Sign in to follow this  
Followers 0
markop

Wheelcheck

77 prispevkov v tej temi

Ja meni je malo čudno ja kar se odklona tiče (output). Če imamo vsi nastavljeno, da WheelCheck odčita pozicijo po 300ms bi to moralo biti sorazmerno z navorom. Mah.

To je dobil David Tucker, ki pri IR razvija FFB.

2348427.png

torque list 1.png

0

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Ne vem v čem je fora, take so moje nastavitve:

test.png

Sem zdaj pojačal FFB in je boljši občutek, na 100% je še vseeno premočno za mene, 80 - 60 pa kar prav. Primarno sem mel nizek FFB zaradi Dirta in vožnjo z eno roko, drugo H.

Uredil - mare87
1

Deli ta prispevek

@markop Mene pa zanima zakaj sta dva grafa na prvi strani teme kjer so primerjani vsi volani skupaj :P v čem je razlika? :)

0

Deli ta prispevek

Drugi je isti, samo da je malo bolj pozoomiran

1

Deli ta prispevek

Pred 13 urami , markop je napisal:

Še bolj me čudi CSW. Tisto je pa adijo pamet. In zna biti, da je dejansko tako, saj pol dela pravilno, če pogledate graf. Me prav zanima kaj bo @Rokovnjac povedal, ko bo dal min. force na 20~30%. Samo, da ne bo še hitrejši pol madona :)

Oj, tale min force, to naštimam v AC-ju? Pod nastavitami volana?

0

Deli ta prispevek

Ja, tako je. Pod advanced se mi zdi. Probaj z 10%, 20% in 30% če lahko ;)

0

Deli ta prispevek

aha, za to se tole gre? se prav rabim dat v AC na tm mal cez 10% min force? :P

0

Deli ta prispevek

Vsak dan se človek nekaj novega nauči [owje] Hvala.

0

Deli ta prispevek

Pojdite konzervativno z min. force. Če graf kaže 20% probajte z 10% in pol počasi navzgor, dokler volana ne začne tresti samo po sebi, ko avto stoji.

Tale metoda ni ravno 100% točna. Točna metoda je preko neke komplicirane analize v Motecu, ki je ne mislim izvajat ;) To kar mi delamo je "good enough" po moje.

0

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Se jaz prilagam log, ce lahko kdo naredi kaksne zakljucke za mojega starcka, ki je bil ze dvakrat poflikan. CSW V1 + Universal HUB + 320mm obroc od enga avta :S 

CSW_v1.zip

Uredil - AliBuggy
0

Deli ta prispevek

Evo, sem sprobal na 20% in je občutek veliko boljši. Več stvari se čuti, recimo kakšna grbina, ki se je pred tem ni, pa na volanu se čuti več mase avtomobila. Skratka pozitivne stvari. 

2

Deli ta prispevek

Sinoči me je BMW prehitel. G27 Koderman

Kaj naj naštelam :blink:...

0

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Kot si sam povedal Marjan ti WheelCheck ne bo pomagal. [owje]

G27 ? Min force daj na ene 10% do 15%. Bom updejtal grafe v kratkem. Tudi s tvojim.

Uredil - markop
0

Deli ta prispevek

On 6. 1. 2017 at 10:24, markop je napisal:

Pojdite konzervativno z min. force. Če graf kaže 20% probajte z 10% in pol počasi navzgor, dokler volana ne začne tresti samo po sebi, ko avto stoji.

Tale metoda ni ravno 100% točna. Točna metoda je preko neke komplicirane analize v Motecu, ki je ne mislim izvajat ;) To kar mi delamo je "good enough" po moje.

Kako bo graf drugačen, če praviš, da naj min. force v Ac spremenim, test bom pa potem spet delal brez Ac?

0

Deli ta prispevek

@markop

Daj še moje gor. :D 

CSPV2

0

Deli ta prispevek

No, jaz sm mel na 25% tale minimum force... sm dal zdaj na 15% je bl realno glede na wheelcheck. :P

0

Deli ta prispevek

A to v igri daste. Jaz imam 0 v igri min. force.

0

Deli ta prispevek

Tako Marjan. V igri daš to.

0

Deli ta prispevek

Dodal sem še preostale volane. Ni mi jasno pri nekaterih kaj se odgaja. Neki z nastavitvami mora bit.

0

Deli ta prispevek

Če misliš pri tistih ki imajo "hribe in doline"...

Jaz sem imel isto takšne rezultate nad nekim % moči FFB, ko sem imel na nastavitvah volana (na originalnem fanatecovem volan displayčku) prižgan SPR in DRI na neki stopnji od 1-5 in ne na 0 oz. OFF. 

Seveda takoj po testu dam nazaj na nastavitve 5 oziroma -5, ker drugače se mi zdi FFB odziv volana na "driftanje" čuden. 

0

Deli ta prispevek