Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Zgleda super, sam ta dim s koles F1 pri bremzanju je mal brezvezen. In to clo na zunanji gumi... how lame is that?

Haha... to je bla fora da je zunanja guma odskočila v zrak... samo noben ne ve kako je to možno. Podobno kot pri novi F1 2010 ko ima prazno gumo in se plašč zvija kontra logiki.

Link to post

Evo jast sm si podaljšal subscription za en mesec pa kupu Brands Hatch. Zdej me pa zanima.....jast vidm recimo Glavača kdaj je online. Kje bi lahko komuniciral z njim? Nikjer ne vidm nobenga chata, al pa maila al pa karkol. Pa še to me zanima.....ali lahko več ljudi skupaj testira? Recimo, da ne bi hotel sam testirat, pa bi še nekoga povabil.

Link to post

Chat-a tam ni... komunicraj po MSN. :) Več jih lahko testira če je practice session, ampak to je pač 1 tedn ena proga za določene avte... Če pa bi hotl nardit kokr en trening med nami samimi in kar eno progo/avto kombinacijo ki se tisti teden NE vozi na iRacing, bi mogu pa nekdo bit Host, ampak te košta 3$ da hostaš, kar se pa niti slučajn ne splača...

Link to post

PRASCI!!!! Ste me zasvojili s tem iRacingom! A se morate skos o tem pogovarjat. U glavnem....zdej sem že počas dobil filing za Jetto in morm rečt, da mi je avto zelo fajn vozt. Bom pa verjetno kupil še Skip Barber formulco, razen če se komu zdi, da je kakšen drug avto boljši za vozt. Proge bom pa kupoval sčasoma glede na to kako sezona poteka. Sm mal gledal pa je kr dost slovencev gor.....bi se lahko kdaj zmenili pa šli en trening skupi odvozt. Če se dobr zmenmo lahko trening tud v dirko spremenimo :D

Link to post

V8 pa sploh ne :(

Ugh... Sploh ne govor. Letos bi mogu vozit v PRO seriji. Ker pa nisem mogel voziti prvih 6 dirk pa sem to serijo kar opustil.

Killer_B:

S Skippijem boš vedno našel dirke. Jetta dirk niti ni veliko. Kupi si Mustanga če še nisi. Ko pa boš kupoval pa kupi najmanj 3 stvari na enkrat. Dobiš 10% popusta, če pa kupiš 6 ali več stvari naenkrat pa 20%. Vsega sigurno ne boš kupoval, ampak če bi, bi pa dobil 25% popusta.

Link to post

Hmm men pa tale iRacing sucks... na jetra mi gre ker u bistvu vse samo rentaš in NE kupuješ ... ko ti poteče "najemnina" nimaš več ni razen manjko na TTR :) ... da ne govorimo o tem da cca. 50€ kolikor košta en normalen špil tukaj zagoniš v 3-4 mesecih...

Link to post

Po drugi strani ste se pa vsi navduševali nad Ferrari Academy, ki je 15€ za en dirkalnik in tri dirkališča za 15€

Za 9€ sem dobil 3 mesece iRacinga, 3 avtomobile in 7 (se mi zdi) dirkališč. Ferrari akademija pa sigurno ne bo aktualna pretirano več kot tri mesece. Res, da ti ostane in lahko še vedno igraš - pa kaj. Tko al tko se na vseh starih igrah nabira samo prah. iRacing pa ko nehaš vozit ga tut nehaš plačevat. Simple as that :)

Js sm za 3 mesce vzel, če mi bo po treh mescih še aktualno, bom verjetno podaljšal in dokupil še kak dirkalnik. Če ne pa pač ne bom.

Link to post

Sej... jaz sem mel,probal in ni toliko boljš od ostalih (race on,rfacotr) da bi se splačalo... simulacija je glih ene tolk kot rfactor ali pa race on... tako da mene ni prepričal da bi plačeval take denarje [krniki] ... po drugi strani pa je probal Rok (FBR18) pa je bil bolj navdušen kot jaz... sam še vedno ne tolk da bi se odločil [krniki] ... in se takrat ko sem jaz imel account niti online dirk ni bilo pretirano veliko, tako da... tiste k zanima rezkiraš 9€ za 3 mesece in potem se odločiš.. :oops:

P.S. : Ferrari Acedemy tud ne bo mojih € vidla :P

Link to post

Kakor kdo. Sam se ne vidim igrat rFactor ali Simbinove (zadnjič preizkusil F1RTF, za kaj več se mi ni zdela nevem kaj)...

Tukaj imaš proge take kot so v resnici (lasersko skenirane), kar za rFactor in Simbin sploh ne morem reči.

Če si navajen čudne rFactor fizike ti verjetno iRacing res ne sede... Sploh pa najdit dobro dirko v rFactor kot bi izumljal toplo vodo.

Sam sem igral že skoraj vse "simulacije" ampak se pred iRacing lahko samo skrijejo. Edina ki iRacingu lahko parira je NetkarPro, ki pa

ima premalo stvari, da bi se lahko prijela... res škoda.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...