Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
play

PC2 Time Attack Tekmovanje

Recommended Posts

play    516

Men je žal tako mal nas je da si nebi mislil, vozmo trenutno 5 al 6 folka, ne vem ..., mislils sem si , da se pa nas bo mnde nabral v ps4 pc in x1 vsaj 20 čudakov, pa očitno ni več čudnega folka...., ker bi se moglo nadeljevati 15tega celo že druga pista, nas pa ni, in očitno v 4 dneh nas ne bo dosti več, bom rečt prestavil za GT SPORT, tukaj pa izžrebal enega kandidata za tolažilno nagrado, ker vesel sem da nas vsaj nekaj sodeluje, pa vseeno za moje pojme 4x premalo...(tudi v GT sportu  nimam nekega velikega upanja, ker špilov ni glih prodanih ne vem kaj, bomo vidli...

• Upvote 1

Deli ta prispevek

silicijeva dolina    1 110

Meni osebno je to super zadeva in po mojem bo večja obiskanost v zimskem času. Pa tudi to je krivo, ker veliko folka vozi  v AC in potem ni časa za nabijanje krogov še v PC2.

Deli ta prispevek

play    516

Sm ko en x žuliš dinamično vreme, ne vem sploh kaj drugega bi še človek igral, seveda če imaš rad dež, norija res..., pa tudi če fizika ni čist top, je vreme tko noro, da bi človk kr igral in igral, res imaš dela in uzivaš ko se podalga suši, ostanejo zapalete, aqua in vse te fore, norija res!

Bomo pa tko nardil, naj tema ostane, kdor se vpiše da bi vseeno rad vozil kr naj, pa kasneje naredimo, važn da nas bi blo vsaj recimo 15..., bi blo kr OK!

• Upvote 2

Deli ta prispevek