Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Q: ze na practice-u sem bil presenečen da imam najbolši krog :)

potem so bile Q, in mi ni blo nič jasno, ko sem imel vseh 5 odpeljanih krogov boljših od P2 :shock:

R1: štart še kar, vodičar še bolje in sva prišla v prve ovinke vštric, potem pa rahel dotik in vodičarja zasuče.. sem še spustu gas in se nastavt da bi te zravnalo pa ni šlo.. se opravičujem!

grenk priokus zmagi, moram prav replay pogledat še enkrat. aja pa zmagu sm (če ne bo sankcij [iz] ) [champ]

Moja druga zmaga v prvi sezoni :)

R2: štartam zadnji, torej 6. :)

pridobim eno mesto, pa ga še pred koncem izgubim in v zadnjem ovinku neumna napaka, zadnja leva se je dotaknila trave in direktn pozdrav mojemu crew-u :)

škoda, ker bi drugače bila zanimiva dirka..

PS: pa pomoje sem bil edini s krilci 15 - 13? [fbi]

Link to post

Da malo pokomentiram.

Krilca sem mel 13-14 na q in 12-13 na race. Nisem treniral, vsi nekaj hitri, tisti ki so prišli :D

Q: Nič posebnega, peti.

R1: Nič posebnega, po napakah drugih četrti.

R2: Nič posebnega, po napakah drugih četrti.

Zelo vesel, bil sem na vseh dirkah in osvojil sem skupno tretje mesto, kar je kar uspeh ob hudi konkurenci. Bilo je zanimivo dirkanje skozi celo sezono in te formulce so ble prav fine za pelat. Skupaj z Erženom sva bila pa druga ekipno, kar tudi ni zanemarljivo, tako da čestitke tudi njemu. Bravo tudi Vedranu in Janku za super predstave in zasluženo prvo in drugo mesto. [champ] [champ]

Link to post

Odlicno prvenstvo sa puno zanimljivih dirki i dobrih borbi,cestitke svim ucesnicima i organizatoru.

Moje prvo pojedinacno osvojeno prvenstvo na Slo-Racing-u i puno sam srecan zbog toga [champ] [champ] [champ]

Do pola sampionata je bilo neizvjesno jer smo ja i Janko bili isti sa bodovima,ali kasnije Janko nije vozio par dirki i tako da sam stekao veliku bodovnu prednost,tako da je veliko "?????" da li bih osvojio sampionat

Nocas smo vozili jednu opustenu dirku sa odlicnim borbama za pozicije i super je bilo.

Cestitke Daks-u i Janku na zmago.

  • Upvote 1
Link to post

Bravo Vedran za osvojeno prvenstvo. :)

Bi ti dal mal hujše borbe, če bi bil prisoten vsako tekmo, ampak tako pride.

Je pa fajn da sem lahko pomagal ovojiti konstruktorsko prvenstvo.

Včeraj spet super dirka, čeprav nas je bilo le 6. Četveroboj za 1 mesto v drugi dirki je bil res EPIC. Na koncu je o obeh dirkah zmagal tisti z najmanj napakami, neke velike razlike v časih res ni bilo. Morda pol sekunde na krog.

Čestitke daksu za zmago.

Link to post

Opis dirke..

Q: P2, po ok krogu.. Mogoče bi se dalo pridt na pole ampak za to bi moral res idealno posekat prvi ovink :)

R1: Štartam dobro, nakar me v prvem ovinku butne Daks. padem na zadnje mesto...DOlgčaaaaas!

R2: Ja Štart malo slabŠi ampak pa čez celotno dirko super borbe. Vsi smo dellai manjŠe napake, tako da smo pozicije menjali praktično vsak krog. Res dobra dirka, če ne ena boljŠih to sezono. P2 na koncu.

Sezona...

Jah, kaj naj rečem. Pričakoval sem več kot le 7. mesto med posamezniki. Razlike sicer niso velike, je pa očitno, da mi tale race malo manj leži kot rfactor. Ozirma nasploŠno sem hitrejŠi ko je gripa več (raceroom :)) Malo tudi nesreče, saj me je vedno nekdo butnu, ko sem bil vodilni (mirko prejŠnjo dirko, to dirko daks, v estorilu adri..). Skratka, sezona je bila zanimiva, upam da za čez zimo najdemo nekaj kar se bo dalo vozit, ker se tudi F1 konča drug teden. rF2 Še en let ne bo prŠu ven.. Zgleda da bom mogu malo netkar probat [it]

Link to post

Med drugim tudi to ja! Oziroma se mi je ne da tolk predrkat, da bom vedel vsaj približno kakšni sklopi ovinkov so pred mano.. Neka vožnja na "pamet" oziroma po občutku pa meni osebno nikoli ni bila ravno blizu. Itak si pa videl koliko ljudi je takrat vozilo targo.. Pa je bil takrat "bum", ker je ravno ven prišla..

Če že rfactor bi predlagal V8 mod, pa kakšne avstralske in ameriške proge..

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...