Skoči na vsebino

Predelava pedal G25/G27 z Nixim modom


B_U_R_I

Recommended Posts

logo.gif

Fantje na spletni strani nixim.com so pripravili drugo različico precej popularnega in lahko dostopnega nixim moda za pedal zavore pri pedalih za G25/G27. Nova različica je še boljša, prinaša pa tudi izboljšavo za pedal sklopke.

Nixim mod ponuja občutek zaviranja kot v pravem avtu oz. simulira delovanje "load-cell" zavornega pedala. Izdelava je zelo preprosta - gre za progresivno vzmet, ki ima vstavljeno še malce tršo gumico, s čimer veliko lažje držimo avto na meji, ko zaviramo.

Tudi modifikacija pedalov je zelo preprosta in hitra, saj gre le za menjavo vzmeti - opozoriti pa je treba, da s to modifikacijo ne velja več tovarniška garancija za pedala.

Skupaj s spletno stranjo nixim.com, smo pripravili akcijsko ponudbo za naročilo modifikacije. Redna cena za en komplet stane 24,50€, akcijska cena za kompletno modifikacijo pedala za sklopko in zavoro pa je 20€.

Pogledate si lahko tudi oceno fantov iz InsideSimRacing:

Kdor bi želel naročiti, naj v komentarjih to zapiše. Naročila že sprejemamo in je že kar nekaj interesentov. Časa imate do nedelje, 10.7.2011 do 18. ure.

NAROČILI BI:

  1. Matjaž Murn
  2. Ale
  3. FBR18
  4. Seko
  5. zokid 2kosa
  6. play

OPOZORILO: Zaradi velikega navala naročil, bo tudi dostava trajala dalj časa. Več o tem si lahko preberete na uradni strani nixim.com

Link to post
  • Odgovori 64
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nekaj informacij oz izkušenj z prvo verzijo Nixim moda.. GT5- Ps3 kot Ps3, ne pusti nastavljat volana in to ni to. Je seveda vozno, ampak je skoraj bolje brez. GTR/Race- Sedma nebesa, deluje kot

Naročil 7 nixim modov. Sporočim, ko dobim kaj več informacij od fantov z nixim.com

Ale kaj pa ti naročuješ to zadevo....ti itak bremzaš s sklopko [Joj]

Ja kaj ma pa to veze? Sej fedre lahko premikaš kakor ti paše. Sem pred kratkim to razdiral in sem vse naštudiral. [ok]

Link to post

Murnček meni naroči 2 seta [jezik12]

Sem zapisal :)

P.S.: Tema je bila umaknjena iz glavne strani, zaradi nagradne igre za GT power pack.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Ja Mare...na to sem tut pomislil. Ma, bom že neki pogruntal. [ok]

BTW: Kdaj bosta kej s tvojo na obisk prišla. Lahko bi se še kej pred dopustom vidl.

Link to post

Nekaj informacij oz izkušenj z prvo verzijo Nixim moda..

GT5- Ps3 kot Ps3, ne pusti nastavljat volana in to ni to. Je seveda vozno, ampak je skoraj bolje brez.

GTR/Race- Sedma nebesa, deluje kot je treba. Edina stvar ki me je zmotila- z Minijem nisem

bil več blizu svojih best lapov :x

NetKar- Igro sem začel igrat z Nixim modom, ampak ko sem čez pol leta zamenjal pedala nazaj

na org G25 je bil NetKar čist nekaj druzga. Šele takrat je bremza sploh delovala kot

je treba- čez calibration sem sicer šel parkrat, ampak mi ni ratalo nastavit kot se

zagre.. Mogoče sem kaj zgrešil..

Vse druge igre kot so RBR, LFS, rFactor- brez problemov, filing fenomenalen [it]

Kakorkoli, za tako ceno je tole res must have mod. Slabše se odnese samo pri počasnejših avtomobilih in na Ps3-ju.

9/10 [ok]

Link to post

Plačano 18GBP x 7 = 126GBP. Paypal ima očitno nek čuden exchange rate (verjetno zaradi provizije) in pride 146,81€. Cena za en mod torej 21€

Denar mi lahko nakažete na TRR ali pa z gotovino, ko se dogovorimo glede dostave.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...