Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Če se bo kdo odločal za nakup, bi mu svetoval naj, če se le da, naroči oba volanska obroča, saj je razlika med njima ogromna. Oba sta odlična, ampak GT volan zaradi teže in velikosti ni ravno primeren za vožnjo F1 in podobnih avtomobilov, Formula volan pa ni dober za vožnjo večjih avtomobilov, kjer rabiš malo več rotacije in kjer sta večja teža in premer zaželena.

Link to post

Bom kar tu vprašal... glede CSR volana, kako se obnese? Namen imam enkrat v (bližnji) prihodnosti nabavit komplet volan+stopalke. Cena za komplet je cca. taka kot nov G27, shifterja pa ne uporabljam, tko da sam volan in stopalke so verjetno dosti boljše kot pri G27? Kako je pa s centriranjem, na netu sem bral da ma folk dost problemov?

Še kakšni drugi problemi s tem volanom? Se mogoče za tako ceno dobi še kaj več :) ?

Link to post

CSR volan se obnese zelo dobro (seveda subjektivno mnenje). Na začetku sem bil precej razočaran in se ga nisem mogu navadit. Po kakem tednu vožnje se ga pa navadiš in sigurno ne grem nazaj na G25/27...

Še vedno pa imam pomisleke glede stopalk. Pri G25 sem imel nixim mod, ki potrša stopalko za zaviranje, za CSR stopalke pa to ne obstaja oz. imaš neko možnost tršanja stopalk že vgrajeno, vendar to meni ne zadostuje. Za stopalke sem rabil malce dlje, da sem se navadil, vendar so mi tudi te sedaj OK, saj imajo malenkost večji hod pedalov, tako da si lahko malenkost bolj natančen pri dodajanju plina ali dodajanju zavorne sile...

Če imaš nekaj viška, svetujem ClubSport pedala - malce še počakaj, da pridejo V2 pa bojo sigurno izgubila na ceni. Povprašal pri Playu, mogoče lahko zrihta kaj ceneje.

Link to post

No ravno zaradi stopalk in pedala za žlajf se mi pa sploh zdi ta komplet veliko bolši.. Po review-ih bi rekel da so super. Kao da so najcenejš stopalke ki že majo progresivno trdoto? Clubsport se pa sploh nebi branu ja :D

Nevem, G25/27 je že sam model tolk star da pomoje dobiš kaj bolšga za isti dnar, sploh glede na to da rabim samo volan+stopalke.

Murn, ti nisi mel nobenih problemov do sedaj? Kaj pa pritrditev, je res tko švoh, al ni panike?

Link to post

Ne vem, ker tiste plastične pritrditve nisem veliko uporabljal, ker sem ga hardmountal z vijaki. Ko sem pa uporabljal, se mi je zdelo pa bolje kot pri G25 - lažje pričvrstiš... Pri G25 sem si skor prste polomu, ko sm hotu orng zašraufat.

Stopalke pa nimajo lih velik progressive feela. Vsaj te moje ne :) Je pa feder tak, kot je bil pri NiXiM modu - izgleda progressive - sam občutka ni. Pri NiXiM modu si imel še neko gumo notr, mogoče sem preveč pod vplivom tega...

Zaenkrat težav nism mel nobenih. Z novim firmwareom so nastavl tko, da ti ventilator ne laufa skos na polno, kar je bil meni v bistvu edini minus - sedaj se vklaplja po potrebi...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...