Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

a mogoče kdo ve, če je že pri iRacingu možnost privat dirk? baje da delajo na tem :?

Will iRacing.com support private leagues, allowing groups of friends to run invitation-only races?

One of our highest priorities is to develop ways to fulfill requests for individual races and leagues.

Link to post

Tale iRacing sploh ne izgleda slabo vsaj na pogled. Probal še nisem peljat, ker ni tako pocen zadeva pa še cajta primankuje, da bi se spustil v te vode.

En krog po silverstonu je pa kr užitek gledat.

QjP0ZEpEzi4

Link to post
  • 3 weeks later...

Jaz sem opustil iRacing par mesecov nazaj kompletno. Zadnje mesece 1 letne naročnine sploh več nisem povohal zadeve ker se mi je kompletna zadeva zdela preveč outdated in dirk tudi ni bilo več kaj dosti kot v prvih mesecih, tak da je kompletno zanimanje dropnilo na 0.

Link to post
  • 3 weeks later...

Si že probal netKar? Sedaj je ratal kar hud špil. Iz dneva v dan ga izboljšujemo.

iRacing je bil od začetka hud špil (saj sam po sebi je še vedno), ampak ima tisi smotan sistem nagrajevanja (ali grajanja), kar bi bilo vse lepo in prav, če se nebi skoraj na čisto vsaki dirki, ki sem jo vozu, našel kak badass (beri: neznalec volaniziranja), ki je nam vsem pokvarjal dirke (in ob enem tudi rank). To me je najbolj jezilo, zato sem sklenil nehati.

Tak sistem lahko ima kakšna liga, kjer se dirkači med seboj poznajo in so si več ali manj enakovredni. Ne pa kar ene pick-up dirke.

btw, v netKar-ju sedaj delamo na tem, kako bi se kaznovalo tiste ki sekajo ovinke (in podobno), in iRacing-ov sistem smo že opustili (GTR-jev tudi). Nagibamo se k realnosti.

Link to post
  • 1 month later...

Se strinjam, full so znižali cene. Letna naročnina je za 37% cenješa od lanske, tako da sedaj stane $99 (lani #160), če se ne motim. Ampak še vedno predrago.

Ampak je treba vedeti, da vsaka proga stane dodatnih $20 ali $25. Tako da končna cifra se lahko povzpne kar, kar precej visoko.

Pa kot se rekel v prejšnjem postu, sam sistem igranja mi gre resnično na k...., s tistim njihovim glupim sistem "nagrajevanja" točk. Tako, da če hočeš voziti najboljše dirkalnike, moraš vedeti, da boš do tja porabil kar nekaj mesecev, če ne kar leto dni.

Pomoje se bom spet mal rbr potu, sploh ker so neke nove hude proge.

Se vidimo fanjte.

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

A se bo (se morda že sedaj da) kupiti le proge in avte, ki jih želiš? Ker jst bi kuj kupu to brez unih raznih ameriških ovalov in glupih avtov ki samo levo zavijajo.

Link to post

Seveda. Kupiš kar hočeš. Jaz imam samo tiste ovale, ki imajo še znotraj proge, kot je naprimer Indianapolis. Ostali ovali me ne zanimajo. Enako je za avte.

Cene avtov so 11,95$

Cene prog pa od 11,95$ do 14,95$. Odvisno kako dolga/velika je proga.

Če kupiš 3 stvari hkrati dobiš 10% ceneje.

Če kupiš 6 ali več stvari hkrati pa 20% ceneje.

Če pa kupiš vse naenkrat pa 25% ceneje.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...