Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Se prav je mozno da jst kupim samo: Corvette, V8, Mustang, Pontiac...

in proge: Mid Ohio, RoadAmerica, Roadatlanta, Philips Island,...?

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Da! Sezona je sicer 12 dirk. Se pravi 12 prog. Ampak niso za vse avtomobile enake. Vsak avtomobil ima svoj spored.

Kot je že znano so avtomobili razdeljeni na licence. Rookie ma Pontiaca, ki ga ima vsak ki ima iRacing, ne rabiš ga kupit posebaj.

Prilagam sliko, kako so licencirani avtomobili (brez OVAL avtomobilov). Če imaš licenco C lahko voziš vse avtomobile od Rookie do C. Če pa imaš Safety Rating

višji kot C4.0 pa lahko voziš tudi B avtomobile (enako velja za D, B). Seveda jih moraš kupiti. Če recimo nimaš Jetta TDI avta ga pač ne moreš voziti, kar

je logično

Sicer pa pred iRacingom nisem kaj dosti vozil na Ameriških progah. So pa izredno zanimive! Veliko bolj kot kake nove Tilke proge.

post-802-027714200 1278514432_thumb.jpg

Link to post

Ma sej men je sam to mal glupo, da če hočš normalno vozt iRacing morš dost keša stran vreč. Recimo da kupš 3 avte, je to že $35. Potem prišteješ še vsaj 5 do 7 prog, ki jih potrebuješ, da lahko sploh odšpilaš kakšno sezono (okoli $80). Potem pa je tukaj še mesečna naročnina (nism zihr...okoli $15). Tko da je to kar izdatek.....je pa res, da je vozni model daleč najboljši od vseh špilov in da je sam špil in stran dodelana v nulo. Sam se nimam za nekega slabega voznika, pa so nekateri delali tudi po 5 sekund hitrejše kroge (recimo Laguna Seca). Je pa res, da se hitro izboljšaš....na začetku bo pa mal jeba :D Aja....pa še ena stvar, ki bi znala motit nekatere....pogled je samo iz notranjosti avta in ga ne moreš menjati. Nekateri avti imajo pa kar omejen vidni prostor. Če ne drugega je zadeva vsaj za probat....pa mal goniš tistga Solstica da se navadiš :D

Progo sem kupil samo Laguno Seco, od avtov pa Jetto. Morm reč, da sm nad Jetto dost razočaran. Še posebej, ker je diezel :S

Link to post

Js sm probu vse možne avte razn Jette, kr ga takrat še ni blo in mislim da ma iracing še najbol izpopolnjeno vožnjo, edino krmiljenje mi ne leži ker je treba bol sukat volan kot pri ostalih igrcah.. [krniki]

Link to post

Ah pa da ne bom pozabil

Have we forgotten our road racers? Not hardly. One of iRacing’s worst-kept secrets is the fact that we’ll be adding the Mazda MX5 to our stable later this year. But we’ll bet you didn’t know it will be the new road racing rookie car (don’t worry Solstice fans, the Solstice will still be an integral part of iRacing); or that the Mazda will be available in both right hand drive (MX5 Cup) and left hand drive (MX5 Roadster) versions. And yes, as part of the basic package, the MX5 Cup and Roadster will both be free to all iRacers.

Regardless of the steering wheel location, you’ll need someplace nifty to race your shiny new MX5. Where better than (also free) Okayama International Raceway? The former home of the Pacific Grand Prix (1993-94), the 11 turn, 2.3 mile road course is set to join Brands Hatch, Silverstone, Oulton Park, Zandvoort and Phillip Island on iRacing’s expanding catalogue of renowned international circuits in 2011.

Link to post

Ne morem pogledat ko nism prjavlen, kr ne furam na orginal verziji, mam komi 1.2 verzijo. [guns]

Ah. No sej pol ti tko ne pridejo v upoštev nastavitve. Fizika je pač dodelana, avto se lepše pelje.

Link to post
  • 4 weeks later...

Lahko gledamo :) Zadnjic sm gledal še v živo Road America Indycar, kjer je ze 13tič od 13 dirk zmagal Huttu. Ta model je legenda. [champ]

Sm pa tut jst zdj mal bolj resno začel iRacing igrat, za sabo mam 10 tekem, vse Solstice @ Lime Rock in zdj cakam, da ne bom vec rookie in bom lahko še kakšen boljši avto vozu. Zdj sm ROOKIE 3.92 rating... sicer teh ratingov niti ne zastopim velik ampak menda bom pri 4.00 lahko vozil D licence avte? Aja pa še ime mi morjo spremenit, ker je frend plaču prek paypala in zdj ze par dni vozim z njegovim imenom... so mal počasni teli iRacing support pri spreminjanju imena.

Link to post

Mene tut zdele že kak mesec matra, da bi nabavu. Sam kaj, ko nimam cajta velik furat zdj čez poletje, te mesečne naročnine pa tut ne bom brez veze plačeval za tiste 3 fure na mesec.

Ko sem kupil volan sem subscribal za en mesec, sam sem bil takrat še čist preveč nesposoben s 4imi mesci izkušenj in je blo čist pretežko zame :) Zdj bi pa spet mal probal...

Tko da verjetno v jeseni/pozimi subscribam pa se mogoče vidmo na kaki dirki :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...