Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Lahko gledamo :) Zadnjic sm gledal še v živo Road America Indycar, kjer je ze 13tič od 13 dirk zmagal Huttu. Ta model je legenda. [champ]

Sm pa tut jst zdj mal bolj resno začel iRacing igrat, za sabo mam 10 tekem, vse Solstice @ Lime Rock in zdj cakam, da ne bom vec rookie in bom lahko še kakšen boljši avto vozu. Zdj sm ROOKIE 3.92 rating... sicer teh ratingov niti ne zastopim velik ampak menda bom pri 4.00 lahko vozil D licence avte? Aja pa še ime mi morjo spremenit, ker je frend plaču prek paypala in zdj ze par dni vozim z njegovim imenom... so mal počasni teli iRacing support pri spreminjanju imena.

Jaz bi jim direkt poslal email na support@iracing.com, naj bi blo hitreje...

Sicer pa ja... čimprej do D, meni Solstice ne leži. Ni zanimiv. Drugače pa jaz mam tako PRO Road licenco, tako da lahko vozim vse avtomobile.

Je res 4.00 lahko voziš D licencirane avtomobile. Pač višji k je Safety Rating več lahko voziš, če imaš. Pa iRating si zvišaj na kake 2500-3000. Boš dirkal z boljšimi, več točk boš dobil pa še boljši vozniki so.

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Dej mi povej ime, te dodam tam na iracing.

Evo zdj bom končal tale rookie solstice championship (še limerock week pa še en laguna week).

Ime so že popravli, zdaj sm na 3.99 D licenca (irating pa 2340), tko da bom nad 4 dans in bom vrjetno lahko vozil C avte? Men solstice na laguni rula, ne vem pa kako ma folk 1:46.0 naprimer, jst pa bogih 1:47.3... :( Bi mel boljše, ko bom enkrat sposoben spelat cel krog z auto-clutch off... mam probleme pri downshiftu in se vsaj enkrat na krog zajebem in ostanem v leru :(

Sicer mi je pa všeč to, da sem vedno top5, zadne case top3, pa da res ni nic wreckerjev in se da vsako tekmo končat, če le sam ne zajebeš kej. :)

Link to post

Brez auto-clutch rabiš pa že heel-toe :) Fakin zajebano. Sm mal probavu, k si mi posodu... Na Limerocku :) Pa škoda k niso nardil Limerock Mountain Course :) So much fun! Park mi je kar mal brezveze. Drugač pa Solistice je supr za učit, tut če ne obvladaš še heel toe, se še vedno da odpelat krog. Pri kakšnih večjih makinah to ne gre, te prec odvrti. Sam bomo tut to naštudiral, sam treba bo met mal več cajta pa ta iRacing nabavt. Komi čakam zimo :)

Link to post

Lahko me dodas bp. Ales Papler. Povej mi še tvoje ime da te mal spremljam.

Ja morm priznat da še nism osvoju heel-toe. Niti nisem velik probaval. Zej vozim Radfical SR8 pa Dallara to sezono. Mogoče naslednjo Mustanga. Itak nej bi bla pa konc sezone F1 Williams.

Tko da bo še pestro :)

Ja z D4.00+ lahko voziš C avte.

Še ena nočna slika:

iracingsim2010081416045.jpg

In pa video (ni nočni)

Link to post

Tut men ne gre tale heel-toe... si bom mogu en vikend uzet časa pa sam to počet na TEST,... ampak kaj ko vidm dirko in takoj grem igrat. :) No zdj sm pršu na D 4.50 tko da bom kmal kupu kak bolši avto vključno s progam im šel mal tišat še kej druzga kot samo Solstice. :P

Aleš mene pa spremljaš pod imenom Janko Glavac.

Link to post

Probal mustanga in je stvar vsaj meni 5x lazja za furat kot tisti začetni Pontiac. Obnašanje avta je odlično, proga (mid-ohio) pa res lepa in točna. :D Čedalje bolj mi je tale stvar všeč, upam da zdj neki časa ne bom nič kupoval, sm včeri 100$ zapravu za proge in avte :P

Link to post
  • 2 weeks later...

Ja za tole boš rabu verjetno A licenco. Če ti ni težko vmes kupit 2 druga avta še (vsak je 10eur), boš po 3h tednih imel A licenco, tko je blo pri men. Ampak za online furat boš tko al tko rabu tut proge... proga se menja vsak teden, tko da je dobro da jih imaš.. (15$)

offline TEST boš pa lahko furu tole formulco tut če ne boš mel A licence.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...