Skoči na vsebino

Project CARS


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja glede užitka se strinjam, samo vseeno moram porihtati FFB, ker me moti tisti občutek nevednosti   Za pomoč pri setupih:  

Murn translate: Naliv je res hud. Se kar ustavim in debelo gledam. PC za 1,2k€ je podn proti 180€ vrednemu PS4.

Tole je sicer malce offtopic... ampak, ko smo lih pri fiziki - bodite veseli, da ni tole portal slo-skating.com

Posted Images

Dobil so licenco za Brands Hatch, Oulton Park, Cadwell Park in Snetterton. Vse štiri bodo lasersko skenirane!

Pa še video s formulco B in nekaj telemetrije:

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Igra bo izšla konec leta 2012...do takrat se bo še veliko spremenilo :D (ni ne ostalih avtov, menijev za multiplayer, vremenskih razmer,...to in še vse ostalo pride s časom)

Tole je pre, pre, pre, pre....pre-alpha verzija :)

Boljš se vozi kot Shif 2 (ki je za moje pojme nevozljiv). Sicer ni še ravno tako, kot bi si sam želel (moje mnenje)...ampak, kot rečeno...igra se še razvija (lahko je že naslednja verzija drugačna, ki za paket 10€ izide vsak mesec)...in upam da bo šlo samo še na boljš. Za moje pojme ima potencial [ok]

Link to post

1. Za 10€ je šele začetna investicija kar pomeni da ste investiroji, naslednje avtomobile upgrade in ostalo bodo micro transakcije kot temu pravijo.

2. Pričakujejo prodajo 4 mio kopij... ker jim je to ratalo z NFS serijo

Skratka spodaj na linku je napisano vse, kar se mene tiče pa je business plan ultra optimističen ...

http://wmdportal.com...erview_1011.pdf

Izid igre (sem prebral na eni strani ne vem točno kje) je 2 leti od prvega release, pod pogojem da nakasirajo sedaj z temi alpha release-i 3.75 mio € ...

Zadaj nimajo investitorja, kar pomeni, da tisti ki investira določa razvoj oziroma tisti ki vplačajo več... Jaz mislim da bo mularija ki niso hardcore sim racer-ji vložila bistveno več kot hardcore sim racerji (pač jih je več) in potem takem si lahko predstavljate kam bo šel razvoj.

Imajo par dobrih idej samo je vse odvisno od € ki jih bodo v fazi razvoja dobili...

Skratka znajo naredit resno konkurenco vse simulacijam, znajo pa tud klavrno propast...

Link to post

To enkrat daš 10€ in imaš za vedno (kot netKar)...ni to ameriško obiranje folka (ni čudno da potem protestirajo na Wall Street-u) :twisted:

Tole ne drži... poglej PDF ki je njihov uradni dokument!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...