Skoči na vsebino

GTR 2 in GTL


TadL

Recommended Posts

  • Odgovori 166
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Killer_B mislm da je mela ta revija al kaj je... na prejsnem dvdju GTR2, pozabli so pa online key dat...smile.gif

Mouly mislm da ti niti kvadratka ni treba obkljukat. Samo mail napises.

Stvar pa zihr dela je zdajle moj frend 2 keya dobil in oba delata online, sva špilala lihkar. :)

Link to post

Mene pa neki zanima! Tisti k ste vozil GTR 2, je mogoče umirit zadn konc na Ferrariju 360 na bremzanju? Sm probov že več stvari pa vedno ko hočem pozno bremzat me vedno zavrti, ko pridem bliz ovinka! Probov sm že zadnje vzmeti omehčat, spustu sm tlak v zadnjih gumah, coast na diffu sm dau do konca, brake bias sm premaknu bolj na sprednja kolesa, pa brake preassure sm mau zmanjšov pa je skos isto! Mogoče je za spoznanje boljš na srednje hitrih ovinkih, samo v počasnih je pa še zmer isto (npr po ciljni z velik hitrosti do prvega ostrega ovinka - Zhuhai proga)

Link to post

Seveda da spuščam bremzo, drugač bi me v vsakem ovinku obrnilo! Samo pri bremzanju iz velikih hitrosti na majhne hitrosti moraš potem bit zelo pazljiv, ker ko ti enkrat zablokira kakšno kolo te takoj zavrti!

Aja, pa za multiplayer sem tud že zrihtou! Najprej moraš pach instalirat, šele pol se lahko registreraš!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...