Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
play

PC2 Time Attack Tekmovanje

Recommended Posts

play    516

Alo dejmo se malo umirit!!!:D

Deli ta prispevek

mancSLO    1 529

Kaj si pa šel PC-je dražit :DD...

Deli ta prispevek

play    516

Zdej bo kr mater pomoje, tm 1.20.xxx se da kr lepo, zdej bo treba pa mal študirat (kaj mi je TOP, da se da na ps4 pc ju delat podobne čase, zelo mi je všečno, da ni ne vem kakšen razlike glede fizike, ffbja volana pc proti ps4, vse enkak enako, vsaj tko zgleda), a na ps4 plošček pa žal ne gre, ne prideš temu času, tko da sem 100% da bodo vsaj najboljši 5 časov najboljši na volanu, doseženi na volanu.

Če komu mogoče ne bo skrivnost za čase 18.xxx, pokazat nastavitve, sem še sam fino hvaležen, jaz edino kar uredim je spustim avto prvi del na 50mm, zadnji na 60mm, ter tršam cel avto vsaj za 10%, tcs povečam na 20%, abs nekje na 75, vozim na 30 l goriva, da so gume cca 2,3 krog dost ok, naredim se mi zdi še 2 kroga, anto niso glih gume ok, dift in prestave se ne igram nič, ....

Za moj čas 20.020, pa še vedno fruam na sekvenco, bom dons kr na volanu, kul mi je tudi ker ima ta evo enako za šaltat na volanu, men je špil kr nor :)

Naj mi še en pove, na desni ko je narisan motor mašina, tam je št ena gro , ena spod, spodanja  0, narediš ne vem 10x krogov gre da št na 6, do recimo 9, kaj to pomeni, uničen motor stopnja tega ali?

Deli ta prispevek

play    516

V primeru da se nas nabere mal več, kot sem omenil 20 to 30 pacijentov, so že znane do konca nagradne igre:

1. Najboljši prejme bon v vrednosti 100EUR

2. 1x PS3 PS4 PC igro do cene 39EUR karkoli

3.1x PS3 PS4 PC igro do 29EUR karkoli

1. Runda bo končana 15.10.2017 , NATO 2 runda od 15.10 dalje (kmalu znan nov bolid in pista)

Deli ta prispevek

vajtos    217

Js kar sem nastavu je, da sem znizal pritisk v gumah, spredi sem strsal ARB zadi mal zmehcal ARB pa mal sem camber povecal pa bencin dal na 23l. To je to kar sem prestavlu :) 

• Upvote 1

Deli ta prispevek

play    516

Pa sej se kr da, včer dam kr lepo na T 500 OMP-jev volan, pa menjam na th menjalnik sekvenca, dost boljši filing volana , kot navadni obroč, boljši občutek, bolj si natančen, ne vem je res dosti bolje vozit na večji obroč, kot manjši...špil mi je čezdalje bolj všečen, in naredim 1.19.xxx čas, tako da se kr še da, jaz prej ciljam na kakšno kamikazo blizu 1.16-17.xxx sm skor 100% da bo šel čas pod 1.17.xxx

Ajmo folk dejmo, za enkrat nas je le 5...

Deli ta prispevek

AliBuggy    540

1:18:259 in default setup ....bi rekel, da ce se nasi alieni spravijo tole natrenirat... avto in progo je komot okol 1:16:xx.

Jaz sem sel mogoce 20 krogov, pa bi rekel da je najbolj pomemben ovinek na koncu, da ga pocas z gasom doziras in vzdrzujes hitrost  in pohodis sele, ko se konca lomljenje in turbinca lepo zagrabi.

mi je pa zelo vsec kombinacija proge in avta, ki ima malo rally pedigreja ;)

98D3127CAAB099747E6C105A133476774CF3C452

Uredil - AliBuggy

Deli ta prispevek

play    516

Hehe tole si poglej, adijo pamet!

• Upvote 2

Deli ta prispevek

play    516

Podobn jurja konjev!

Deli ta prispevek

baty    509

Pridno nižam[it][it]

2222.thumb.jpg.31ca0e994ce47781c4fedbb824a4f673.jpg22.thumb.jpg.a9e6130edfb9f239b8f29456c5bcd319.jpg

....urca zjutro in urca ponoč..to mi je dohtar predpisal:DD

• Upvote 4

Deli ta prispevek

play    516

Spet bom žulu na polno....2 zlate sekunde še dol..., sm sej se da, ampka je res avto tako hitr, da mini mini napaka pa je konc veselja.

Deli ta prispevek

play    516

Lukja  je res huda, sm da pride na 5k rpm ubibože....moj nov cajt je trenutno 1.18.3xxx , se kr da ja....

Deli ta prispevek

mancSLO    1 529
On 29. 9. 2017 at 11:28, baty je napisal:

...urca zjutro in urca ponoč..to mi je dohtar predpisal:DD

Izjava leta [ok]

• Upvote 1

Deli ta prispevek

silicijeva dolina    1 110
Pred 6 urami , play je napisal:

Lukja  je res huda, sm da pride na 5k rpm ubibože....moj nov cajt je trenutno 1.18.3xxx , se kr da ja....

@play kapo dol, dobro kombinacijo si izbral ;)  Današnji trening teka sem opravil in proti večeru se malce zapodim po tej pisti, da vidim, če se lahko približam vašim časom, ki so zares noro dobri.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

play    516

Hehe nardiš 100+ krogov, pa te kr še vleče da bi korge risla....moj nov cajt je 1.18.020  , sicer se kr igram z nastavitvami, pa vseen stock nastavitve so čist ok, je pa res sama pista kr všečna, meni je EVO nor, norija :)

Deli ta prispevek

silicijeva dolina    1 110

V time atack mislim, da ni porabe goriva  in prav tako ne obrabe gum. Stable setup je bolj ali pa celo preveč stabilen in ponavadi mu jaz nastavim samo TC, ker na default je preveč dodanega.

Deli ta prispevek

play    516

Š en x povdarjam!

Vozimo na  LE  na PRIVATE TESTING, VSE SE lahko spreminja, od vremena, do količine goriva, vse nastavitve....

Rezultat iskanja slik za project cars 2 menu

Deli ta prispevek

AliBuggy    540

hehe koncno sem sel mimo ghost rivala na prvega mestu TT-ja, ki mi je na ravnini vedno usel :D

1:17:818 in koncujem svoj izziv...job done ;)

P.S: vem da ni rezultat iz PT, sam sem rabil ghosta za orientacijo kolk kje driftnt :DD

DAEE86D8D5EBF47CD57B97BB7EE88186B2EBC755

• Upvote 3

Deli ta prispevek