Sign in to follow this  
Followers 0
57X

24/7 Automobilista slo-racing.com server

35 prispevkov v tej temi

Napisano (urejeno)

Portal je bogatejši še za en 24/7 dirkaški server. Trenutno je v fazi testiranja, zato prosim, če se ob priliki prisilite in potestirate delovanje :)
Nekako se nisem mogel odločiti, katero kombinacijo bi vam ponudil za uverturo, ker so želje in pričakovanja posameznikov ponavadi različna in je težko ujeti neko srednjo pot. Pri Automobilisti je, zavoljo raznolikosti dirkaških serij, problem še malce večji. Fino je, če je taka stvar v nekem kontekstu. V nedeljo je na sporedu Glavačev rallycross Audi Quattro event, na progi Kouvola. Kot nalašč, to progo vsebuje tudi Automobilista (Tykki) in sicer v štirih različicah:
tykki.jpg

Na serverju so v mapcycle dodane prve tri, zadnje niti nisem vozil :mangel:

Vozili boste Mitsubishi Lancer Rallycross. Avto ima ročno zavoro :D
lancer.jpg

nastavitve:

serv.jpg

@Grebenc Gašper @terga @zamex23 @enjoyer83 @Domen Hrovatin @mancSLO @Rokovnjac @vajtos @bofu @mare87 @ErAndrej @uh-oh @Rok Bedekovič @AliBuggy

Uredil - 57X
5

Deli ta prispevek

Tisti, ki jih nisi označil pa ne smemo gor?

0

Deli ta prispevek

Ne, le ti si nezaželjen :D Ok, resno.. Si lastiš igro? Vpiši se pod lastnike, pa te naslednjič označim ;) Seveda je dobrodošel vsak :)

0

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Takole druščina, ker na koledarju Formule 1 ta vikend piše Montreal, vam na serverju ponujamo prvovrstno izkušnjo dirkanja z bolidom F1 iz zgodnjih devedestih. Seveda, kot se za zlato dobo spodobi, bo treba dirkalnik pognati po progi, ki je nekoliko drugačna od moderne postavitve - Montreal 1988 GP. Kako se postavitvi razlikujeta in katera je boljša, lahko presodite sami, osebno mi je bolj všeč historic izvedba. Skozi zadnji dve šikani je noro [wub]

20170607070349_1.jpg
20170607071041_1.jpg
20170607071856_1.jpg

Izbirate med naslednjimi dirkalniki:

McLaren Honda MP4/6 - 1991 (Ayrton Senna, Gerhard Berger)
20170606105409_1.jpg

Ferrari 643 - 1991 (Alain Prost, Jean Alesi)
20170606105131_1.jpg

Williams Renault FW14 - 1991 (Nigel Mansell, Riccardo Patrese)
20170606105315_1.jpg

Benetton Ford B191 - 1991 (Michael Schumacher, Nelson Piquet)
20170606105054_1.jpg

Minardi Ferrari M191 - 1991 (Pierluigi Martini, Gianni Morbidelli)
20170606105227_1.jpg

Tyrell Honda 020 - 1991
20170606105252_1.jpg

ASR Formula One 1991 Season - najprej namestite base mod, nato dirkalnike (overwrite DA)
Gre za mod, ki verjetno ne bo nikoli končan, a je že sedaj vrhunski. Odlikujeta ga izvrsten zvok (unikaten za vsak dirkalnik), takoj za njim pa odličen občutek dirkanja/hitrosti. Na screenu McLarna sem z zeleno obrobo označil dodatne nastavitve za menjalnik in FFB. Tisti, ki imate H-shifter, poizkusite nekaj krogov odpeljat na ta način, da dobite malo občutka, kakšne muke so trpeli naši idoli, za naše užitke :) Mod ni pretirano težaven za casual vožnjo. Takoj, ko pa začneš malo otipavati limite, pa hudič šalo vzame.. hehehe :twisted:
Votesystem je sedaj nastavljen tako, da je dovolj en vote in 10% glasov za veljavnost glasovanja, torej lahko sami izbirate med practice/qualy/race, kar do nedavnega ni bilo možno ;) Možno je dodati do 10 AI-jev (100%), od pomagal sta dovoljeni le avtomatska sklopka (F11) in izklop poškodb (F6). Zadnja nastavitev se mi zdi super, saj si lahko sami vklopite/izklopite poškodbe kar med vožnjo na serverju. Za neovirano testiranje je fino, če je demiđ na OFF, da ni treba vsak drugi ovinek v bokse. Če bi pa radi videli, kako je, ko vse leti po luftu, pa le vklopite poškodbe, situacije postanejo nadvse zabavne :D Nasploh mod izgleda zanimivo na replayih.

Practice: 20min
Qualy: 10min
Race: 12laps

V soboto zvečer pa lahko skupaj velikost testisov pomerimo, kdor ima čas. Da se mal nasmejimo na discordu, pa mogoče za hec sprobamo še moderno verzijo proge v navezi z 2017 spec Fomula Ultimate, da vidimo, če je današnjim dirkačem kaj lažje, kot legendam prejšnjega stoletja.

