Sign in to follow this  
Followers 0
Matjaž Murn

5. Paul Ricard - 8.1.2017

182 prispevkov v tej temi

Zadnjega komentarja se ne citira.

0

Deli ta prispevek

Malo sem si vzel čas za razmislek glede sistema razvrstitve. Js mislim da bi bilo na endurance najbolj pravilno da se gleda prevoženo razdaljo in čas. Torej kraner zakjuči dirko in dirke je konec. Tisti ki vozijo in zakjlučijo v istem krogu so razvrščeni tako kot pač zaključijo. Če je nekdo v tem primeru za pavškom in ga po tem, ko mu zmanjka bencina prehiti je normalno pred njim. Ostali ki smo bili prehiteni za en krog pa smo za njim saj nismo odvozili takšne prevožene razdalje kot pavšek. To da on stoji oz. Ni zmožen pripeljati do ciljne črte nima pomena saj ni možno z zagotovostjo trditi da bi nam ob nadajljevanju dirke pa uspelo prevoziti razdaljo ki jo je on ali pa zaključiti čeprav mi še vozimo. Po vrstnem redu smo torej za njim. Torej po moje je pavšek v razvrstitvi pred kurentom, mano in kodermanom. Zanima me kakšno bo mnenje tistih na katere ste se obrnili. @mare87 ena točka ali pa nič je pa itak skoraj enako tako da nobene škode ne bi bilo ob spremembi razdelitve točk. :D

1

Deli ta prispevek

@alkoro, @PEK in ostali imate prav. Sem se prebil skozi pravilnik Blancpain GT Series za sezono 2016, kjer med drugim piše:

Citat

CLASSIFICATION

207. The car placed first will be the one having covered the greatest distance in the scheduled time. All cars will be classified taking into account the number of complete laps they have covered and, for those which have completed the same number of laps, the order in which they crossed the Line.

208. If a car takes more than twice the time of the winner's fastest lap to cover its last lap, this last lap will not be taken into account when calculating the total distance covered by that car.

209. Cars having covered less than 70% of the number of laps covered by the winner (rounded down to the nearest whole number of laps) will not be classified.

210. The official overall classification will be published and posted by the Organiser on the Official Notice Board after the race. These will be the only valid results, subject to any amendments which may be made under the Code and these Sporting Regulations.

Torej, šteje se 69. krog, kjer je bil Pavšek pred Kurentom in Grebencem. Popravim točkovanje ASAP.

6

Deli ta prispevek

Pred 10 urami , skopusnik je napisal:

Probaj še enkrat napisat da boš drugič kasneje tipkal in če se da obvestila izklopit. Ker mislm da še nisi tega napisal na tej strani.

Pred 11 urami , skopusnik je napisal:

@mancSLO ali pa počakaš še tisto minuto, al boš že pozabil kaj si hotel povedat? :) 

Pred 10 urami , skopusnik je napisal:

Ja Marjan, 2x si (pred zadnjim postom) napisal, če se da izklopit. Pa dvakrat si napisal da boš drugič s chatom počakal da vsi končajo. 

Pred 9 urami , skopusnik je napisal:

Zadnjega komentarja se ne citira.

A se lahko ti mal ohladiš?

4

Deli ta prispevek

Pred 23 urami , Matjaž Murn je napisal:

@alkoro, @PEK in ostali imate prav. Sem se prebil skozi pravilnik Blancpain GT Series za sezono 2016, kjer med drugim piše:

Torej, šteje se 69. krog, kjer je bil Pavšek pred Kurentom in Grebencem. Popravim točkovanje ASAP.

Šele sedaj sem imel čas prebrat glede uvstitve Pavška...Taka odločitev je čisto pravilna!

0

Deli ta prispevek

VIDEO sm dal kr k Rokovnjakovčemu postu v novicah[ok]

ker Pavšek se trudi[it],sm moral tud jst malo zavihat rokave :lol:

Uredil - baty
3

Deli ta prispevek

Carsko :D 

1

Deli ta prispevek