Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Edge....tle si pa mal mimo brcnil....ne vem kaj si ti vozil, ampak iRacing je definitvno najbolj realistična simulacija na trgu. rfactor in race (ipd) mu ne sežejo niti do kolen. Tire model ima daleč najboljši. Je res, da ima tudi iracing par očitnih napak, ampak je glede na druge špile daleč najboljši.

Robert in edge.....sej ne plačuješ samo za špil....ampak plačuješ tudi za vedno polne lige ob vsaki uri, dobre nasprotnike, športno vedenje na progi, ipd. Po moje je samo to že vredno denarja. Je pa res tko kot je Buri rekel, ferrari academy boš dal 15 eur in ga boš igral 10 krat, potem pa ne bo nobenega več na serverjih in boš nehal. Na iRacingu bodo pa serverji tudi po 5 letih še vedno polni, ker vsak mesec dodajajo nove proge (lasersko skenirane) in avtomobile, da ne omenim polno promocij in znižanih cen.

Pred kratkim sem kupil Brands Hatch in letel iz vsakega ovinka kot kakšen rookie. Problem je v tem, da so proge v vseh ostalih špilih narejene na približno. iRacing proga pa je bila kar drugačna od vseh ostalih, bila je dejansko takšna kot mora biti.

Za takšen denar kot ga daš dobiš dosti več globine kot pri ostalih "arkadnih" špilih.

p.s.: nisem sponzoriran od iracinga :)

p.s.s: $12 kot stane enomesečna naročnina brez popustov je enako 2 pira na mesec.....sam ne mi rečt da je to velik

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

paps: pa tud netkar pro ni neka huda simulacija.....to da je avto težko vodljiv še ne pomeni, da je realističen. Se spomnim ko sm s tisto formulco letel v 360 obrat, ko sm samo malce napačno stopil na bremzo.....to ni realistično.....še moj bogi Clio se ne obnaša tako :)

Link to post

Edge....tle si pa mal mimo brcnil....ne vem kaj si ti vozil, ampak iRacing je definitvno najbolj realistična simulacija na trgu. rfactor in race (ipd) mu ne sežejo niti do kolen. Tire model ima daleč najboljši. Je res, da ima tudi iracing par očitnih napak, ampak je glede na druge špile daleč najboljši.

Po čem lahko tako zagoto trdiš da je najboljša simulacija na trgu ? Konec koncev isto (kot ti za iRacing) trdijo vsi proizvajalci vseh možnih simulacij, pa ne glede na to kakšen zmazek dajo na police... :blink:

Kar pa se cene tiče še vedno trdim da je to rip off.. 100 dolarjev na leto + vse piste in avte za katere zapraviš dodatne dolarje...

Boljš 2 pira al pa liter cvička [krniki]

Link to post

Jst lahko trdim, ker sem probal vse naštete in še kakšno "simulacijo" in ti lahko brez problemov zatrdim, da je iracing najbolj realistična dirkačina.

Če maš pa rajš cviček, potem pa mogoče dirkanje ni glih zate, kaj pravš :D Mogoče bi bil pa navdušen, če bi prišel mimo tistga rookie Solstica, pa bi vidu, da se da prav super vozt.

Link to post

Po drugi strani ste se pa vsi navduševali nad Ferrari Academy, ki je 15€ za en dirkalnik in tri dirkališča za 15€

Za 9€ sem dobil 3 mesece iRacinga, 3 avtomobile in 7 (se mi zdi) dirkališč. Ferrari akademija pa sigurno ne bo aktualna pretirano več kot tri mesece. Res, da ti ostane in lahko še vedno igraš - pa kaj. Tko al tko se na vseh starih igrah nabira samo prah. iRacing pa ko nehaš vozit ga tut nehaš plačevat. Simple as that :)

Js sm za 3 mesce vzel, če mi bo po treh mescih še aktualno, bom verjetno podaljšal in dokupil še kak dirkalnik. Če ne pa pač ne bom.

Kako pa ti je ratal 9€ za 3 mesece če je njihovem page-u 12$ na mesec , oziroma 30$ za tri mesece ? Hehe kakšen tečaj pa imaš ti ? Prodaš kaj dolarjev po takem tečaju ?

Link to post

Jst lahko trdim, ker sem probal vse naštete in še kakšno "simulacijo" in ti lahko brez problemov zatrdim, da je iracing najbolj realistična dirkačina.

Samo da bi lahko rekel da je res realistična bi bilo treba še real life po isti progi in z istim avtom peljat, da lahko primerjaš.... right ? :twisted:

Ti lahko samo trdiš kaj se ti zdi da je bolj realno, ne pa kaj dejansko je bolj realno....

Link to post

edge: je res....da bi lahk to zagotovo trdil bi moral probati še taprav avto....ampak par postov gor si tudi ti trdil, da iracing ni realističen. Kako pa ti veš kaj je realizem? Jst sklepam glede na to kolkrat sm se podil s svojim avtom, pa na kartingu pa to. Dobiš vsaj za te nizke hitrosti vsaj nek filing, ki ga špili nasplošno nimajo. Je pa res, da čistega realizma ne boš dobil, dokler ti računalnik ne bo mogel prilimat tistih par Gjev v ovinku.

Še zmeri je pa iRacing najbolj dodelan dirkaški špil do zdaj. Poleg tega updejti letijo vsak mesec.

Link to post

Ja kr huda simulacija je tole, sam par stvari mi ni všeč.... :P

- isti grip po celi širini ceste (ni samo idealna linija "spucana")

- vreme bi mešan...

- pa mal trdnejše avte bi (da se lah tut koga dotakneš brez da havbo dobiš u glavo)

- pa še ZDI se mi, da majo vecina avtov mal premal gripa... nvem kako lah take kripe vozjo u resnic :P

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...