Skoči na vsebino
mAxL

Assetto Corsa

Recommended Posts

play    515

U bankine bodo čist detaljne, to je meni osebno čisti fetiš, prou lepo je narjena, grafika se mi zdi, da iz slike v sliko dost bolja, še fiziko, pa bo tole topšit.

Deli ta prispevek

mAxL    1 137

Tole bo za moje pojme evropski iRacing (+ evropski avti + normalen retail cenik) [wub]

• Upvote 1

Deli ta prispevek

PEK    2 075

Tole bo supr ja, samo upam da bo folka dost več kot v nkpro, ker tisto je blo porazno.

Deli ta prispevek

Matjaž Murn    3 075

Se strinjam z mAxLom - tole bo definitvno ena boljših simulacij. Fizika v netKarPro je bila vrhunska, grafiko so pa sedaj očitno tudi poštimal in je videt na vrhunskem nivoju. Malce me skrbi, da bo na začetku bolj malo prog, ker skeniranje vzame precej časa - vsaj pri iRacingu zgleda tako, k se dost obirajo s tem... Upam, da bojo pri Kunosu kej hitrejši...

Če bo dost folka, potem definitivno presedlam iz iRacinga na AC...

Deli ta prispevek

edgeslo    487

Odvisno je kolk in kakšen folk bo gor.... če jih bo dost pa sami crash-erji potem đabe. Kakor po eni strani sovražim iRating in SafetyRating v iRacingu je po drugi strani špica ker crash-erji ostanejo v rookie in imaš ko prideš čez več ali manj mir pred njimi :D

Deli ta prispevek

mAxL    1 137

Narediš sloracing dirko/prvenstvo, pa je problem rešen.

Jebeš public serverje...še niti 1x nisem vozil na njih kake dirke v RACE 07 seriji.

Deli ta prispevek

Matjaž Murn    3 075

To že, sam to pomeni eno dirko na 14 dni. Meni je pri iRacingu lih to všeč, da greš lahko pelat kadarkoli pa nimaš nobene bojazni v vsakem ovinku, da te bo nekdo spravu s ceste... V tem vidim eno največjih prednosti iRacinga in zarad tega mi ni tok težko dajat teh $$ za naročnino ...

Deli ta prispevek

PEK    2 075

Mene pa lih ta SR zjebe. Folk se vozi okol za nabiranje SRja za licence in ko prideš do njega se ti umakne. Bi ga najraj vn zrinu.

Deli ta prispevek

PEK    2 075

top shit! :D

Deli ta prispevek

Gapi    113

pCARS what? :D

Sicer pa se samo bojim, da ne bo prevelike poplave napol narejenih modov in prog, kot je primer pri rF in ostalih.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

play    515

Lepota!!!

Deli ta prispevek

edgeslo    487

Mene pa lih ta SR zjebe. Folk se vozi okol za nabiranje SRja za licence in ko prideš do njega se ti umakne. Bi ga najraj vn zrinu.

Tega jaz še nisem doživel da bi se mi kdo umikal :D Nebi pa bilo slabo če bi se mi :P

Deli ta prispevek

PEK    2 075

Saj je ze dolgo povedano da bojo Hitstoric F1 tudi notri. :) GPL days. [it]

Tole je zame najbolj pričakovan sim letošnjega leta.

• Upvote 3

Deli ta prispevek

PEK    2 075
415446_424968170862840_305504559475869_1596263_608883150_o.jpg
  • Upvote 4

Deli ta prispevek