Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
play

Gran Turismo Sport

Recommended Posts

Napisano (urejeno)

Ni šans da dam toliko za ta volan. Mi je moj TH dovolj dober. 

Porš pride tudi v to serijo Gran Turismo Sport

Uredil - silicijeva dolina

Deli ta prispevek

Jst tut neb dal za noben avto več k 20k eur, ker imam zase za 12k sanjski avto ala STI...tak je svet, en ne da za volante niti 30eur, en komot 1,5k eur...., en pa za ribiško palco 3k+...

Zdej realno je, če si majhjen na simulacije in da ti je res to totalno veselje, bolj kot ribičija, kupuš in je mir, imaš žuliš v nedogled, , pa še ti volani ala DD ala T 500 RS in kar se dobr prodaja, se pač kupi ko se proda se dobi mogoče 10% manj, edino če nisi niti mal smiselen glede prodaje, ali da tkoj rabiš denar itd, primer je t500 rs ga imaš doma 2, 3leta, in komot prodaš za max 50eur manj..., ene reči imajo svojo ceno.

• Upvote 4

Deli ta prispevek

Če kej, to pa znajo ... :) 

• Upvote 5

Deli ta prispevek

:cool: 

There is more
T-GT <<< nov volan
Mstna cena, sam obstaja pa 

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Navadn šrot je tole. Ista tehnologija na jermena. Nič direct drajva...cena pa praktično že za DD volan

Deli ta prispevek

A piše, da ni dd? Nevidm da bi pisal da je. Sumljiv tole 

Deli ta prispevek

Volan deluje na principu dveh jermen, je bla zadnjič ornk debata na eni sim skupini na facebooku, kjer so popluval volan do konca. Ker je praktično isti volan z drugo zunanjo podobo.

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

GT SPORT!

Gran Turismo Sport PS4 Standard 59EUR

Gran Turismo Sport PS4 Special 79EUR

Gran Turismo Sport PS4 Collector’s 123EUR

Naročilo na info@playgame.si

Fotografija osebe Playgame.si.

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

Skor 50GB za 4 dni :cool: Kje so časi, ko je demo pomenu to, da si lahko igrco na hitr preizkusu.

Deli ta prispevek

Prve info so odlične, reč se na t 500 pelje ornk dobr, če bo res le cca 150 avtov in taka fizika in da se čaka na pravi GT7  bo vseeno tole norija, ker bo baje prek neta mariskaj novega, imam občutek da bodo na polno delal plačljive dlcje, kar spet ni slabo...počakajmo še kak dan :)

Deli ta prispevek

Interface je pa totalen kiks.  Tipičen menu za PC igre (še kurzor miške so dodali, da je bolj očitno), gre pa za PS4 ekskluzivo?

Drugače pa ingame zgleda vrhunsko.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

Na mojem T300 je zadeva totalno nevozna, najprej deadzone takšen, da bi se ga še G27 sramoval, potem pa naenkrat toliko upora kot da bi na mestu vrtel volan v avtu brez serva. In to na najnižji FFB nastavitvi. :confused:

Deli ta prispevek

Na t 500 dela vrhunskooo :)

Deli ta prispevek

Bravo razvijalci, na T500 ki niti uradno ni podprt na PS4 dela normalno, na T300, ki je (ironično) po vrhu še GT verzija pa ne. No pa sem prišparal 70 eur, tudi ok. :lol:

Deli ta prispevek

Probal demo. Grafika v k***u. Zadeva je lepo vozna. Se mi zdi nekako mešanica med arkado in simulacijo. Dosti lahka za vozit. Bomo vidl kaj se bo izcimilo iz tega.

Deli ta prispevek