Skoči na vsebino
mAxL

Assetto Corsa

Recommended Posts

Napisano (urejeno)

tole bo v jesenskem DLCju

* 1962 250 GTO
* 1967 330 P4
* 1967 312/67
* 1984 288 GTO
* 2004 F2004
* 2017 812 Superfast

+

letošnji F1 (15.39% glasov)

Uredil - Primzzy

Deli ta prispevek

:dodgy:

Deli ta prispevek

On 11. 7. 2017 at 0:00, Primzzy je napisal:

tole bo v jesenskem DLCju

* 1962 250 GTO
* 1967 330 P4
* 1967 312/67
* 1984 288 GTO
* 2004 F2004
* 2017 812 Superfast

+

letošnji F1 (15.39% glasov)

No ja, škoda da ni 512 coda lunga, bi bil vsaj kak duel s Porsche 917K :(

Deli ta prispevek

Jaz bi raje videl še kakšno skenirano dirkališče. Avtov je že dovolj za moje pojme.

• Upvote 3

Deli ta prispevek

Definitivno. S temi avti je že malo smešno. Še Yugo 60 jim manjka. To bi mogoče še kupil.

Naj steze naredijo raje. Da ne govorim o drugih izboljšavah sim.

• Upvote 4

Deli ta prispevek

Mene tud to moti, da ni novih stez. Sej mod proge so ok, a se težko primerjajo s Kunos standardi.

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Sedaj po zeloo dolgem času odpeljal cca 8 dirk na public serverju z Mazda MX-5 in lahko rečem, da še imam tisti občutek za volan :D Venomer med top 3. Sem bil kar začuden, da lahko na public serverju odpeljemo toliko čistih dirk. No, saj so bili dotiki ampak ne tisti za nalašč.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Mogoče ti pa tipkovnica bolj sede :DD.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Ja a nisi vse prodal zadnjič, ko se ti je sim scena zamerila.

Deli ta prispevek

pred 16 minutami, mancSLO je napisal:

Ja a nisi vse prodal zadnjič, ko se ti je sim scena zamerila.

Zgleda, da nisi prebral moje življenjske izpovedi. Ne, @mancSLO, nisem prodal sim opreme, ker sta mi sin in žena svetovala, da naj ne prodajam nekaj kar sem si vedno zelo želel. In, ko mi čas dopušča se še malce usedem za volan in to sem tudi danes storil, ker nisem imel na sporedu tekaškega treninga. 

• Upvote 3

Deli ta prispevek

Sem prebral. Imaš srečo, da sta te prepričala[ok].

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Sam tudi nimam časa, otroci, služba....in ko kdaj uspem odvozim nekaj krogov, je pravi balzam.

• Upvote 3

Deli ta prispevek

Mitja, jaz lahko podam mnenje glede na IR verzijo, ki pa je kar stara. Naredil sem par krogov in jih morem kej več. Na prvo žogo pa super, mega. Z elevacijami se zdi vse OK, camberji tudi in tudi okolišnji obekti so lepo narejeni. Bravo, ni kej. Bravo & hvala pravzaprav. 

Deli ta prispevek

A lahko nekdo prosim naredi kratek replay od T1 do T3? Rad bi primerjal elevacijo v T2, v primerjavi z verzijama iz Automobiliste in rF2. AC pa nimam na disku. Placa tud ne :D

• Upvote 1
  • Downvote 2

Deli ta prispevek

5 hours ago, 57X said:

A lahko nekdo prosim naredi kratek replay od T1 do T3? Rad bi primerjal elevacijo v T2, v primerjavi z verzijama iz Automobiliste in rF2. AC pa nimam na disku. Placa tud ne :D

LOL, ti pa si as! To boš primerjal mojo verzijo z ščišem, (sori izrazu) drekom iz Avtomobiliste in rF2? S tistim, ki kao spominja na Okayamo?  Brez besed,.. nebi rekel, da bi primerjal z iRacingom, ali z pravim onboard posnetkom iz RL! Res ste hvaležni.

Pa da nimaš placa na disku? To se je bolj za vprašat. Ti povem, koliko robe mam samo za Okayamo, ker že tako neki javkaš? 50GB samo za to da se lahko ti sedaj neki kurčiš. Pa daj si revež kupi en disk, al pa zberemo dnar zate.

Jooo, kva me taki kot si ti razpizdijo, sploh veš kolk truda in časa sem vložil? Tipično slovensko, itak.

PS: aja, pa prosim, da si jo NE snameš dol, ker je itak brez veze. Boš to storil zame? Ker si jo ne zaslužiš sploh!

Uredil - Mitja Bonča
  • Downvote 5

Deli ta prispevek