Skoči na vsebino
edgeslo

Daytona 24h

Recommended Posts

Pred 2 urama , markop je napisal:

Fantje srečno. Bom spil en bombardino na za vas :)

Ti kar pij... naslednjo endurance ne boš mogel, ker nimaš več bonus izgovora zakaj ne greš z nami :D

Uredil - edgeslo

Deli ta prispevek

Pred 2 urama , mancSLO je napisal:

Ja, res bi bilo fino, da imamo kanal nekje (v discordu imamo sedaj 24h room ali pa v igri). Ker je kar nekaj za podebatirat. Potem si pa ljudje vse sorte domišljajo pa pokvarjeni ven pridemo :DD.

Mitja, boš povedal, kako imaš to namen speljat (sašota ujeti). Overall pa moramo razmišljati, kako našega lepotca do cilja spraviti in ne nasedati na hotlap čase. 1:41 pri 10l bencina v zavetrju je čisto lepo videti, ampak za 24h čisto OFF podatek. 

Mene bolj skrbi, ko je vse preveč napak na zaviranju. Pa na pospeševanju iz šikane na ovalu me je tudi znala desna šikana, če sem jo preveč sekal, zavrteti.

Bomo danes kar Discord uporabili ker je najmanj ene 30x boljši od tega kar je v iR :)

Kolikor sem včeraj videl ko smo se vozili skupaj bosta hitro pri meni samo videti morata kje začet zavirat,zavijat in kdaj bit na gasu.Včeraj sem obljubil, da pošljem replay kroga ampak sem na koncu tako vehamentno zaprl iR in šele ko sem bil zunaj mi je usekalo, da nisem shranil replay. Se opravičujem, bom napako odpravil danes.

Časi na dirki bodo krepko padel.Zdaj več ali manj vsi še sprobavamo kje je limit,kje se da mogoče kakšno desetinko pridobit. Na dirki tega definitivno ne bo. 

Uredil - edgeslo

Deli ta prispevek

Ammm, ok, sorry za to ma wtf je discord:roll:

In, lahko z oculusom govorim al morem se kaj priklopit na ze tako polno zaseden racunalnik? 

P.s. Sašota ujamem tako, da se mu pribijem v rit na prvem ovinku...z lahkoto:DD

• Like 1

Deli ta prispevek

Hehe v T1 očitno vedno zaviram prehitro :D

Discord si snameš tukaj https://discordapp.com/

Instaliraš ,narediš account ....

Ko boš imel vse to narejeno ga poženeš in klikneš na zobnik (pobarvan rumeno, sam se slabo vid )

image.png.336a39848ee2b1cea319cd2537fc0077.png

Greš na Voice & Video in v kolikor nimaš kljukice v Push to Talk jo dodaš in klikneš v okence spodaj (tam kjer pri meni piše GAMEPAD11) , pritisneš gumb na volanu in to je to... fajn je , da, če si imel ta isti gumb v iR prej zmapiran za kaj drugega da ga v iR pobrišeš...

image.png.098c659e00396e5c163a0dce90015472.png

Potem zapreš to okno (pritisneš ESC na tipkovnici).

Ko boš v iRacing-u potem vedno kadar boš kliknil ta gumb se bo kar boš govoril slišalo pri vseh, ki so na istem kanalu kot ti.

Ko imaš vse to narejeno samo še klikni spodnjo povezavo in bi te moral zabrisat na  SloRacing.

https://discord.gg/7tBjDb

Ko boš na sloracing kanalu pa samo še klikneš 2x na Daytona-24h in si notri.. Če si naredil vse prav se moraš pojavit tako kot spodaj vidiš za mancslo :)

image.png.02826bee34d1e034adbdc8ab978adbd4.png

Če te bo kaj j.... pa sej veš... napiši na Viber pa ti bom pomagal...

P.S : Za oculus ne vem če ima vgrajen mikrofon, če ga nima potem si moraš še mikrofon extra priklopit v mašino :)

Uredil - edgeslo
  • Upvote 3

Deli ta prispevek

wow :confused:

...zrihtal, zdaj samo še upam, da bo vse avtomatsko delalo, da se ne rabim še s tem obremenjevat med vožnjo:dodgy:

Uredil - Mitja M.

Deli ta prispevek

Sedaj je prosto na  Raceunion GM Motorsports 24h Daytona Practice serverju. Pa smo na discordu. 

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Par min pa uletim. 

Deli ta prispevek

Kolikor vem Oculus nima mikrofona, za to ne vem kako se bom pogovarjal. Sicer pa si lahko za med dirko zrihtam tako, da dam moje druge slušalke gor, ki imajo mikrofon.

Deli ta prispevek

Just now, silicijeva dolina said:

Kolikor vem Oculus nima mikrofona, za to ne vem kako se bom pogovarjal. Sicer pa si lahko za med dirko zrihtam tako, da dam moje druge slušalke gor, ki imajo mikrofon.

zrihtano...ima vgrajen mic :cool:

Deli ta prispevek

pred 14 minutami, Mitja M. je napisal:

zrihtano...ima vgrajen mic :cool:

Res?? Kje pa je mike? Jaz sem jih sedaj dol zmontiral z okulusa

Deli ta prispevek

Kako čudno...pri vseh napakicah odličen čas!

Jaz se trudim speljat krog brez napake pa imam sekundo in pol :confused:

Deli ta prispevek

Hja, ene pol sekunde sem najbrž pustil na teh napakicah. Je še teden dni časa da popravim te napakice  :)

Deli ta prispevek

Lepo trenirate vidim... Pravilno, včer vas je bil polhn discord kanal. Ko bo dirka, pa glejte da postate tu live feed da navijamo. :)

Deli ta prispevek

Sem že razmišljal da bi live stream naredil ,samo kolikor berem to kar dobro požre fps-je . Ima kdo izkušnje ? 

Deli ta prispevek

Že jest študiral tole, pa nimam pojma. Neki twich TV al kaj...:|. (pa rabmo tazga, da se da preklopit, če bomo po treh krogih OFF:angry:)

chat: predlagam, da bi bil na discordu chat room (bolj open varijanta), chat v igri pa za spotterja. (torej bindat mute tipke za discord, ingame chat. Če mate težave:DD: link)

• Upvote 1

Deli ta prispevek