Skoči na vsebino

DIY Ir-Tracker


zokid

Recommended Posts

  • Odgovori 49
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kot sem obljubil , bom naredil vodič kako doma preprosto in poceni naredit ir-tracker Kot prvo za izdelavo potrebujemo naslednje stvari: - spajkalnik in pribor(cin pasta.......) -gardena krog z

Podrobna navodila, sam mene bi ziher ubilo, sestavu pa ne bi potemtakem nikoli.

To je 100% nov, enake imam doma, ma ni težko razdret, kej več pa ne vem...

Nice work zokid [ok]

Tut jaz sem kakšno leto nazaj experimentiral s tem- sicer sem si naredil "nastavek" za na kapo, vendar zgolj za test da vidim kako vse skup funkcionera. Fajn bi blo poštimat tako, da ne rabiš met za to slušalk, oz kot v mojem primeru, kape.

Cena vseh komponent je bla cca 15€ v Conradu.

Če se spravte to počet, pazite da imate web cam ki zadevo podpira, niso vse kamere primerne (baje?).

EDIT: zokid: zdaj me je ta zadeva spet malo zrajcala- povej mi samo, ti software dela normalno? Meni je namreč takrt vse skup delalo polovično- Race07 sem moral parkrat zagnati, prav tako tist software da je končno vse skup funkcioneralo kot je treba?

Link to post

starejše skoraj vse delujejo , pri nivejših pa je problem, ker imajo leco prevlečeno z snovjo ki ne prepušča ir svetlobe, največji problem je pri hd kamerah

jaz imam starega canyona in dela bp [ok]

Link to post

Not working :P

Sicer kontroler najde samo se očitno do konca ne polinkata. Tako da ne dela, je pa baje odvisno tud od usb bluetooth ključka , samo se mi ne da kaj dosti s tem ukvarjat glede na to, da mi je zokid že skoraj naredil diy Ir-Tracker [ok]

Link to post
  • 5 months later...

Zokid, jast mam en problem, una kamerca, ki jo ma david (se mi zdi, ne zamerit če se motim) je pri živi duši ni nikjer več za dobit :S

Ne vem pa kje je oni seznam kamer katere so ok za Head tracker. Vem da je bil nekje prpopan, ampak ga 2 dni iščem pa ne najdem. lahko pa tut kako poceni opcijo pa da je easy IR filter removal, pa bom tut happy :)

hvala

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...