Skoči na vsebino
mAxL

Splošna debata - iRacing

Recommended Posts

igi    53

Kokr sem bral v AutoSimSportu obraba in segevane gum še nista vdelana. Mitja lahko to potrdiš, je res?

Deli ta prispevek

Mitja Bonča    635

Segrevanje gum je ŽE vključeno, kar se pa tiče obrabe, mi pa še ni najbolj jasno. Pri pontiacu ti lahko poči guma zaradi obrabe (premočno zaviranje), kar se je tudi meni že zgodilo, pri drugih avtih pa ne vem. Ampak, nikjer pa ne vidiš obrabe gume! To morajo še urediti!

Deli ta prispevek

Blaz    5

iRacing goes Formula1

Mario Andretti drives the Lotus 79 to victory in the car’s competition debut at the 1978 Belgian Grand Prix at Zolder. iRacing’s production of the Lotus 79 model began with the scanning of vintage racer Joel Finn’s Lotus 79.

Andretti%20Wins%20Belgian%20GP%20in%20Lotus%2079%20Debut%20-%20396x177%20LoRes.jpg

Lotus%2079%20-%20Scan%201%20-%20396x177.jpg

Deli ta prispevek

Mitja Bonča    635

[owje]icon_ok.gif

Kateri zakon! Ta avto bo res sekal! Samo nikjer nisme zasledil kdaj naj bi bil na voljo! Ti?

Deli ta prispevek

play    515

no no no, smo že tam ko me do nabave prepriča samo še tale bolid.... :mrgreen: :mrgreen:

Deli ta prispevek

Emilo    1

Vaaa zdaj so se mi prav zarosile oči... Spomnim se ko sem bil še pokauc in sem imel igračo tega Lotusa [wub] Najbrž ne rabim omenjat, da mi je bila ena ljubših!

Deli ta prispevek

Mitja Bonča    635

Upam da iRacing crew res dobro opravi svoje delo, in da nas ne razočara z fiziko dirkalnika. V to skorajda ne dvomim, saj je recimo mod F1 1979 za rFactor bil kar precej daleč od resničnega. Fizika ni upoštevala ground efekta pri vseh dirkalnikih. Tudi sama vožnja je bila bolj kot da bi se po ledu vozil, ampak še vedno daleč boljša od vseh ostalih modov openwheeler-jev (vsi so dobesedno prilepljeni)

Res je da bo treba kar nekaj časa počakati do izida Lotusa, ampka bomo že! Ta čas bomo pač zapolnili z kakšno drugo simulacijo pa malo z šolskimi obveznostimi!

219_d3c93cabf9e17a57e8b356dfe8cf32e1

219_819c06f401974d288c0c59eba040bc2f

219_8d1678fefb377742b6f874ff40db3178

Deli ta prispevek

PEK    2 075

Ko pa tole pride pa tut jst kupim [smoke]

Deli ta prispevek

obes    0

če pa pride še kaka evropska pista... pa še celo jaz kupim [ok]

pa še s paypalom če bi se dalo plačati [buzara]

sej s časom mislim da bo [champ]

Deli ta prispevek

Blaz    5

Sebring

iRacing.com users can get their hands on a brand new American road course today as iRacing has added the Sebring International Raceway to their lineup of available tracks.

iracing.jpg

Deli ta prispevek

play    515

Lepa proga 8) Nekje vem da sm je vozil je res nora...se pa lepo pelje Radical, hudo lep modeliran asvalt, okoliš... 8)

Deli ta prispevek

Mitja Bonča    635

Končno čas tudi za iRacing... ta teden je Infineon IRL verzija, ampak zadnje čase se ne posvečam preveč temu odličnemu špilu, ampak...

End dan, en trening in Ena dirka v celem tednu in zanesljiva zmaga:) WR kroga je 1.47.9! LOL

(to so krogi u dirke)

219_58127380534b68a76af1c28dcb693af9

Deli ta prispevek

Blaz    5

Nascar

With the public launch out of the way, iRacing.com seems to be shifting their focus to adding more content to their online-based simulation. After announcing the Lotus 79 and Panoz Motorsport tracks, the team around Dave Kaemmer has now unveiled a project that most oval racing fans are waiting for.

1.jpg

Deli ta prispevek

Mitja Bonča    635

fak, šele sedaj sem opazil, da so tudi delujoče sence v iRacingu. Zgleda da imam jst to izklopljeno, oz. da držim na 85 fps. Hudo resnične proge.

Deli ta prispevek

play    515

Sm je res grafika asvalta tako fenomenalno lepo narejena in okoliš, zavorne sledi, ograje, nakine :shock:icon_eek.gif

Kakšne so pa kaj vse nastavitve v tem špilu, a se dobi akk demo itd?Vsaj mal neki.. :mrgreen:

Deli ta prispevek

PEK    2 075

Uf tole bom pa kmal sprobal. Mislim da se da zaston da ti nekdo posobi account, zdownloadas in probas offline... Vsaj tko mi je nekdo omenil im mislm da se bom kmal zmenu z njim za probo ;)

Deli ta prispevek

Mitja Bonča    635

Ja tako se da, če ti nekdo posobi nejgov email in pw. Drugače pa ne.

Glede nastavitev, navaden osebni avto jih skoraj nima, potem se pa stvari komplicirajo. Na formulah in podobnih dirkalnih avtih jih je polno. Samo meni so ene nastavitve čudne (so kao na klik in gredo v minus, malo čuno) So pa razponi nekaterih nastavitev zelo veliki. Nekatere imajo celo do 50 različnih stopenj.

Janko, ti kar probaj, ampak, čeprav ne razumem, kaj pa je dati tistih 15 eurov za eno probno, pa še en avtek si kupiš da dobiš malo feeling, pa še kakšno hudo progo (moj predlog, Road America ali Sebring pa Radical).

Deli ta prispevek

play    515

za 20usd dobiš eno progo in en avto? al vse posebaj kupuješ?

Deli ta prispevek

play    515

dej mi sm še reč kaj je pa tisto ko daš 100usd?

Deli ta prispevek