• advertisement_alt
    • advertisement_alt
    • advertisement_alt
mAxL

Assetto Corsa

6 653 prispevkov v tej temi

Simulacije so kot babe. Drago kot hudič, pa sam ob živce spravla.

2

Deli ta prispevek

Kdaj so ble na public serverjih se dobre in fer dirke? Ce ze, so bile to zgolj nakljucja...

0

Deli ta prispevek

Zadnje čase malo skačem po random serverjih, včeraj Porš GT4 in Cup car/Magione (top combo), zakon dirke. Samo netcoda je še zmeraj švoh, nekateri plavajo naprej/nazaj. Kontakti so pa kot bumber cars, kot da moj avto ne absorbira nič energije. Pa zvoki trkov tudi že postajajo mal sramotno smešni :D 

0

Deli ta prispevek

Pred 3 urami , gojzer je napisal:

5x start, 5x me en kreten potisne, nabije zadaj, ali ga odbije v mene.....niti ene dirke se več ne da odpeljat normalno. Očitno samo še testiranje avtov v Practice mod lahko voziš normalno in nabijaš svoje čase. Jeb..u mat.r kak me to razpizdi. Pa brez bilo kakih kazni... Če ne mislijo to kako porihtat še ta accaunt prodam in zaključim s temi bedastočami....res žalostno, konc koncev niti ni poceni ta hec. Za practice pa tako lahko travniško verzijo nabijaš in te boli k. Dirkat se tako več ne da. 

Glej,da greš na server kjer uporabljajo minorating(MR-a,b ,c,n).Saj se tud tam dobijo par nerodnih al pa par sen in šumaherjev,ma po par vožnjah se mal spozna ljudi in njihov stil voznje oz.oni tvojga..Velikokrat se zgodi,da se zabijeta le 2,3 na prvih ovinkih.

ok jst tud vozim po 22ih ,kjer gre mularija že spat(saj ne mislim na vse,ma večinoma bi radi prhiteli 10 avtov na štartu hehe

0

Deli ta prispevek

10 hours ago, Matjaž Murn said:

Kdaj so ble na public serverjih se dobre in fer dirke? Ce ze, so bile to zgolj nakljucja...

zdej je že na RD AC club-u cel kaos. Smo vozil Miha, Marjan in js zadnjič Monzo/911 gt3 cup in je blo skor slabš kot na publicu. Vsak dotik je cel kaos, folk pa nobene kulture. Učeri smo na AMS vozil Mini-je na Brands Hatch Indy. 30 folka, 90 krogov. Js nism vidu ene nesreče, razen, če se je kdo sam izločil v pesek. Pa je blo nemalokrat "3 wide, keep your line", pa je blo vedno ok. Se pozna tud na profilu populacije, da je Assetto Corsa globoko zaplavala v mainstream :)

0

Deli ta prispevek

Na zadnjih 10. dirkah, ki sem jih odvozil na MR serverjih, nisem imel nobenih problemov. Čiste in fer dirke. Pa večinoma se nisem kvalificirali.

0

Deli ta prispevek

Tud jst nimam takih izkusenj na vecini MR serverjev..

0

Deli ta prispevek

AC 2.0 hype ?

0

Deli ta prispevek

:o

Sem mislil pizdit kaj sploh še lepiš linke od tega debila PRC, k itak že vsi vemo, da zmer samo drek meša.

Potem sem šel pa prebrat. Ja, tole je krepko čez meje dobrega okusa. Jaz sem se iz svojih napak nauču, upam da se bojo tut pri Kunosu.

0

Deli ta prispevek

Res kreten

0

Deli ta prispevek

Stefana sem občudoval . Sploh zaradi njegovih streamov , razlag in dostopnosti . Z temi izjavami pa ni pridobil veliko simpatij .  Upam da obstaja več zgodbe pred tem kar je napisano , kar bi vsaj malo omililo njegov izpad . Se pa v vsakem primeru oseba kot je Stefano ne bi smela spustiti na tak nivo .  Sej že osnovnošolci vejo da se nima smisla kregati na spletu , ker nihče ne mora zmagati .

