Skoči na vsebino
Mitja Bonča

Automobilista Motorsports Simulator

Recommended Posts

header.jpg?t=1489082845

Je že kdo nabavil ta špil? Če je, se lahko poda kakšno mnenje prosim?

Uredil - 57X

Deli ta prispevek

Jst boljšga sima še nisem probal, vsaj kar se občutka tiče. Res padeš noter, FFB je fenomenalen, pa tudi grafika ni slaba. Upam, da MP zaživi, da ne bo kot pri SCE...

• Upvote 1

Deli ta prispevek

že lovdamo.... :D 

Deli ta prispevek

Meni je isto ko Game Stock Car. Samo z manj FPS. Ni slabo, ampak te proge mi nikakor ne sedejo, pa ne vem zakaj...

Uredil - Paps

Deli ta prispevek

Meni sploh ni slabo. V bistvu neka mešanca men Rf1 in Rf2 tako grafično in kar se tiče fizike. Pozna par bonbončkov iz Rf2 kot npr. tyre flat spotting, prav zanimiv pa mi je izbor avtomobilom, od V8 supercars, do stock cars, vsa paleta F1 avtomobilov tako po generacijah,....Tudi proga Spielberg GP in Spielberg historic.....zanimivo res. Če bi nas blo dovolj bi bile pomoje zanimive dirke. Če pa ne druga, je pa zelo primerna za kakšnega kolega, ki bi na hitro rad probal kako se pelje z volanom in na hitro in enostavnem izboru avtomobilom mičkeno dotaknil Simracanja. :D

Uredil - gojzer

Deli ta prispevek

Na naslednjih salesih jo vržem v košarco :D 

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Pred 13 urami , dottor je napisal:

Na naslednjih salesih jo vržem v košarco :D 

Pa dej link, ko bo kaj ugodnega ;) thx

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Obvezen nakup. In to pravim jaz, ki mi gre rf engine izredo v nos in ga res nikoli nisem maral. Tud GSCE mi ni bil baš nešto.

Za ligaške zadeve pa itak sploh ni druge opcije, ko bojo dodani vsi featurji.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Deli ta prispevek

js pa v nočno.. damn :(

mobilista.jpg

Deli ta prispevek

Dej vsaj tolk zažen, da boš kej povedal. Nočna je ob 22h šele, ko jo mam jest tud ta teden:twisted:.

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Ni nič kaj posebnega autmobilista, je fajn za vozit pa vse, ampak me res malo odbija že tale rf1 engine po vseh teh letih.

Deli ta prispevek

Kar se formul tice , ti je to naboljsi sim , pomoje .

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Probal Formula Retro in gokart. 10 min sm mel cajta. Super zadeva, zvok je super, ffb brez nastavljanja, ok. Končno spet brejk tempričr [wub]

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Un skor taslabši rental gokart je prbližn jajc kot na ProKartingu. Bi se mogl eno dirko organizirat s tistmi. :D

Deli ta prispevek

Upam Alen, da si ga vprašu, če se mu ne zdi, da avto mal preveč understeera :lol:

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Fantje kolk nas ma automobilisto? Prejle sm mal počekiral stockV8. Sam bunke :o Že laufam po Bathurst na RD :shock:

Deli ta prispevek

Moderni openwheelerji mene nit ne interesirajo. Učeri sm se pa za hec skonektal na en server in naletim na @terga , ki mi je prijazno poslal setup kar v garažo. I was like.. "Kunos, wtf?" Še večji hec je bil, ko sm s tem setupom, dejansko lahko peljal dirkalnik, prej sem bil pa balerina. Nisem šur, pomoje smo vozili Formula Reiza - aktualna V6 turbo Formula 1. Ful navora, oversteera tolk, da bi ga lahko prodajal. Če te zavrti in si prepozen s sklopko, lahk samo še esc sisneš, ker ne moreš več zagnat motorja. Reši te le kakšen klanček, da na "porivanje" zalaufaš. Pomoje nas polovica ne bi končalo 20 krogov interlagosa. To je eden najtežjih simov 4 sure.

Uredil - 57X
  • Upvote 1

Deli ta prispevek