Skoči na vsebino
edgeslo

Daytona 24h

Recommended Posts

[dance]

Deli ta prispevek

Ma veš kaj, naj bo za treninge tako...pol pa bomo vidli kako bo izgledal za dirko! :roll:

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Meni je ta čisto cool in lahko tak ostane tudi za dirko :)

By the way, danes se bova z Mitjem po 20h podila po Daytoni na kakšnem hosted serverju. Če imate čas se nama pridružite :) 

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Gremo malo, ja. Jaz bom na Discordu v 24h room. 

Sem mehanike  v Nascar v goste povabil, in poownajo one od prej :DD:

Uredil - mancSLO
  • Upvote 2

Deli ta prispevek

Skin je lep in ga lahko komot uporabimo za dirko. Če pa se da @Mitja M. še malce poigrati ga lahko naredi malo bolj živahnega, da ne bo klasično rdeča :) . Drugače pa [ok]

Uredil - silicijeva dolina

Deli ta prispevek

Pred 21 urami , mancSLO je napisal:

Seti:

Marjan:  https://1drv.ms/u/s!AiZ1Wr9e1NvhgsJtVx7BqwwUlmjzrA

Sašo:http://www.slo-racing.com/applications/core/interface/file/attachment.php?id=2037

Ps.: kaj (predvidevam da na zaviranju) delam narobe, da se z vsakim setom, ki ima BB nastavljen na 50 do 51 na zaviranju razkantam (mi odnese zadek). Če prestavim na 52,5, je bp...

Sem sedaj na SWA motorsports 24 hours serverju: https://www.twitch.tv/canadamaster

Predlagam, da bi se setup prilepil čisto na prvem postu. Hvala za setupe :) 

Deli ta prispevek

Just now, silicijeva dolina said:

Skin je lep in ga lahko komot uporabimo za dirko. Če pa se da @Mitja M. še malce poigrati ga lahko naredi malo bolj živahnega, da ne bo klasično rdeča :) . Drugače pa [ok]

Vzeto na znanje.....če prav po vseh skinih do zdaj, ugotavljam, da čim Ferrariju odstraniš rdečo barvo mu zraven vzameš en del njegovega bistva :dodgy:  ...sory, nisem še v pravi fazi da bi to misel orisal za lažje dojemanje :DD

• Upvote 1

Deli ta prispevek

@silicijeva dolina ,ne vem zakaj, ampak prvi post ne morem popravljat :)

Še preden si omenil sem probal da bi v prvi post narinil setupe in linke do TP za skine... pa žal ne gre .

@mancSLO , res dober zgledajo tile možaki v naši opravi :)

Deli ta prispevek

No, saj ni panike.  Sedaj sem malo potreniral oziroma bolj kot ne spoznaval tega Ferrarija. Uporabil sem ta setup od Sašota in sem mu moral spremeniti prestavno razmerje. Podaljšal sem 5. in 6. prestavo, da se motor na oni dolgi ravnini ne zaletava prehitro v rdeče polje. Prav tako sem premaknil brake bias bolj nazaj, da ne zavrti vozila. Drugo pa sem pustil, čeprav mislim, da se bomo morali še malce poigrati z pnevmatikami in sicer pritiskom. V teh parih minutah sem naklepal čas 1:42:22. Najboljši pa je imel na serverju mislim, da nekje 1:40:xxx. Je pa to čisto druga pesem kar se tiče vožnje in gripa kot pa sem bil tega navajen v BMW Z4 GT3. Ta Ferrari ima dosti boljši oprijem in ga lahko zares "španaš" v ovinek. 

Dodal sem "popravljen" setup in povejte kako se vam zdi. Prav pride vsakršen nasvet (tudi ostalih mojstrov tukaj na Slo-racingu.

Daytona-R2017.sto

Uredil - silicijeva dolina
  • Like 2

Deli ta prispevek

Pred eno uro, silicijeva dolina je napisal:

Ta Ferrari ima dosti boljši oprijem in ga lahko zares "španaš" v ovinek. 

Ma je pa ni. Če na zaviranju v R1 nisi kot bubica, te lahko hitro kaznuje. Pa še dve mesti sta taki.

Danes smo polek tebe imeli trije predstavitev naše mrcine in se je pokazalo marsikaj. Prvo: res rabimo vsi mikrofone pa na klepet, saj je vprašanj in zagat ogromno...

