Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

1 hour ago, terga said:

Kako zagnano iracerji poskusajo upraviciti porabljen denar lahko iz prve roke spremljate Ekskluzivno na sloracing!

:D ... ehhhhh ni nobenega ki se boljš smeji...

 

Link to post

Če se vrnemo nazaj na podatke. Zgoraj lahko vidite porabo IR v Monzi nekje 3.3l/krog. "Empty Box" pravi, da bi moralo v AC to biti 2l/krog. Kunos pravi, da ni res in da je ve OK. Če ima kdo Porsche pack naj se zapelje 4 kroge po Monzi pa takoj vidimo. Cca. 8minut bo to vzelo + load time :)

Pritiski gum sem gledal so kar podobni.

Link to post

Kaj pa če simulacije uporabljajo različna goriva?

Resno.. Kaj pridobimo, če se slučajno dokopljemo do dejanskih podatkov o porabi goriva? Verjetno samo en seržer flame materiala.

Dejmo rajš jutr zvečer na Bathurstu sprobat porabo 911 GT1 [wub] Fix setup, pa do dile po klancu dol ;) Tko mal, za aperitiv in sprostitev pred nedeljsko pojedino??

Link to post

Aja? A ti mene sumiš, da na suho provociram? :D Učeri me je @terga napalil s tistim videom. Za Bathurst, ne za hrošča :) Sm si ponoč en race proti AI privošču. Prov zanimivo bi blo 2 dirki po 15 krogov odpelat jutr ;)

Link to post

Khm...

Aristotelis pravi  da je recimo   Imola 2.42Litre / Lap za lanski avto, krog je 3050m .. torej 79l na 100km . Od kje jim info da Ir požge 80 litrov ne vem, ker sem šel pri sebi računat povprečje za Okayama+Montreal (stinti po 10+ krogov) in dobim med 68 in 72l na 100 km.

Link to post

Nic vec ne razumem. Moj izracun kaže, da IR pije 56.9l/100km v Monzi. Imoli malo manj.

Dobil potrditev za šlajfo kjer IR pije ~52.19l na 100km.

Moh. Torzija šasije mogoče le ne vpliva toliko. :P Ali pa sem počasen in ne "stiskasm" dovolj. 

Uredil - markop
Link to post

Dober večer!

Sem nov v sim dirkaškem žanru,igram iracing 5 tednov in mi je super zaradi online dirk in statistik itn.... Prej sem pa vozil veliko ac offline sedaj pa sem zasledil da obstaja srs ki bi naj bil podoben iracingu? Kaksne imate kaj izkušnje,mnenja ? Je res tako podobno?

 

Lp!

Link to post
8 hours ago, Tomza_wu said:

Sem nov v sim dirkaškem žanru,igram iracing 5 tednov in mi je super zaradi online dirk in statistik itn.... Prej sem pa vozil veliko ac offline sedaj pa sem zasledil da obstaja srs ki bi naj bil podoben iracingu? Kaksne imate kaj izkušnje,mnenja ? Je res tako podobno?

Zivjo!

Jaz primerjave z iRacing nimam, ampak na SRS sem odvozil par dirk in je bilo OK. Ni tako gentelmensko kot na sloracing dirkah (kjer sem vozil le GT4 fun cup), ampak je OK. Glede na to da je zelo enostavno, pojdi in odvozi par dirk, pa bos videl. Fantje so zelo hitri (in jaz zelo pocasen), tako da niti ne vem kako izgleda dirka med prvimi mesti.

Najbolj mi je vsec, da je dirk ogromno in lahko res dirkas skom prakticno kadarkoli.

Uredil - mihagapiha
Link to post

Sistem je podoben,kot ga ima iRacing. Voziti moraš fer,kajti v nasprotnem si kaznovan in temu primerne so potem tudi dirke,saj se vozniki malce bolj trudijo odpeljati čisto dirko,brez večjih dotikov. Problem je udeležba in tukaj se potem vidi razlika med SRS in iR. V iR imaš venomer najmanj 20+ voznikov na voljo za dirko v posamezni seriji do čim tega za SRS ne morem dejati. 

Link to post

Aha aha ok hvala,bom sam preizkusil,kako dolgo morem čakati da me administratorji odobrijo ker mi vedno napiše ko hočem dol cuknit aplikacijo mi napiše to : 

You do not have permission to access this page. This could be because of one of the following reasons:

  1. Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this resource.
  2. You do not have permission to access this page. Are you trying to access administrative pages or a resource that you shouldn't be? Check in the forum rules that you are allowed to perform this action.
  3. Your account may still be awaiting activation or moderation. (Resend Activation Code)
  4. You have accessed this page directly rather than using appropriate forms or link.

 Sem jim poslal privat mail pa napisal če mi lahko aktivirajo račun . Ali je kakšen drugačen postopek ? Uporabniško ime sem naredo tomza_wu potem sem nekaj bral pa piše da more biti pravo ime in priimek pa sem na drug gmail naredo še enkrat z pravim imenom in priimkom.

 

lp ! 

 

Tomaž 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...