Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
play

Thrustmaster Volani

Recommended Posts

play    516

Seveda za šefa bolja cena! [ok]

Deli ta prispevek

play    516

Kaj vse lahk tkoj dobim:

• 8 x Thrustmaster T300RS  
  • 6 x Thrustmaster T300 GTE 
  • 70 x Thrustmaster TH8A shifter 
  • 9 x Thrustmaster F458 spider 
  • 5 x Thrustmaster TX Xbox one 
  • 12 x Thrustmaster T80 official ps4 Licensed 
  • 10 x Thrustmaster T100 FFB 
  • 4 x Thrustmaster F1 wheel 

Deli ta prispevek

zokid    787

pa pismo kje si prej bil ko sem jaz rabil menjač cccccccccccccccc, a sada je prepozno je naročen od špancev, naslednji teden naj bi bil pri meni 

Deli ta prispevek

play    516

Imam občutek da nekak vsi v celi evropi dobijo nekak enako robo, tale TH dela včasih mal zmede glede dodatkov itd...

• Downvote 1

Deli ta prispevek

play    516

Kmalu bodo na prodaj, čisto nove TH 500 stoplake, cena 99E KOS 24 mesečna garancija!

Tole za 99E KOS

031-434-225 Damjan ali info@playgame.si Seveda možne emnajve za ps3 konzolo, igre, xbox 360 itd...

Deli ta prispevek

play    516

PRODAJA SE PONOVNO TH 500 RS VOLAN, praktično nov, za sabo nima niti 20h delovanja, račun garancija, garancije je še cca 18 mesecev, info na 031-434-225 Damjan

Cena 360eur, možne menjave za g25, g26, df pro, ali ps3, xbox 360 igralne konzole!

Deli ta prispevek

DDF1    172

Odlično, sem ga že naročil pri tebi :)

Deli ta prispevek

play    516

Hvala gre jutr dalje!

500 rs rabljen in menjalnik rabljen oboje prodano, rok dobave za nov volan 3 dni, menjalniki novi še na zalogi, dobava 1 dan, lp Damjan 031-434-225

Deli ta prispevek

play    516

TH žvau, ponovno sprejemam prednaročila, če si kdo hoče zlomit roko, sem pravi naslov:)

Prednaročila na 031-434-225 Damjan ali info@playgame.si

10996047_885570178154251_626642330123145

• Upvote 1

Deli ta prispevek

DDF1    172

Menjalnik sem ravnokar probal (čeprav bolan) in lahko rečem samo da je top zadeva. To bi celo imel v avtu :)

Deli ta prispevek

play    516

Ma jaz sm mojga 2let straga proodal, kaj mi je žal ajme, k ga ni pr hiši, ma ne, ti menjalniki so res vredni vsakega evra, ne da ga hvalim, ampak kaj čem, meni osebno je fenomenalen, +++ da je tako trpežen itd...

• Upvote 1

Deli ta prispevek

silicijeva dolina    1 110

Jaz bi ga fuuuul mel. Venomer gledam posnetke, berem mnenja in še nisem naletel na negativen odziv. 

Deli ta prispevek

PEK    2 075

Ta menjalnik je bil res eden boljših nakupov kar sem jih naredil za simracing. Sploh si ne predstavlam spilat starih avtov brez tega menjalnika,.. dobil pa za 60e hehe :D

• Upvote 1

Deli ta prispevek

skopusnik    1 289

Play, če boš mel kakšnega svojega se priporočam za vikend test :)

Deli ta prispevek

play    516

Ja v pon naročma, pomoje 5kosov, dobim sredo ali do petka, poštnina če se nakaže je 2e, če pošljem na dokup pa 4,5e,.

Deli ta prispevek

silicijeva dolina    1 110

Torej,če imam G27 mi bo ta volan lepo deloval z njim na PC-ju, kako pa je z PS3 in GT6 igro? Če imam omenjen volan in ta menjalnik mi v GT6 ta kombinacija ne bo delovala,ali pač? 

Deli ta prispevek

play    516

Menjalnik ej an usb, gre na pc usb, ali na ps3,ps4 usb, ne vem pa ali bo 100% delovalo g25 volan in menjalnik na konzoli, na cp-ju 100% bo, za konzolo pa ne vem, sem pa skor 90% da ja, ker pač ima svoj usb port, ni mi pa ajsno kako bo podpora sklopke g25 in menjalnika šla skupaj, nism 100% da bo reč na konzoli delala!

Deli ta prispevek

Matjaž Murn    3 075

TH8A deluje tudi na PS4, TH8RS deluje pa samo na PS3. Oba delujeta na PC.

Deli ta prispevek

Sign in to follow this  
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik