Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Pomembno:

New members

The next wave of invitations to join iRacing.com will go out on Wednesday, Aug. 6. With several thousand invitations being distributed and a large influx of new members expected, we'd like to remind everyone of our Code of Conduct (section 1.4 of the FIRST Sporting Code).

New members, please remember that your primary focus should be on getting acclimated to the iRacing community and driving cleanly. Above all, always be respectful to your fellow members.

Experienced iRacers, remember to be patient with those new to our community and help them find their bearings. You know how important sportsmanship and courtesy are to all of us. Please lead by example.

Reminder! Please remember the August 29th Annual Subscription Bonus Program. All members with one-year subscriptions in place as of midnight GMT on that date will receive an additional $15 iRacing credit (on top of the $60 iRacing credit that you normally receive with the purchase of an annual subscription). For full information on this Bonus Program, please see the related post in the iRacing.com Announcements section of the member forums.

---------------------------------------------------------------------------------------

Tako, skratka... s 6. avgustom bo sledil novi val povabil za iRaicng. Če je kdo zainteresiran, je pomoje najbolje, da sledite spletu dogodkov na RSC forumu ( http://forum.racesimcentral.com/forumdisplay.php?f=1503 ). Če bodo prišla povabila ven, bodo tukaj sigurno!

Pa še večji popust boste imeli, ki bo iz sedanjih $60, zrastel na $75, če boste vzeli celoletno verzijo, ki stane $156. To pomeni, da boste lahko za $75 kupili proge oziroma dirkalnike - zastonj tako rečeno!

Upam da se bo sedaj kdo opogumil ;)

Link to post

Drago je za popizdit! Full me mika, sam tok keša pa spet ne bi dal sam za špil. Že tko me je fajn po denarnci udarlo, ko sm dal tistih 200€ za volan... Zdj pa še 100+ za eno leto špila?

Link to post

Jaz se popolnoma strinjam s tabo, stvar je precej draga, sploh ker smo bili do sedaj vajeni na "poceni" špile. Če si ga kupil si dal prib. od 20-40Eurov in basta, ali pa imaš spiratizirano verzijo, ki je celo zastonj!

Tako da sedaj dati kar na enkrat 150 in več Eurov ni malo in se tudi zavedam, če nimaš "dobrega" mesečnega dohodka, si je stvar skorajda nemogoče lastiti.

Ampak, za tiste, ki si špila vsaj malo želijo in imajo solidno mesečno plačo, mislim da ni niti ene ovire zakaj si ga nebi lastili - kajti ponavljam - ne bom vam žal!!

Če ste pa študent, ali celo di(v)jak, bo pa malo težka. Ampak v današnjih časih ni tako težko priti do keša, pa najboste karkoli, tako da vseeno menim, da z malo truda in želje vseeno lahko v kratkem primete za volan radicala ali česa podobnega v iRacingu!

Lp

Link to post

Najboljš se je pa vprašat, če nisi že počasi malce prestar za take špile, kjer je važna samo nadrkanost. Pa dnar gor al pa dol. Zame je ta špil isto kot WOW, kjer bodo od igralcev počasi molzli dnar. Večina jih bo pa ratala odvisna. Rajši bi bil na drugem koncu (razvijalec tega špila) in kasiral mastne denarce :D

Link to post

Se strinjam, to je neke vrste molženje denarja. Po drugi strani gledano, vsak ima pač svoj hobi ali hobije, tako da meni osebno mi ni žal teh par denarjev, konec koncev, spet nisem dal tako velike vsote... še vedno ceneje kot nakup in dirkanje s ta`pravim dirkalnikom (čeprav o tem tudi razmišljam)!

Link to post

podobnga mišljenja sem tudi jaz, splača se, če v tem uživaš ali pa če ej to samo tvoj edini šport, pa vseen sej cca 200usd pa spet ni tako veliko ali pa....,enako jaz sma en vem, ker 18mesecev+ ne smem kot zgleda imet nekega benciskega športa in mislim da si bom res en pošten simulator ,ter pc poštimal, bom še videl kako pa kaj...

Link to post

Ma js bi ga ful nabavu, sam kaj ko premal špilam pa se mi nikakor ne splača ... Mogoče bi kej več vozu, enkrat ko bi nabavu. Tko da če dobim invite definitivno nabavm za en mesec tok da mal vidm kko mi bo všeč :P Za naprej bomo pa vidl.

Link to post

Speaking of...

Dear Fellow Racer:

You are cordially invited to join iRacing.com. Take advantage of this exclusive offer and you can be among the first to experience iRacing’s motorsport simulation and internet racing service!

heh :P ju3 dopoldne plačam 20$ tko da mal potestiram zadevo. Pa pol mal poročam. Wish me luck.

Link to post

Itak, da bi le dobil zadevo... če kar koli rabiš se obrni name! Ti z veseljem pomagam!

Sprva pa le malo potreniraj z Pontiacom Solstice! Pa ne se jeziti zaradi prestavnega razmerja, tako ima ta avto tudi v resnici!! čeprav sem tudi sam težko verjel, ma je res!

Moja Honda s 160 konji ga pajsne kot za šalo, če smo pošteni, Pontiac pa jih ima 170!

Kakorkoli, veliko sreče in užitka ;)

Zapomni pa si: ko si online, ne pretiravati, raje vozi bolj previdno!

In po asfaltni podlagi, ter z čim manj obračanja in zaletavanja v drug! Vse to ti full zbija iRank!

Link to post

takim ko se gre za rank smo vcasih rekl wank..., mislim rankers ;)

Drugač pa tale iracing, to je skos public? to ni moznosti za ligaška tekmovanja? al se motim?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...