Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Uf tole bom pa kmal sprobal. Mislim da se da zaston da ti nekdo posobi account, zdownloadas in probas offline... Vsaj tko mi je nekdo omenil im mislm da se bom kmal zmenu z njim za probo ;)

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Ja tako se da, če ti nekdo posobi nejgov email in pw. Drugače pa ne.

Glede nastavitev, navaden osebni avto jih skoraj nima, potem se pa stvari komplicirajo. Na formulah in podobnih dirkalnih avtih jih je polno. Samo meni so ene nastavitve čudne (so kao na klik in gredo v minus, malo čuno) So pa razponi nekaterih nastavitev zelo veliki. Nekatere imajo celo do 50 različnih stopenj.

Janko, ti kar probaj, ampak, čeprav ne razumem, kaj pa je dati tistih 15 eurov za eno probno, pa še en avtek si kupiš da dobiš malo feeling, pa še kakšno hudo progo (moj predlog, Road America ali Sebring pa Radical).

Link to post
October 3, 2008 - Professional's Setup Guide and Unofficial Site Policy Featured in New Reference Section

You may have already noticed that the "Instruction" link on the main navigation bar is now "Reference". The modification reflects the addition of the iRacing Setup Guide and the iRacing Guidelines for Unofficial Websites, two new downloadable pdf documents that were created in response to frequent requests for information on both subjects.

iRacing consulted with some of the sport's top experts in the creation of the iRacing Setup Guide. None other than Dale Earnhardt, Jr. is responsible for the oval section of the guide, while veteran racer and driving coach Barry Waddell handled the road racing section.

Using the new Setup Guide, members will be able to fine-tune their racecars, from tire pressure to track-bar adjustments, just as if they were working on them in the paddock - only without all the back pain. For those not so mechanically inclined, the guide also offers some instruction on the overall process of testing and tuning, definitions of terms and insights into the complex cause-and-effect relationships between chassis adjustments and handling characteristics.

The iRacing Guidelines for Unofficial Websites provides, as the name would imply, guidance for independent, member-created Web sites featuring iRacing- related content. The Web guide offers a list of do's and don'ts for anyone wishing to use iRacing's trademarks, as well as a process for requesting a media kit of high-resolution logos and other assets.

The Setup and Websites guides complement the existing Quick Start Guide and FIRST Sporting Code in the new Reference section, and other materials will be added soon.

Tukaj pa še setup guide v .pdf obliki za tiste ki jih zanima: http://rapidshare.com/files/151542879/iRacing_Setup_Guide.rar.html

Link to post
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

vw.jpg

"iRacing je najavil v sodelovanju z Volkswagnom novo prvenstvo in sicer VW Jetta TDI Cup. Gre za prve dirkalnike, ki se bodo približali evropskemu razredu. Vabljeni so vsi, ki imajo licenco "Rookie 4.0" ali višjo, da se udeležijo prvenstva."

Ma kdo namen to peljati? Sicer nevem kakšno licenco fašeš na začetku.

Link to post

Na začetku imaš licenco rookie 2.5. Zadnja številka je safety rating in se veča s tem koliko varnih dirk odpelješ. Igra ti šteje vsako malenkost (3 gume izven proge, če te zavrti za več kot 90 stopinj, vsak trk). Če odpelješ dobro dirko,kjer nisi imel teh incidentov se index poveča. Največja vrednost je pa 5.

Drgač je pa ta Jetta cup dost popularen ratal v ZDA in bodo na iracingu naredili tekmovanje, kjer se bodo pomerili najboljši vozniki. Najboljši pa bo dobil sponzoriran avto in se bo pridružil voznikom v pravem jetta cupu.

Aja....je pa samo za američane :D

Link to post

Jap, ta safety rating je zelo kul zadeva.

Jaz sem sicer se neki igral kako leto nazaj s tem iRacingu, sam je vseskup predrago za moje pojme. Poleg mesečne naročnine moraš kupovat še vsak dirkalnik posebi, vsako progo,..

Na začetku sicer maš nekaj prog pa dirkalnikov ... sam ni to to. Pa še vse je bolj ameriškega tipa dirk tko da mi ni čist nč dišalo. Pa takrat je blo še bolj povojih vseskup in je blo še kar nekaj bugov. Zdej je to verjetn že dodelano.

Link to post

Ma jst sm moral probat to zadevo, da vidm kako je vozit. Dal sm tistih $20 in imam en mesec naročnine....sm reku, da en mesec vozm pol bom pa vidu, če se splača.

Občutki so zaenkrat mešani. Grafika je enkratna, detajli prog so fantastični, prav tako force feedback, kjer res čutiš težo avtomobila in prav vsako grbino na stezi. Realizem je v tem špilu na vrhuncu....mislim, da še nobena igra ni prišla tako blizu.

So mi pa nekatere stvari pustile malce slab priokus....in sicer...pogled je samo iz notranjosti avtomobila (kar je jeba ker se zelo malo vidi na progo), vendar se ga s časom navadiš. Za dobre čase moraš vložiti ogromno truda in vaje, saj so ljudje nadrkani do konca. Čeprav je tukaj dobra stvar, da ne gre tako za nadrkanost kot znanje. Vse serije so ameriške, tako da je polovica prog ovalov. Prav tako so kreni ameriški avti.

Spletna stran, kjer imaš vse podatke, je zelo pregledna in urejena, vendar imam kot začetnik, še probleme z iskanjem potrebnih podatkov.

iRacing mi počasi prihaja pod kožo....bolj kot ga vozim bolj mi je všeč. Če bi še kdo od nas vozil, bi mi mogoče bilo še bolj zanimivo, ker sedaj gledam kr ene voznike.

Link to post

Točn te stvari sm js opazu.... Sam men so očitno slabe stvari pustile bolj slab priokus kot teb :)

Poleg tega pa komi še slo-racing ligo sfolgam za sprot tok da mam sploh kake konkurenčne cajte, kje mam cajt še iRacing furat :P

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...