Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Če bodo taki kot stari v8 (kar bi bilo po moje cool) so 100x hujši od česarkoli kar ima v nazivu GT ;) 

Sicer pa je bila ta eSerija že napovedana spomladi, pa je vmes odpovedana ker je  promotor gouznil. Očitno se je pojavil nov ali pa so bili avti že tolk narejeni da niso opustil projekta. 

Definitvno nabavim Holden-a, Mustang je pa grd :P  :D 

 

 

Link to post
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jaz uporabljam VirtualRacingSchool.com, ker tudi nimam časa in po večini premalo znanja. Raje več časa posvetim tehniki vožnje kot pa piljenju setupa. VRS ima določene stvari na voljo brezplačno, večina datapackov pa je vključenih samo v plačljivih paketih. Poleg setupov, ki jih dobiš v datapacku je zraven še zelo uporaben video tutorial kako najhitreje odpeljat določeno kombinacijo dirkalnika in proge, zraven je tudi telemetrija in lahko primerjaš svojo vožnjo z vožnjo Coacha.

Drugače se pa za setupe mogoče splača pogledat tudi Nick Thyssen's Setup Sync, ki je brezplačen. Tukaj je edino problem, da setupe šerajo ljudje, ki imajo od 500 iRating do 5000. In je fajn prej pogledat kakšen iR ma tip, ki je šeral setup. Pa z rednimi posodobitvami hitro ratajo določeni setupi zastareli in neuporabni.

Zadnja varianta pa so setupi na iR forumih, kjer jih folk občasno objavi, ampak je podobna situacija kot pri Setup Syncu poleg tega pa je še manj pregledno.

Link to post

Jaz večinoma njegove setupe uporabljam in praktično nikoli ne spreminjam nič,edino tyre pressure, ki pa je odvisen pač od temp steze.
Tud ne najdem direktne povezave med tem, da si hiter ali pa znaš delat setupe... to ne gre nujno z roko v roki :)
Sicer pa, setup je čist personalna preferenca in enega hitrega setupa za vse voznike ni.
Pred časom sta mi Vedran in Marin dala vsak svoj setup. Razlika med časi, ki sta jih vozila je bila praktično nič, setupa pa dost različna.... Od Čolaka setup sem lahko vozil, od Vedrana pa me je nonstop pošiljal v spin :D

 

Link to post
Pred 1 uro , B_U_R_I je napisal:

Ne vem, men se to tko zdi, k bi na testu prepisoval od enga, k veš, da ne bo pisal več k 2 :)

Hehe, dobra !

Ne vem, men se včasih zdi da folk mal preveč pozornosti daje setup-u. Če ne zadevaš apex-ov, si prepočasen na gasu na izhodu, ma maš lahko nevem kakšen setup pa bo čas še vedno zanič. Med tem ko po moje tudi če nimaš najhitrejši setup , pelješ pa tko kot je treba bo mogoče čas za max par 0.1 slabši od časa z dobrim setupom...

Zgornje najbrž ne velja če imaš extremno slab setup ;)

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...