Ps: časi za enkrat niso pomembni, saj več kot 10 krokov ni skupaj spravil nihče. Ko pa bo za nami 5-10 stintov brez obračanja ipd, bo pa druga.

Uredil - mancSLO
  • Upvote 1
  • Like 1

Deli ta prispevek

Ker mi je @enjoyer83 omogočil editiranje prvega posta sem vse kar je pomenbno prestavil tja. Tam so zdaj vse povezave na trading paints in linki do vseh setupov. Če bo še kaj takega bom še dopisal tja :)

Sem probal od Marjana setup in je dost sličen mojemu. Mogoče malo bolj stabilen. Časi so ostali praktično enaki mojim, z mojim sem bil hitrejši za 0.1 sekunde. Skratka nič :)

Prestavna razmerja so res prekratka... za hotlap-at je uredu za endurance ne. Manj ko se bo motor vrtel manj bo pil. Manj bo pil , manj boksov bo treba. V celi dirki se da sigurno kakšen postanek samo na ta način prihranit. A je kdo gledal koliko časa izgubiš z vožnjo čez bokse ?

Z pritiskom v gumah se tudi jaz še nisem nič igral. Najbrž pa se da kakšno desetinko tudi iz tega še stisnit.

Jaz sem odpeljal 1.42.2xx , top čas če sem si prav zapomnil je bil sekundo hitrejši. Očitno tudi v temi temperatura full vpliva na čase. 

Za danes imam dovolj, Jutri pa sprobam še setup od @silicijeva dolina:)

• Upvote 2

Deli ta prispevek

A tole z menjavo voznikov so spremenili? Včasih je bila menjava hitrejša od dolivanja goriva ter menjave gum... 

Drugače pa super, da ste se zbrali. Mene je že @enjoyer83 vabil pa letos dvomim, da bo ratalo kaj odpeljat.

Deli ta prispevek

Hey, ne vem , tole z menjavami bo treba sprobat čim prej da vidimo koliko časovno pobere. Kolikor sem gledal po iR forumu pišejo svašta, tako da niti sam nisem več prepričan kaj je res..

Drugače pa bomo sigurno še kakšno letos odpeljali in upam da boš zraven... :)

Deli ta prispevek

1. Kje prestavljate. A ko tardeče pevič blinknejo ali malo kasneje?

2. TC1, TC2. Kje je razlika?

Deli ta prispevek

Glede na to da sva midva na Fanatecu ti lahko rečem, tik preden zasveti prva plava.

TC je traction control.. jaz imam tisto kar imam nastavljeno v setupu.

Deli ta prispevek

Ej, včeraj me je žena uspela zvlečt stran od volana.....ko sem se vrnil je bilo vsega že zdavnaj konec! :mangel:

p.s.: je bilo pa hecno, ker Marjana nisem slišal in sem bral samo odgovore od Sašota sem bil primoran si predstavljat kaj Marjan govori! Marjan, nisem vedel, da si tako pokvarjen :DD

• Like 1

Deli ta prispevek

23 minutes ago, mancSLO said:

1. Kje prestavljate. A ko tardeče pevič blinknejo ali malo kasneje?

2. TC1, TC2. Kje je razlika?

Včasih mal prej včasih kasneje......recimo drugi (ta dolgi) ovinek v levo si pomagam, da me potegne v ovinek s tem, ko prešaltam iz 4. v 5., naslednji v levo pred ravnino pa tiščim 3. skoraj do onemoglosti......
Do nedelje bom glih na časih Sašota 8)

Deli ta prispevek

Ja, res bi bilo fino, da imamo kanal nekje (v discordu imamo sedaj 24h room ali pa v igri). Ker je kar nekaj za podebatirat. Potem si pa ljudje vse sorte domišljajo pa pokvarjeni ven pridemo :DD.

Mitja, boš povedal, kako imaš to namen speljat (sašota ujeti). Overall pa moramo razmišljati, kako našega lepotca do cilja spraviti in ne nasedati na hotlap čase. 1:41 pri 10l bencina v zavetrju je čisto lepo videti, ampak za 24h čisto OFF podatek. 

Mene bolj skrbi, ko je vse preveč napak na zaviranju. Pa na pospeševanju iz šikane na ovalu me je tudi znala desna šikana, če sem jo preveč sekal, zavrteti.

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Fantje srečno. Bom spil en bombardino na za vas :)

• Thanks 2

Deli ta prispevek