Matjaž Murn

Prihajajoča prvenstva na slo-racing.com

372 prispevkov v tej temi

Soon™ :P 

Če maš pa dost močna učala se pa spodaj že zdaj lahko prebere... Sam to morš met une HD iz TOPSHOPA :D:D:D

Uredil - PEK
0

Deli ta prispevek

A to bo mixed class prvenstvo? Drugače zgornji trije avti se jih da razvozlat spodi pa tut :) 

0

Deli ta prispevek

Za mixed nas je premalo verjetno. Primer: 7 na GT3 pa 5 na GT2 (a ja, fail 4 spet:cry:).

0

Deli ta prispevek

Dajmo, za nas ta stare, naj kdo prebere kaj piše, da grem za datume šefu težit. Pol septembra bo že vse zabezecan.

0

Deli ta prispevek

17.09 - photoshop ne vidi

1.10 Vallelunga

15.10 donington

5.11 silvestone 

19.11 Okayama ki bo najbrž odpadla

3.12 Daytona

17.12 Sebring 

2 klase : GT3 Audi,Porsche,Ferrrari, GT4 : Porsche , Ginneta  in Masserati ...

Kolk sem kiksnil ? :D

1

Deli ta prispevek

Hvala lepa :D  Kje je Mkvarn :oops: (že jamramo pri Dizel teamu). 

0

Deli ta prispevek

Dve klasi za 10+, ki nas bo vozilo. Mislim da to ni pametna ideja.
Mogoče se obnese, če se glede na progo postavi posamezna klasa (npr. silverstone + gt3).
Je pa res da je potrebno potem narediti dva skina ... :roll:

0

Deli ta prispevek

Pred 1 uro , edgeslo je napisal:

17.09 - photoshop ne vidi

1.10 Vallelunga

15.10 donington

5.11 silvestone 

3.12 Daytona

17.12 Sebring 

2 klase : GT3 Audi,Porsche,Ferrrari, GT4 : Porsche , Ginneta  in Masserati ...

Kolk sem kiksnil ? :D

Prva proga se mi zdi da piše Jerez.

0

Deli ta prispevek

Sem mislil, da bolje obvladam PS. Sem malo iz forme :) Sicer si pa zedel v nulo, @edgeslo:

neki.thumb.png.6d55e56085bbf0136f527477153f13bd.png

0

Deli ta prispevek

LMGTE, če lahko še kaj predlagamo.

Bo pri Dizlu Corvetta končno v garaži. Samo da sovoznika tega še ne vesta :DD.

Uredil - mancSLO
0

Deli ta prispevek

jah, nekak bo treba mal vec resnih dirkacev met, da ne bo res 7vs7. Prijavnine ne bo, bo pa kksna nagrada za bolj resne udelezence.... Ce se kdo spomne kko bi cim vec folka mel pa lah predlaga....

mclaren bo morda namesto firrarija, ampak kokr vidm na core je OP?

ste pa kr ugotovil ja... Citrji. :P no, ne veste pa kok bo fuel usage, tirewear, in kok dolgo se bomo mogl podit na dirkah... (sj tut sam se nism tocno zracunal kj bi blo najbl zanimiv...) :P Bo pa sigurno tako naštimano da se 2x srečajo te  2 klase na progi med sabo, da popestrijo zadevo. 

Uredil - PEK
0

Deli ta prispevek

marjan kj ti bo corvetta ce bo zadn krog guma pocla :)

Uredil - PEK
2

Deli ta prispevek

Pred 2 urama , edgeslo je napisal:

Ja, če @Mitja Bonča upravičeno (kolkor sem zdaj bral assetto corsa topic) ne bo nadaljeval z delom in nam posadil par dreves, jo bo kakšna proga zamenjala... Škoda ker bi sedla ta proga, ampak če so japanci k****, so pač k****. 

0

Deli ta prispevek

Prvenstvo bi moralo biti tako, da bi privabili nove/stare člane. Na način ready to race.
Sam bi predlagal GT3 prvenstvo s fiksnim setupom.

Zadeva bi potekala tako, da bi na prvi dirki vsi vozili Lamba, setup posreduje ekipa Snitih skir in je fiksen za vse.
Objavljen najkasneje en teden pred dirko.

Na drugi dirki vozimo Audija in setup priskrbi ekipa SRT, na tretji Mclarna setup priskrbi Dizel, na četrti Ferrari setup priskrbi Rumenilo itd.
Dirk lahko naredimo toliko da odvozimo vse GT3 avtomobile. 
Malce bi bil problem glede skinov, sploh če bo glavni sponzor?

