Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Še vedno nism mel kej velik časa za vozit, kar sem pa vozu mi je pa precej všeč. Vozu sm sam pontiaca pa legends (druzga si tut nism kupu) ... en mesec mam plačano kej več pa ne vem, če bom naročal. Premal vozim, da bi se tako drago igral...

Evo pa še ena zanimivost ;)

čaki, pa kaj, ko ga tako malo rukneš, je že vse narobe?Avto ni več to to?...men je to zanimivo, praksa pa drugo pomoje...

Link to post
Še vedno nism mel kej velik časa za vozit, kar sem pa vozu mi je pa precej všeč. Vozu sm sam pontiaca pa legends (druzga si tut nism kupu) ... en mesec mam plačano kej več pa ne vem, če bom naročal. Premal vozim, da bi se tako drago igral...

Dej si nabavi Radicala! Ti nebo žal sovda, ti povem! Za probat :)

Link to post
Še vedno nism mel kej velik časa za vozit, kar sem pa vozu mi je pa precej všeč. Vozu sm sam pontiaca pa legends (druzga si tut nism kupu) ... en mesec mam plačano kej več pa ne vem, če bom naročal. Premal vozim, da bi se tako drago igral...

Evo pa še ena zanimivost ;)

čaki, pa kaj, ko ga tako malo rukneš, je že vse narobe?Avto ni več to to?...men je to zanimivo, praksa pa drugo pomoje...

Ma ne, na to kar se vidi na posnetku ni nič kaj posebnega! Sploh ne čutiš še nič, da si kaj poškodoval! Če pa malo bolj rukneš se pa sigurno čuti! kot v resnici! To niso GTR-ji kjer se lahko kar zaletavaš!

Probaj Skip barber - en dotik in si brez krilca - tko kot v resnici!

Špil te dobesedno pripravi do tega, da se SPLOH NE zaletavaš več, oziroma hočeš narediti vse da do trka nebi prišlo, ker ti bo 2x žal! Ostal boš brez voznega dirkalnika, in še ob iRank točke boš, ki pa si jih samo z garanjem priboriš nazaj!

Tako, da to je pa že bližje realnosti! Meni je pristop ušeč, nevem če je še kakemu izmed nas, ma useeno upam da je :) !

Link to post
  • 2 weeks later...

Sedaj je stran v pripravi, kjer bo 6 ur! Potem bo vse nared!

Še malo počakajte fantje! Ko bo nared za downloadanje, vas takoj obvestim kako in kaj!

Ne bo pa zastonj, osnovna verzija pač stane $20 (za mesec dni vozakanja).

Ni tko zlo poceni, ma za preizkusiti, pa spet ni tko zelo drago pomoje!

Link to post

To bo sam dodatne noobe privedlo... :) Take k pojma nimajo pa majo gnar. Kaj pa ligaške dirke bo to kej kmal podpiral? Prej se mi niti ne zdi vredno probat...

Link to post

Evo, smo mal trenirali danes. Sem šeč eno dirko in zmagal! In to 16 sekund pred drugim, cela dirka je bila 30min in 7 sekund.

Za pokušino: časi krogov dirke:

219_a1d76351ee17d87377e4d043070b9b17

Malo zatem sem pa še skoraj naredu svetovni rekord, no še malo pa bo! To pa so najboljši časi doseženi na tej Summit Jefferson Course progi!

219_b159316ce43afa10141c71d7277d7999

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...