Tags:  @Grebenc Gašper  @terga @zamex23 @enjoyer83 @Domen Hrovatin @mancSLO @Rokovnjac @vajtos @bofu @mare87 @ErAndrej @uh-oh @Rok Bedekovič @AliBuggy @Tilen7 @57X

Uredil - 57X
6

Deli ta prispevek

Ime serverja je slo-racing.com, gesla ni :)

1

Deli ta prispevek

Sem se connectal in deluje. Moram Canona poiskat pa fotke narest :DD.

1

Deli ta prispevek

Če bo komu uspel čist krog, naj zapiše čas, da vidmo kje smo. Men je včeraj z Benetonom ratal krog 1:23.XXX oz 2:23.XXX.. not sure :D

0

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

@57Xhttp://www.liveracers.info/Support/Pricing

Ps: ali ona free varijanta zadošča za naše potrebe. @enjoyer83, če bo res kdaj kak rf2 slo-racing server, bi bilo tole morda uporabno. Ne vem pa, do katere mere je free...

Uredil - mancSLO
0

Deli ta prispevek

Holy sh*t. Pa to je ko da bi torpedo vozu. Dva čista kroga sem naredu. Najbolši 1.26.xxx

1

Deli ta prispevek

Nora zadeva, pod 1.24 mi ni ratalo. Pa vsakic ko sm pozabo gas spustit med upshiftanjem tam 2 in 3 ja prestava, avta nism več uloviu :D

2

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Super, da vama je všeč. Moramo en dan malo BOP potestirat.

@mancSLO ej to pa js nimam nobenih izkušenj, razen kot uporabnik. Če se da to implementirat na naš forum, potem bom že napraskal skup za tisto plačljivo verzijo.

@enjoyer83 in @Matjaž Murn poznata to?

Uredil - 57X
0

Deli ta prispevek

jaz ne, bom malo počekiral, ampak obljubita mi da me bosta opominjala. pravkar sem pri kolegu rešil en mrežni problem, zdaj ga bom pa zalil z rdečim vinom :D

0

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Saj tam piše, kaj dobiš za free. Plačevali pa tegale nebi. :cool: So verjetno kake druge, free varijante za spremljanje rezultatov na serverju...

Simracing.club rf2 portal uporablja to reč. Je pa verjetno to podobno kot stracker za assetto corso. Nisem vedel, da ima racedepartment tudi tole:

http://racedepartment.liveracers.com/Live/?server=RACEDEPARTMENT.COM LMS R3

Uredil - mancSLO
0

Deli ta prispevek

Mi je Gašper set dal pa dve fori povedal[ok]: 1:23:4. 

Ker se vsega ne pove, je šel on še skoraj sekundo hitreje...

0

Deli ta prispevek

Uf, nič takega za skrivat :) čak, bom probu Terzića našuntat, da en dobr setup našalta.. pa to bo šlo pod 1:20.000 :lol:

1:22.598 Ferrari

1

Deli ta prispevek

Aaj zdej pa vem zaka sm bil tk počasn. Hondo sem vozu :D Hec

2

Deli ta prispevek

Pred 9 urami , 57X je napisal:

Super, da vama je všeč. Moramo en dan malo BOP potestirat.

@mancSLO ej to pa js nimam nobenih izkušenj, razen kot uporabnik. Če se da to implementirat na naš forum, potem bom že napraskal skup za tisto plačljivo verzijo.

@enjoyer83 in @Matjaž Murn poznata to?

Pred 13 urami , mancSLO je napisal:

@57Xhttp://www.liveracers.info/Support/Pricing

Ps: ali ona free varijanta zadošča za naše potrebe. @enjoyer83, če bo res kdaj kak rf2 slo-racing server, bi bilo tole morda uporabno. Ne vem pa, do katere mere je free...

Kakor vidim je zadeva kar v precejšnji meri uporabna v free verziji. Bova z @enjoyer83jem naštudirala kaj se da kej zrihtat ...

1

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Gremo malo pogledat na Japonsko. Bonča pripravlja AC različico Okayame, torej je skrajni čas, da obnovimo/spoznamo progo, ker bo ob izzdu 100% organiziran nek event za AC tudi pri nas. Dirkalnik bo Boxer Cup v navezi s skinpackom Mobil 1 Supercup Series 2016, ki pa nekaterim ne bo ravno neznanka, sploh če ste se udeležili Glavačevega Porsche cup-a :)

Mobil 1 Supercup Series 2016 skinpack
moj je bil takle ;) 
20160901182553_1-jpg.151488

Okayama

20170614183449_1.jpg

Server: slo-racing.com
Practice: 20min
Qualy: 10min
Race: 12 laps

@Grebenc Gašper  @terga @zamex23 @enjoyer83 @Domen Hrovatin @mancSLO @Rokovnjac @vajtos @bofu @mare87 @ErAndrej @uh-oh @Rok Bedekovič @AliBuggy @Tilen7 @57X

Uredil - 57X
3

Deli ta prispevek

Mal sem bil off, skoda da sm formulo zamudil. No bom pa sedaj zraven. Super zadeva drugac. 

1

Deli ta prispevek