Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Kaj rabiš 10 avtov v seriji ? Spodnji je čisto dovolj :D

Untitled22-1_zps3v0wusef.jpg

@markop , kaj če bi se midva mal uskladila pa naslednji teden skupaj nabirala kilometre ? Šlajfo sem probal mal peljat in poleg tega da nisem prav ljubitelj te proge , sem še off pace .... krepko, me je sram povedat kolk :D

Naslednji teden pa pridejo piste bolj po mojem ukusu + še v IMSO pride Porsche... double fun :)

 

Link to post

Lepo si ga pobarval :) 

Naslednji teden sem odsoten. Bom pa v Sebringu v nedeljo, če gre vse po planu. Na lastne oči morem preverit kaj se dogaja s tem asfaltom tam in če je laser scan res tako natančen ;) Pol se pa uskladiva, ko pridem.

Link to post

Hvala :) 

No, pazi če boš kaj okoli zadnjega ovinka pred ciljno hodil... najbrž so take grbine da se človek zlahka spotakne... :D

Zmenjeno, ko se vrneš se nadilamo :)

 

 

 

Link to post

Mislim,da se jim reče Late models. Zgledajo res zelo čudno ampak to je samo plastika. Drugače imajo vgrajene zelo močne motorje. Sicer nisem ravno pristaš in navdušenec Dirta ampak po mojem bo kar zanimivo,ker bo baje kar dobro simulirano. Bolj me zanima kako bodo zrihtali kaznovanje glede dotikov,ki so v teh serijah čisto nekaj normalnega. 

Link to post

Tole bo pomoje čisti fail. Tisto kar bodo dali zastonj se bo vozilo prvih par tednov potem bo šlo v pozabo. 

Že sam simracing je zelo ozka tržna niša, no ko od tega odstraniš road in nascar ne ostane praktično nič. 

 

Link to post

Ne bit tako črno gled ;) Naj te ne skrbi,saj imamo dovolj gradiva (Mazda,IMSA,Blancpain,Porsche CUP). Pač dodajo nekaj novega,da držijo nivo. Mene ne skrbi kaj bo z dirt-om,meni je važno,da,ko se odločim,da sem dovolj dober in da je čas,da se udeležim dirke,da je tam vedno najmanj 50 ljudi,ki so pripravljeni na odlično dirko. 

Link to post

 Jaz bi še samo dodal RSR-a za IMSA serijo. Drugače pa kot si že dejal je ta zares odličen. Daleč od tega,da je enostaven za peljat ampak ravno v tem je čar. Panorama in ta Porsche sta mi pustila zelo čudovit vtis. Že dolgo nisem tako dobro dirkal v iRacingu, kot sem ravno z tem dirkalnikom. To,da nima ABS-a in TC še vse skupaj samo popestri. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...