Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
57X

24/7 Automobilista slo-racing.com server

Recommended Posts

Danes bo na serverju kombinacija Formula Ultimate @ Spielberg GP 2017, če se bo komu zahotelo vožnje po današnji dirki F1 :)
reiza1.jpg.1c49a8e719b3fb403334f908744e9f2c.jpg

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Si vozil kaj? Uceraj sem nardil 50 krogov tolko da sem setup sprobal. Taktike se nic ne vem :P

Deli ta prispevek

Prejle sem mal vozil z dvema na serverju. Zavetrja je kr dost v primerjavi z avtomobili. Če pa oni spredaj nima DRS, si res hitro za njegovim difuzorjem. Setup sem malenkost pošlatal, bolj sem se učil DRS pritiskat. Bo kr zanimiva dirka nocoj :)

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Thx to @bofu imamo sedaj na slo-racing.com Automobilista serverju Livetiming

enjoy 8)

• Upvote 3
  • Like 1

Deli ta prispevek

A bi rajs vozli brazilian touring cup8) Update je prisu. Nej sej tist bomo drugic

Deli ta prispevek

No, tega sem se malo bal :D

Dilema, dilema.. ma pustimo Goro. Bomo nasledn vikend klasike žgal. Itak bo še kak fix vmes.

Sicer pa ni lepšega, kot iz zadnje nočne zjutri uletet direkt na AMS update [Smoke]

Deli ta prispevek

Nič dilema. Rohnenje V8 po gori in drgnjenje s stenami more bit :D

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Ta vikend zaradi AC dirke ne bo AMS eventa, da bodo usual suspects lahko trenirali :D

Sem pa prenastavil server na temo zadnjega Brazilian Touring Classics DLC-ja. Mogoče se pa ujamemo na kakšni mini dirkici nocoj.

Tracklist mapcycle:

Imola 1972
Johanesburg 1976 GP
Österreichring 1977
Hockenheimring 1977
Adelaide 1988 GP
Imola 1988 GP
Hockenheimring 1988 GP
Montreal 1988 GP
Interlagos 1980 StockCar
Brands Hatch GP
Brands Hatch Indy
Cadwell Park
Oulton Park Fosters
Hockenheim National
Spielberg National
Mending Flugplatz Bergschleife
Suzuka East (Kansai East)
Ibarra
Taruma
Vello Citta

Proge in dirkalniki so vsi iz igre, torej ni potrebno namestit nobenega moda. Potrebujete pa AMS Season Pass, ker je vsebina iz več-ih DLC-jev. Dirkalniki so izredno posrečeni in zabavni za dirkanje. Je pa res, da so glede na hitrosti, ki jih dosegajo izredno težavni za vozit na meji. Potrebno je ogromno spretnosti. Sploh pri hroščih (v igri jih seveda poimenujejo Brazilsko - Fusca :D ) je ogromno dela s popravljanjem zadka.

Seriji Coppa Uno (Fiat Uno) in Coppa Fusca (VW Hrošč) sta historic seriji in se ne vozita več. Seriji Coppa Classic in HotCars pa sta moderni seriji s straimi avti in navitimi mašinami :D Poleg Unota (FWD) in Hrošča (RWD), boste v obeh serijah našli še starega VW Passata (FWD) in VW Gol (FWD)

Format vikenda:

P: 5min
Q: 10min
R: 10min

@AliBuggy, ti imaš običajno petkove večere v šaki :DD če maš cajt nocoj, js bom po 23h na serverju.. prlet kako gumo skurt in kak blatnik odtrgat. Tud ostali, iskreno vabljeni, noč bo dolga [Smoke] see ya :lol:

37436423991_1da02e27dd_o.jpg

Uredil - 57X
  • Upvote 2

Deli ta prispevek

Js se pridruzim po stock car v8 dirki na RD. Traja 40 min in start je ob 22.00 se mi zdi tako da bom kamot uletel. Marko pa verjetno tut z mano :D

• Upvote 1
  • Thanks 1

Deli ta prispevek

Js pred 23:20 ne bom doma #nadure :DD

Deli ta prispevek

ups, hotfix je bil danes. server je ponovno online :)

Deli ta prispevek