Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
play

Gran Turismo Sport

Recommended Posts

play    516

Ja sej nam je logično VSEM, vsako tele hoče danes pokasirat največ, je grdo, sm če čmo vozt kaj čmo???

Deli ta prispevek

play    516

Rajc materijal...

• Upvote 1

Deli ta prispevek

play    516
On 10. 12. 2016 at 4:17 PM, zamex23 said:

Realna fizika

Niti nima pojma kaj je volan, drugo ko ti avto poštimaš, ni važn kerga, ker imaš en kup nastavitev, sklopiš vse TCS, ABS bla bla, in da imaš recimo th 500 rs volan ++menjalnik nek navadni avto, da vidiš kuk imaš dela, če vsaj mal znaš vozit, pa relano fziko anredit za 1k avtov+3k tuninga misija nemogoče, vseeno pa kot celota takega špila ni, če ga kdo anjde ga naj pokaže, govorim za število vozil, pist, on line folka ki igra itd, še vedno so serverji GT6 zelo polni, se najde po 300 serverjev....špilu se dogaja še sedaj!

Prednaročila lahko tudi tukaj:

GT SPORT GRAN TURISMO 7 PS4

http://playgame.si/GT-SPORT-GRAN-TURISMO-7-PS4?search=gt sport

GRAN TURISMO SPORT - LIMITED EDITION PS4 GRAN TURISMO 7 LIMITED

http://playgame.si/Gran-Turismo-Sport-Limited-Edition-PS4

Deli ta prispevek

zamex23    1 172

Ne razumem pol kar si napisu. 

• Upvote 2

Deli ta prispevek

play    516

Kr povej kaj ne kapiraš, rade volje pomagam.....

Deli ta prispevek

zamex23    1 172

Ja po slovensko še enkrat prepiši besedilo. Vse do prednaročil.

Deli ta prispevek

play    516

Težko jaz iz dolenjskeslovenščine opišem v štajerskoslovenščino, mogoče ti ata google traslate pomaga, kaj pa vem...

• Upvote 1

Deli ta prispevek

PEK    2 075

Zgleda lepo k svina.

Deli ta prispevek

play    516

Lepota, 4k, pa PRO je dobil boost, slika da te skor mal kap ja (strele, dimni efekti itd) grdo rečen kokr ima trenutno PRO lepo grafiko za 300eur dobit nekaj boljšega je že kr težko...

Špil bo zihr kr lepo hud , ena mala težava bodo plačljivi dlcji, enak kot Asseta da imam vse porše in bmwje, sem plačal se mi zdi da 30eur, špil 50eur, tko da enako bodo delali v GT SPORT, naj bi bilo max do 600 avtov, (in cca 700++ vozil prek dlcjev), nato vse DLCji, če bo res kar se govori bo plačljivih dlcjev prek 30, povprečje 5 do 15e na dlc, in končna cena cca 700 flik za špil...vse kaže na podobno politiko, kot jo ima iR, razen online tekmovanj.

Deli ta prispevek

123    78

Od kje te informacije o plačljivih dlc

Deli ta prispevek

mancSLO    1 529

Mene pa tole kar malo razočara. Sem morda preveč pričakoval. Bo družinski proračun bremenjen, ko pride PS5.

Deli ta prispevek

Rokovnjac    697

Mene je navdušil že Gran turismo 2, pa sem potem preigral vse do zadnjega, ker te serija pač potegne. Špil je nekaj posebnega, ker je v njem na stotine avtov, ki se večina resnično vozijo vsak svoje. Tudi število prog do sedaj ni bilo švoh in če dodelajo še spletno kodo bo tole kar uživantski naslov. Imeli smo nekaj lepih prvenstev in hudih bojev. Pa fino je bilo, ker ga je lahko zamojstroval tudi kdo, ki ni imel volana, saj se je dalo super voziti na plošček. Da smo si na jasnem, špil je bil arkada, vendar z volanom in vsemi pomagali na off, je bila vožnja zabavna, kar je verjetno tudi smisel video iger, da se zabavamo. Pa kar se tiče občutka na volanu mi je do sedaj edino Assetto Corsa nudila več informacij o tem, kaj se z avtom dogaja od Gran turisma.

• Upvote 2

Deli ta prispevek

mancSLO    1 529

Ma ja. Top šit 15 let nazaj. Ga ni bilo junaka, da bi me šišinil:lol:. Sedaj, ko ostale sim nudijo poškodbeni model in vse ostalo, je tole res revialnega pomena. Tako da je moj cilj vsak drugi PS in njemu pripadajoč GT:roll:.

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Rokovnjac    697

Ja, to se pa čisto strinjam. Enega preskočiš in dobiš ravno pravega :D 

Deli ta prispevek

skopusnik    1 289

Uh, jst sm že 3 preskočil :D Imel samo prvega in GranTurismo 2 :D

Deli ta prispevek