Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

On 6. 5. 2017 at 7:07 PM, edgeslo said:

Thank's @enjoyer83 . Bom danes še malo sam drgnil (da ne bom kakšne pi*darije naredil), potem pa če mi bo šlo in če bo še kakšno prosto mesto ,se prijavim za jutri.

Kaj te pa zdej mede, a iR nej več to to..al se boš mal oddahnu?

Link to post
Pred 3 urami , play je napisal:

Kaj te pa zdej mede, a iR nej več to to..al se boš mal oddahnu?

Ir je še vedno cool sam ni več vreden tega denarja ki ga hočejo in mal tipam okoli kaj bom vozil ko naročnina poteče :D

 

 

Link to post

Začetek je dober. Pohvalno! Mogoče še za primerjavo en onboard kako izgleda v resnici:

Kako daleč pa si? Da ne predlagamo izboljšav za tiste stvari katere imaš itak že v planu izboljšati...

Link to post

Za izboljšave kar z besedno na dan. Onboardov sem pa pregledal toliko, da se mi že kravžla od njih ;)  Letos je proga dobila kar precej inovacij.

Nevem kdaj bo končana, bo ko bo.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Hmm lahko da bo mim, ampak se mi zdi da bi morala zadnja ravnina pred štartno ciljno ravnino it malo bolj navzdol. Lahko da me občutek vara, drugače pa top shit ! [ok]

Uredil - edgeslo
Link to post

Ja, meni elevacije tudi nekako ne štimajo. Vsaj kar sem gledal onboardov pa kolikor se spomnim iz iR, kjer naj bi bila lasersko skenirana. Prvi ovinek imam tudi občutek, da bi moral biti bolj navzdol isto po prvem ovinku tista kratka ravninica...

Kar se pa tiče objektov ob progi pa itak ni bistvenega pomena in je samo odvisno koliko se boš spuščal v detajle.

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...