Sam bi najraje videl uradne proge, ker se dejansko pozna da so bolje narejene (še posebej preko FFB).

Glede BOP bi naredil tako, da bi prvi trije v prvenstvu vozili hard gume, saj ne vpliva toliko na končno hitrost kot balast.
Še vseeno se pa pozna na zaviranju in apex speedu.

Obrabo  gum bi postavil na 100%, porabo bencina bi pa sproti prilagajal tako, da bi bilo ravno na meji med postankom in lift and coast tehniko. :D 

Na kvalifikacijah bi prvim trem podelili 3,2 in 1 točko, vrstni red na štaru pa obrnili za prvih 8 (osmi štarta kot prvi, prvi štarta kot osmi) 8)

Vreme bi postavil kot fiksno z variacijo proge +4% (začnemo s 96% gripa z dovolj krogi pridemo na 100%)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Druga ideja bi pa bila da vozimo ekipno endurance prvenstvo. Dirka bi bila dolga 144 min.
Ekipa bi bila sestavljena iz treh dirkačev, od katerih bi si vsak izbral svojo klaso (LMP1,GT3,GT4).
Zmagala bi ekipa, ki bi imela največje število krogov v najkrajšem času.
Problem mankajočih članov na dirki bi lahko rešili tako, da se upošteva najpočasnejši čas klase -1 krog.
Možno bi bilo tudi točkovanje posameznikov in sicer tako da bi moral na vsaki dirki voziti drugo klaso.
V tem primeru bi potrebovali 3,6 ali 9 dirk. :) 

1

Deli ta prispevek

Jaz bi se držal recepta "Keep it simple stupid".

Osebno mi multi class serije nikoli niso biel všeč, ampak to je osebna preferenca. Objektivno pa nas je definitivno premalo za kej takega. Za multi class ne rabiš 14 voznikov ampak 20 ali 30. Podobno se mi zdi kakršna koli "team" varianta. Prepričan sem, da bo prvenstvo razpadlo pred polovico. Želje so eno, realnost pa druga. Premalo nas je.

Jaz bi se držal dirke okoli 45+ minut, single class, mogoče celo single make. 

Kaj pa open wheel varianta ? Je kakšen avto, ki je bolj preprost od nekega F1 ? Kakšen skip barber ali kej podobnega ? Ne vem, če obstaja kakšen dober mod za AC. Kdo ve ?

@PEK: JE kakšna možnost, da če ne bo Okayame damo Outlon Park

Uredil - markop
1

Deli ta prispevek

Hijackamo tuje prvenstvo k ma sick nagrade pa je že vse organiziran :DD

Drgač pa Alenova ideja#1

Uredil - 123
0

Deli ta prispevek

Zdravo,

strinjam se z keep it simple idejo. Dopadlo se m ie tudi to da se vozi s stock setupom (ali setupom, ki je objavljen prej (nimam toliko casa in znanja da bi lahko iskal perfekcije nastavitev)). 

Sem pa tudi za kake open wheelerje ali GT 3, samo da leti :)

0

Deli ta prispevek

Multiclass bi deloval v primeru, da bi se nas nabralo dovolj. Ampak tudi če je v prvenstvo prijavljenih 100 voznikov jih po dveh dirkah ostane zgolj 10. Takšna je pač realnost slovenske scene.

0

Deli ta prispevek

Sem že parkrat omenil, varovalka je edina, naredti je treba OK prevestvo, da nas je vsaj 25 do 30 vozi , nato pobrat od vsakega vsaj 30 do 50eur, ko se konča se ta denar vrne, v primeru da nekdo vozi od 10 drik recimo le 3, dobi pač nazaj kolikor je vozil, kar keša osatne gre za sloR nori pijanski piknik, če pa ima kdo utemeljen, da je ne vem kaj narobe, (bolan bla bla), se mu pa nekak vrne denar, mislim vrne se mu, ampak bolj počasi...treba mal keš obrnt...

Kje je keč, bilo bi 90% folka, ker smo vsi za vsakih 5eur razočar če jih vržemo v tri dni, in JA, na koncu če bo ne vem folk ostal, bo vsaj 25 do 30 folka, in da reč rata res NORO, še prispevam sam sponzorski material od iR tekmovanja (ga je skor 450e batu), prej ne, vseen pozabil nism in ne bom nikoli.

Za moje pojme, ka se resnosti tiče je sm keš v igri,boste vidl kak bomo VSI resni!

0

Deli ta prispevek