Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
AliBuggy

Moja kletna luknja - session room - Alibuggy

Recommended Posts

Popoln tris pa ne sme izsotat kar se muzike tice!

Vsem zelim lep in umirjen vikend, Upam, da ne delate ponoci ali imate tezke vikend obveznosti,

Ta teden sem imel obvezen triletni zdravniski pregled na medicsini dela, pa sem tip ki ne javka za vsako stvar.

Sem pa vseeno omenjal dolocene tezave, ki jih opazam zenekaj casa, od zbadanja pri srcu do bolecine v glavi.

"Vi ki na dalec zelo dobro vidite imate lahko z leti tezave pri branu na blizu in morda mucite oci ter zato bolecine", Za pritisk pa kaksno kavo vec spijte!

TNX!

BTW: Bavcar(ji) pa na odprem oddelku....wooohoo in adijo pamet!

GG!

Deli ta prispevek

...prijatelj mojih let je prejsnji teden izgubil oceta. Se zgleda dogaja zdaj v nasih letih. Mislim, da takega sporocila dokler nisi v tej fazi ne mores resnicno dojeti, sploh jaz, ker nikoli z ocetom nisva bila blizu tako kot prijatelja, da bi se resnicno povezala. Sva se  sicer trudila oba...a loceno bivanje in ne spremljanje mojih odlocitev v zivljenju, zaradi locitve v ranih letih, k temu ravno niso pripomogle. Vedno in se zmeraj je bila med nama distanca...lahko reces tudi zamera, odsotnost ali obzalovanje...skratka luknja a vseeno spostovanje, vsaj z moje strani.

Pa verjetno nisem edini..

Ok nima veze, vsak ima pac svojo zgodbo in s svojimi starsi imamo tudi neko ustaljeno prakso in tudi radi se imamo, se ne strinjamo v dolocenih stvareh, kot/ce znamo pokazati, pa ni vazno kaksna je za to priloznost, nekako naravno je.

Samo a je res treba vse zamere in vse stvari vlect do faze, ko ostanejo samo neizrecene besede in obzalovanje..do konca?

Po tem pa vsi obzalujemo cas, ki je sel mimo nas...ali pac?

...praviloma smo pa na koncu vedno podobni svojim starsem...pa ce nam je to se tako malo vsec. A se kaj naucimo iz tega je pa druga stvar, Jaz pravim, da ne!

Uredil - AliBuggy
  • Upvote 2
  • Like 1

Deli ta prispevek

Sem se odlocil. Jutri bom dober sin in grem do oceta. Ni nebogljen in nic mu ne manjka. Jaz bi si namrec tudi zelel da pridejo otroci do mene, pa ceprav sem lahko zatezen zafrustriran tezak, ki mi gre nova genarecija z drugimi prioritetam v zivljenju  "upraviceno" na zivce!

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Fotru ful cudn, kaj se jaz oglasam :D

On mene vprasa, ce je kej narobe al ce se kej zgodil...cist odtujena...ni pa nobene prisle, pa najedanja sem pa tja!

Pol pa kot da ni blo nic, debata v smislu small talka, globje pa nisva sla, ker je bil jezen saj je na avtu za 500€ moral menjat motor, ki je z delom vred prslo 800€ :)

No jaz sem spet tunal svoj avto nazaj na 260PS in 450NM iz 220/350NM in stvar dela tokrat, ker sem zgleda po letu in pol nasel problem! Koncno zadovoljen totalno, avto je cist drug poleg tega sem pa se v kriptosvetu dobil nekaj za duso :)

srecno vsem in drzte se svoje vizije...

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Crypto bogovi so bili pri dansnjem sodnem dnevu na moji strani. Malce pripisujem zasluge prijateljici Karmi, ker se drzim nepisanih pravil v tej sceni...in tudi drugace, da je potrebno zaupat intuciji in biti se zmeraj isti kot si bil pred tem s cimer si zacel...ohranit pac svoj bit.

Mi ne rata vedno..imam tudi slabe dneve pri tej stvari sam tega ne zelite slisat :)

Ce pa dobis nekaj je pa potrebno deliti s tistimi, ki jim to privoscis. Pac vam morim ob petkih in uzivam z vami na fun eventih, zato bom doniral nekaj za skupnost. Kot je prislo naj se gre, jaz bom pa vseeno usmerjal mali tok kot je v moji moci :)

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Imel je vse...svet je norel za njim a vseeno zivljenja ni uspel uzivat, vsaj ne tako dolgo kot bi sam pricakoval....

Nauk zgodbe?

Deli ta prispevek

Live videi so se tolk boljsi, ker dejansko cutis kako plasira sporocilo in kako folk reagira. Psihologija mnozic!

Uredil - AliBuggy
  • Upvote 1

Deli ta prispevek

Dvojno Vinilko kupil za prisparan denar...kot dijak. Sem dobil za mesecno kartto, sem pa raje stopal, ker sem tako prisparal. Ponosen, ker sem jo koncno v foliji nasel v podhodu na Copovi. Je bilo dokaj zajebano takrat dobro musko dobit!

Dejansko me je plata ucila, so imeli starci vec problemov sami s sabo takrat :P

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Zakaj ne zacnemo novo leto tako, da se postavimo na realna tla in zacnemo spet s starta. Dejansko je vsak dan priloznost za izboljsanje.

ZA novo leto polno nekih bebavih zaobljub in nekih obzalovanj...hinavscina da ji ni para...ostani tak kot si!

Jaz v 2018 se toliko bolj pozorno na kriziscih spuscam v koloni tiste iz neprednostne...job done and I feel good, ce pozmigajo v zahvalo se tolk bols!

Uredil - AliBuggy
  • Upvote 5

Deli ta prispevek

ce mi bodo kdaj crypto bogovi dali sanso, si sigurno umislim enega od teh sleeperjev! Laboti TM se lahko pozrejo :D

Deli ta prispevek