Skoči na vsebino
branebrane

Project CARS 2

Recommended Posts

Akhm, jest noob pa 49€:angry:

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Na steamu je 59,99€ tako, da se ne sekiraj preveč ;)  Ja, so pa cene kar visoke. Jaz večinoma kupujem na cdkeys.com, kjer so ponavadi hude akcije.

PS.: Samo ne pozabi nastaviti recimo platforme (Steam, Origin,...) in Worldwide.

Uredil - silicijeva dolina

Deli ta prispevek

Tole kopiram sem, ko sem malo temo zgrešil:

Glede stock nastavitev. Kakšna je razlika med loose in stable ter ali se fuel v single player avtomatsko prilagodi št. krogov. Pogrešam ali ne najdem porabo per lap?

Deli ta prispevek

DVD verzijo pomoje lahk uredim pod 45eur..

Deli ta prispevek

Kaj pa ti bo DVD verzija? Doma imam polno DVD verzij na katerih se mi nabira prah in še prostor mi zasede.  

Deli ta prispevek

Kupiš DVD verzijo, prepišeš ključ v Steam, instaliraš PCARS2 (oz. če si @enjoyer83 ta tretji korak spustiš) in DVD pridno ekološko recikliraš.

• Like 1

Deli ta prispevek

jaz mam ene par dvdjev, ki jih ne bom nikoli niti pognal - sentimentalna vrednost in prispevek avtorju

načeloma pa Matjaž ni daleč od resnice :D

image.png

• Upvote 1

Deli ta prispevek

DVd verzijo lahk prodaš, če ti špil ni ok, ali se ga naveličaš, kaj če ti na stemu 30x iger igraš ponavadi mogoče neki novga,  steem  igro prodaš pa ??

Deli ta prispevek

Ko 1x vneseš kodo v Steam je DVD za druge uporabnike neuporaben,  ker je koda že uporabljena. Kako pa je z konzolno verzijo pa ne vem.

Deli ta prispevek

A potem je stable bolj na sigurno, loose pa kaj???

Ali se stable in loose set prilagodi št. krogov, ali je treba kaj nastavit?

Deli ta prispevek

Če želiš lahko nastavljaš,ali pač odpelješ dirko 5. krogov z 72 litri goriva :D 

Deli ta prispevek

On 2. 10. 2017 at 8:21, silicijeva dolina je napisal:

Ko 1x vneseš kodo v Steam je DVD za druge uporabnike neuporaben,  ker je koda že uporabljena. Kako pa je z konzolno verzijo pa ne vem.

Na ps4 ni tega, razen kakšne posebne dlc kode, ko jih pokuriš za druegga uporabnika niso ok , ne delajo....

samo če pc verzijo dvd pc2 prodaš dalje, lahk špilaš špil, sm prek neta ga ne moreš več, kot je meni jasno??

Deli ta prispevek

Ko en uporabnik aktivira na Steam-u kodo z DVD-ja in na to proda plošček drugemu uporabniku je ta plošček totalno neuporaben, ker je koda že uporabljena in igre ni mogoče več aktivirati na drugem Steam računu.

Deli ta prispevek

Ja drži, če pa ne igraš online, lahk igraš pomoje, al tudi to ne??

Deli ta prispevek

Ne moreš, ker brez veljavne kode ne moreš inštalirati igre v Steam. 

Deli ta prispevek

Pred 18 urami , mancSLO je napisal:

Uff, je nalivalo zadnje pol ure. [owje]AMAZING.[owje]

Af kors nekaj napak je in upam, da bodo kake popravke izdajali. Se pa bojim, da to ne bo tako, kot v AC, iR, rf2, ker tle cikajo tudi na konzole. Za vse pa dvomim, da bodo popravke delali. Upam da...

Na, pa sem ga pihnil. Ravnokar 3,6GB update.

Ps.: Naslednji torek GT3 @ Daytona Road Course - 17 Oct17  night race with 14 :o different manufacturers to choose from, GT3 is the perfect class for close and intense racing. [ok]

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Avtomatski postanki. Se to da izključit, ker je res moteče...?

Deli ta prispevek