Skoči na vsebino
branebrane

Project CARS 2

Recommended Posts

Ja mozno da je bil pc1 sam nek skelet pa da bo pc2 oh in sploh :) Bomo vidli kako bo

Deli ta prispevek

Mrnjah. Se bojim, da računalo v mojem podpisu ne bo zmožno prikazovati tega, kar je na videu...

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

Zakoon :)

Wild 940 HP Time Attack Evo VI Coming to Project CARS 2

Project-CARS-2-EVO-Time-Attack-860x538.jpg

Deli ta prispevek

Po dosti slabih izkusnjah pri prvem delu PC, sploh v startu, ko mi spila sploh ni uspelo zalaufati, sem se danes ugriznil v ustnico, ter si za RD kupil se PC2...lol kater sadomazo boste rekli, ki ga nic ne izuci...pa se prav bi imeli!

Poleg teh porodnih tezav, ki se znajo vlecti skoraj do pubertete igre, se bojim, da se bo zaradi moje neverjetne aktivnosti bolj kot ne znajdla na suhem v digitalni knjiznici starega zbiralca, vseeno pa kancek upanja ostaja.

Dodan je namrec rallycross, pa handling je baje dost hud...najboljs pri vsem tem pa je...da verjetn na moji stari R9 290 grafiki tega sploh ne bom mogu poganjat :DD

No pa vse naj naj Ali :D

• Upvote 2

Deli ta prispevek

A ta reč je že? Kako kaj gameplay. A ja, 22th.

Ps.: jaz sem pa fallout4 kupil:confused:. Jooj, moraš tipk se zapomnit.

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Js bom tut nabavu ceprav enka ni bila neki. Smo pa odvozli par dirk z clioti ce se ne motim. Slabs sigurno ni od enke :) 

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

35,3GB :P

Deli ta prispevek

Fizika, gume, zvok boljši.,...ajde realno 20% slabš k asseta, ampak kul, novi bolidi :)

Deli ta prispevek

Kako pa veš? Meni je preko steama pre-load uspel, zažene se pa ne. Jutri menda?

Deli ta prispevek

1 hour ago, play said:

Fizika, gume, zvok boljši.,...ajde realno 20% slabš k asseta, ampak kul, novi bolidi :)

Hvala, ker si mi privarčeval €60 :)

Deli ta prispevek

Hah.. Vržem assetto dol in downgradam AMS na original kontent, unsubscribam 10 modov na rF2 in mi po pc2 inštalaciji še tolk ostane, da si lahko vse Giranthonove proge za AMS nazaj naložim :D

Uredil - 57X

Deli ta prispevek

Pred 16 urami , 57X je napisal:

Hvala, ker si mi privarčeval €60 :)

Tvoja odličitev, meni je špil zakon če je not moj en sanjski avto, pa da kurm gume 2,3 mesece na njem, tudi če mi je ostalo šrot....kako smo si različni...(res da eni pač kupte špil zapravte 40 do 60e, pr men je mal drugače kupim igram 2,3 mesece, menjam za druge igre in dobim ven enako ali večjo ceno, kto sem dal za špil, sm pc2 bom igral mal dlje kot kaže....)

igram pc2 že tedn dni skor na ps4...., pač mafija pa te fore....:DD

moje trenutne ocene, 

iR 100%

Asseta 90%

PC2 70%

dIRT 4 70%

DIRTRALLY 80%

GT SPORT k pride 110% :D, pa ka si ti ja nor, tunana impreca evo 500hp+, stock gume +peku pali po materiali...pravjo, al pa pedalu v metal...pa si zmagal....(pa ne mi zdej od fizike in ostalga sranja razlagat, tenkju...moje ocene so mojega mišljenja....

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek