo o elektroniki v samem volanu (za kozlat), realna ce na fanateca je tam minus 100e od cene na spletu!

Moj naslednji volan je ECCI 7000 in nič drugega [krniki]

Link to post
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Živjo vsem. 

 

Mam Fanatec V2 pedala, je zgleda crknu čist brake load cell. [opa]

 

Je že kdo imel to izkušnjo?

 

Kr mal trda je Fanatekova  cena poštnine 16 € v Slo, sam senzor pa 15€. [jezik12]  

 

Menda obstaja varianta, da, se nabavi senzorje na ebayu, k so itak ''težnostni'' pa 4 kosi skp pridejo eni 9€. Pa malce tiste 3 žičke zamenat.

 

lp

Link to post
  • 1 month later...

Si bom kar to temo sposodil. Danes je izsel novi wheel base od fanateca, kupis pa ga lahko zaenkrat samo ce imas kodo(invite). To kodo posljejo nekaterim starim strankam in so prenosljive. Ce so komu to kodo poslali in je ne rabi, se priporocam.

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Si bom kar to temo sposodil. Danes je izsel novi wheel base od fanateca, kupis pa ga lahko zaenkrat samo ce imas kodo(invite). To kodo posljejo nekaterim starim strankam in so prenosljive. Ce so komu to kodo poslali in je ne rabi, se priporocam.

 

Naj bi jo dobil v prihodnje. Če jo boš rabil, mi pošlji ZS!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...