Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
PEK

6. DTM90 @ Bathurst - 18.06.2017

Recommended Posts

@enjoyer83 ni panike, tak nisem bil preveč konkurenčen. Sprva je zgledalo kot da nas misliš spusti naprej, pol pa je naenkrat zmanjkalo placa. Če bi pa jaz bil bolj previden bi pa tudi šlo mimo. 

Ne vem kaj je na tej kombinaciji ampak je nora! Zvok,  avto,  drsenje,  stene,  hribi, napake...... Noro sem užival čeprav iz zadnje vrste :D

• Upvote 1

Deli ta prispevek

R1 sem ga samo nekej sral tko ko vedno, R2 je bila pa nora. Z Zupanom sma mela kar borbe, potem je Eržen vse naprej spustil in nekako mi je ratalo na koncu komaj  vzdržati pritisk in prvič čeprav ne popolnoma po moji zaslugi privoženo prvo mesto, kar pa sploh nima veze ker je bilo toliko uživancive v borbah. Kombo pa itak zakon tako kot Poršeji starejši. :D

Deli ta prispevek

dobro si peljal [ok]

sicer vprašanje kako bi se končalo če pek ne bi rinil svojega dolgega kljuna tja kjer se ne prehiteva (res, v tiste kljuke downhill? :D), je pa bilo noro dirkanje. jaz sem ves alkohol odšvical kar sem ga popoldan spil :D

• Upvote 1

Deli ta prispevek

3 minutes ago, enjoyer83 said:

dobro si peljal [ok]

sicer vprašanje kako bi se končalo če pek ne bi rinil svojega dolgega kljuna tja kjer se ne prehiteva (res, v tiste kljuke downhill? :D), je pa bilo noro dirkanje. jaz sem ves alkohol odšvical kar sem ga popoldan spil :D

Mislim da ni tako vprašanje. Sm 90 procentn da če te nebi tam ko si mi že bil na riti izgubo, bi popusto pod pritiskom in bi zelo vrjetno ti prišel naprej :P Malo sm sreče imel :D

Deli ta prispevek

kakorkoli je bilo, vseeno si ostal prvi

saj bi moral še kaj drugo kot alfo probat, očitno je res malo prehitra, tudi z 60kg

Deli ta prispevek

Dobr je blo in ni mi žal, da sem uletu na tale kombo. Hvala @57X da si tako težil naj vseeno pridem :shock:

Hja, men je bla Alfa z 0kg in 0 krogi ravno prav. Če ne bi imel že malo zjeban H shifter bi verjetno vozil še z večjim veseljem ... No, tako ste zaradi napak tudi drugi dobili priložnosti [iz] :D

• Upvote 1

Deli ta prispevek