Ded je pač napačno tableto vzel [ok]

1

Deli ta prispevek

Ali sem prav razumel, da vam ob izhodu iz serverja ponudi save replay. Meni ga ne in moram v mapi "replay" cr datoteki ime spremeniti, da rpl potem v igri vidim?

0

Deli ta prispevek

Rezultate ti pokaže?

0

Deli ta prispevek

@mancSLO, ko greš ven iz špila in ti pokaže rezultate, imaš desno zgoraj Save Replay

1MIVIEl.png

0

Deli ta prispevek

Ko grem iz serverja, mi pokaže eventuelni fastest lap in  me "prestavi" v multiplayer meni. Iz igre pa bom preveril, hvala. Čene bo pa treba malo verify zagnat...

0

Deli ta prispevek

No ja, mislil sem iz serverja. Samo moraš najprej kakšen krog odpeljat, da ti tole pokaže. Sem prej probal it samo na server in nazaj dol in ne pokaže rezultatov, če ne odpelješ vsaj enega kroga.

0

Deli ta prispevek

Fajn se bojo mogl potrudit pri Kunosu, da jim dam še kak dnar. Ker bongl je tale kasiljo. #deserves #bitchslap

Btw sm mislu, da sm js blentav, ker po nakupu AMS nikakor ne najdem več veselja v AC. Očitno nisem sam v tej umobolnici. Enostavno ni naravna. Moraš se naučit principa njene fizike, da lahko uspešno voziš. V AMS je bla moja prva reakcija (pardon za francoščino): "pi***, pa to je kot v avtu" :D

2

Deli ta prispevek

Totalno off-topic, warning, ampak za nasmejat se pa je (mogoce je bilo ze objavljeno, ker je posnetek star):

4

Deli ta prispevek

Zmaga!! Texture DLC!! :D 

0

Deli ta prispevek

Pred 6 urami , 57X je napisal:

Fajn se bojo mogl potrudit pri Kunosu, da jim dam še kak dnar. Ker bongl je tale kasiljo. #deserves #bitchslap

Btw sm mislu, da sm js blentav, ker po nakupu AMS nikakor ne najdem več veselja v AC. Očitno nisem sam v tej umobolnici. Enostavno ni naravna. Moraš se naučit principa njene fizike, da lahko uspešno voziš. V AMS je bla moja prva reakcija (pardon za francoščino): "pi***, pa to je kot v avtu" :D

Jaz bi takole rekel. AC smo kar nekaj prefurali, AMS pa je pozitivno presenetil tudi mene. Seveda je pa sedaj zoprno tu na slo-racing kak AMS event izvesti, ker nas je premalo. Pa tudi, da je AC čisto sfalen na enkrat, ne morem reči. Morda čez čas. Če je kak AMS demo ga pa res vsem priporočam vsaj za probati. 

Uredil - mancSLO
0

Deli ta prispevek

No, da ne bova totalno zasmetila AC teme, bom samo napisal, da kr lepo kupte AMS :) Nima smisla met opreme za +1k, če je pol cel zaplet dat €40 za hud software ;)

0

Deli ta prispevek

Pred 8 urami , Matjaž Murn je napisal:

No ja, mislil sem iz serverja. Samo moraš najprej kakšen krog odpeljat, da ti tole pokaže. Sem prej probal it samo na server in nazaj dol in ne pokaže rezultatov, če ne odpelješ vsaj enega kroga.

Sem odpeljal, pa mi ob izhodu iz serverja pokaže samo message new personal best. Tudi po verify. Čas je za ponovno namestitev. Samo spet volan nastavljat pa to :(.

0

Deli ta prispevek

@mancSLO poglej pod options > general > če imaš obkljukano "Display compact result screen after session" Mislim, da je to to :D

1

Deli ta prispevek

A jej, je že prepozno. Sem pa vsaj kak mb sprostil na disku...

0

Deli ta prispevek