Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
play

GHD

Recommended Posts

Kaj se je pol zgodil z 3.jo vožnjo? Ko se je BMW zabil sm šel domov. Je bla odpovedana al so pol pelal?

Deli ta prispevek

Odpovedana, bojda zaradi preveč poškodovane ograje. Smo se pa načakal tole zadnjo vožnjo :)

Deli ta prispevek

Sem bil včeraj na dirki.

No ja, se mi je zdelo, da je blo veliko formul pa prototipov, več kot ostala leta. Je pa bilo definitivno manj gledalcev. Kriza ali pa to, da so organizacijo letos baje imeli nekdo drugi. Skratka fajn za zabit cajt v nedeljo.

Deli ta prispevek

Predraga vstopnina. Organiziral je pa AŠ2005 (zveza).

Deli ta prispevek

Vstopnina je bila 15€. Za odrasle, za ta majhne pa nič. Je in ni dost, odvisno kako to gledaš, Koliko pa je kaj vstopnina drugod?

Deli ta prispevek

Gorjanci bo 8€ sobota, 10€ nedelja (15€ oba dneva skupaj). Lučine mislim da je bilo isto.

Sej baje je bila letos zadnjič dirka v Ilirski.

Deli ta prispevek

Bil lani na Gorjancih, za 10€ se splača it. Plac je bil kar dobro urejen, pa tud za pijačo/hrano je poskrbljeno.

Glede samih voženj pa je to bolj tko, večinoma penzonisti(45+ let), tako da ni baš zanimivo za gledat. Verjetno je čist druga zgodba na kaki italijanski dirki ampak če si blizu GHD dirke se zihr splača it gledat. ;)

Deli ta prispevek

Joco boš letos tudi?

No ja, tudi tisti 50+let znajo letet ;) Sploh še kak Felix Pailer pride z 600+KM lancio :D

Pa tud mlajših je kar nekaj, vendar ponavadi v šibkejših avtih. So pa ravno tako zanimivi (če ne še bolj), ko zvijajo tiste yugote pa swifte po ovinkih :)

Deli ta prispevek

To soboto je Spidvej Grand Prix v Krškem, tako da mislim da GHD ne...

Deli ta prispevek

Ja vem, sej bi šel sam kaj pa vem...ni nič posebnega če sem iskren. Pa verjetno bo treba še mačka pozdravit po GP-ju :D

Deli ta prispevek

Joco, sem mislu, da greš gledat spidvej... ;)

Jaz bom spet delal na Gorjancih (no, sej sem tut v Bistrci...), po vsej verjetnosti spet v Koroški vasi.

Dej Joco prlet, da se vsaj spoznamo, če si že tam blizu. Boš pa še tam kkšen pir spil. Sej veš...klin se s klinom....;)

Miha pa itak vem, da pride. Play, kaj pa ti, prideš? Seveda vabljeni tudi vsi ostali!

Deli ta prispevek

Bom videl če se mi bo luštlo vstat v nedeljo...nekam sm zaposlen zadnje dni.

Ale, tole klin na klin pa si poglej tukaj ja, preverjena metoda :D

Povezava!

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Hm...švoh zgleda letošnja lista prijav za GHD Gorjanci... KLIK [Joj]

Deli ta prispevek

Pa še kakšen ne bo prišel in bo okol 60 komadov. Boš vsaj hitro doma :D

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Upam...ni pa nujno. Sej veš kako je, par se jih razbije, kkšen spusti olje po progi, pa je hitro 6-7 popoldne.

Deli ta prispevek