Skoči na vsebino

Predelava pedal G25/G27 z Nixim modom


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 64
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nekaj informacij oz izkušenj z prvo verzijo Nixim moda.. GT5- Ps3 kot Ps3, ne pusti nastavljat volana in to ni to. Je seveda vozno, ampak je skoraj bolje brez. GTR/Race- Sedma nebesa, deluje kot

Naročil 7 nixim modov. Sporočim, ko dobim kaj več informacij od fantov z nixim.com

  • 2 weeks later...

Zdj tko je ... Ta teden delam dopoldne, vsak dan do treh. Če je kdo za pivo ob treh (lahko že danes), se zmenmo in pripeljem nixim mod. Do večera ne bom čakal v LJ. Naslednji teden delam pa mal čudn termin in sicer 12-20 in se lahko zvečer dobimo na kakem pivičku, če boste do takrat čakal.

Če ste pa sramežljivi se lahko pa dobimo na enem parkingu in izmenjamo.

Po šihtu pa sem na Dolenskem. Torej se lahko dobimo na kakem piru na Dolenjskem - Trebnje, Novo mesto? Kdo je za?

Ostali pa ne vem kako se bomo zmenil. Se vi pripeljete do mene, ali vam pošljem po pošti s tem, da vi plačate poštnino?

Link to post

zokid, bom :) Če bi kaj v šoping šel v MB, bi ti pa pripeljaj. Sam sem bil dost na dopustu v šopingu in mam dost vsega [krniki]

Dej mi kar na ZS pošlji podatke pa grem jutri na pošto in ti pošljem. Oziroma bom malce povprašal, če gre kakšen znanec proti MB...

FBR18, sloedge - lahko se na piru dobimo. play je tudi naročil. Sicer sem slišal, da je njega bolj težko za kak pir dobit [opa]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...