Skoči na vsebino
mAxL

Splošna debata - iRacing

Recommended Posts

Zaenkrat ni nič govora, vsaj uradno ne!

Ma sej ne rabiš toliko avtov, če to hočeš pole vozi rFactor!

Jaz sem recimo vozi gpl, no ga še sem pat tja, že 10 let, pa vozim v bistvu samo en avto! Bistvo je s kom in kje voziš, ne kaj! Vsaj pomoje!

Deli ta prispevek

Bistvo je s kom in kje voziš, ne kaj! Vsaj pomoje!

Točno to!

Ma čar mi je,da oz. meni, da so tisti avti, vozim rad tsite, ki jih poznam, pa vseen nima veze,sm da so dirke dobre,odlične vsi natančni in je prava zmaga!

Deli ta prispevek

Še vedno nism mel kej velik časa za vozit, kar sem pa vozu mi je pa precej všeč. Vozu sm sam pontiaca pa legends (druzga si tut nism kupu) ... en mesec mam plačano kej več pa ne vem, če bom naročal. Premal vozim, da bi se tako drago igral...

Evo pa še ena zanimivost ;)

Deli ta prispevek

Ja damage model je pa zanič! Vsaj v nekaterih primerih! Skippy (una majhna F2000 formulca) je krhka kot majhen jajček! Samo maaaalooo takneš ob kaj, it ti že fali pol avta! To je pretiravano za moje pojme! Saj o tem je dosti govora, pa upam da bodo odpravili! Ne samo vidne poškodbe, tudi samo voznost vozil! Kajsti ob takem trku ti avto že gre po svoje!

Drugače pa špona, je zakon špil!

Deli ta prispevek

BTW, če kdo rabi setupe, jih dobi TUKAJ, pod downloads!

Če kdo rabi kakšen določen setup naj pove, ok? [ok]

Deli ta prispevek

Najprej se je treba naučit vozit :P pol bomo setupe delal :)

Deli ta prispevek

Še vedno nism mel kej velik časa za vozit, kar sem pa vozu mi je pa precej všeč. Vozu sm sam pontiaca pa legends (druzga si tut nism kupu) ... en mesec mam plačano kej več pa ne vem, če bom naročal. Premal vozim, da bi se tako drago igral...

čaki, pa kaj, ko ga tako malo rukneš, je že vse narobe?Avto ni več to to?...men je to zanimivo, praksa pa drugo pomoje...

Deli ta prispevek

Dej si nabavi Radicala! Ti nebo žal sovda, ti povem! Za probat :)

Deli ta prispevek

čaki, pa kaj, ko ga tako malo rukneš, je že vse narobe?Avto ni več to to?...men je to zanimivo, praksa pa drugo pomoje...

Ma ne, na to kar se vidi na posnetku ni nič kaj posebnega! Sploh ne čutiš še nič, da si kaj poškodoval! Če pa malo bolj rukneš se pa sigurno čuti! kot v resnici! To niso GTR-ji kjer se lahko kar zaletavaš!

Probaj Skip barber - en dotik in si brez krilca - tko kot v resnici!

Špil te dobesedno pripravi do tega, da se SPLOH NE zaletavaš več, oziroma hočeš narediti vse da do trka nebi prišlo, ker ti bo 2x žal! Ostal boš brez voznega dirkalnika, in še ob iRank točke boš, ki pa si jih samo z garanjem priboriš nazaj!

Tako, da to je pa že bližje realnosti! Meni je pristop ušeč, nevem če je še kakemu izmed nas, ma useeno upam da je :) !

Deli ta prispevek

Pol še dosti bolje kot v Wtcc game 07, mislim še bolj realno...to je pol res za prave dirkače :shock: , škoda ker neb mogl met vsi tega špila, pa akcija...

Deli ta prispevek

Uradna novica:

26. avgusta 2008 bo iRacing uradno na voljo vsem! Preveri na domači spletni strani.

Po mnogo letih razvoja in beta testiranju, so se avtorji končno odločili da izdelek ponudijo širši množici ljubiteljev dirkanja pc simulacij!

Deli ta prispevek

Danes smo 26. avgusta in iRacing je uradno na voljo vsem!

Deli ta prispevek

Kaj to pomeni? Da jo lahko free "zdownlowdamo"? Pa kje si jo lahko dol potegnemo?

Deli ta prispevek

Sedaj je stran v pripravi, kjer bo 6 ur! Potem bo vse nared!

Še malo počakajte fantje! Ko bo nared za downloadanje, vas takoj obvestim kako in kaj!

Ne bo pa zastonj, osnovna verzija pač stane $20 (za mesec dni vozakanja).

Ni tko zlo poceni, ma za preizkusiti, pa spet ni tko zelo drago pomoje!

Deli ta prispevek

To bo sam dodatne noobe privedlo... :) Take k pojma nimajo pa majo gnar. Kaj pa ligaške dirke bo to kej kmal podpiral? Prej se mi niti ne zdi vredno probat...

Deli ta prispevek

Če ne morjo dat enega avta in vsaj pol proge zastonj ,tolk , da vidmo v čem se gre nej kar sami imajo ta špil , vagine škrte.

Deli ta prispevek

Evo, smo mal trenirali danes. Sem šeč eno dirko in zmagal! In to 16 sekund pred drugim, cela dirka je bila 30min in 7 sekund.

Za pokušino: časi krogov dirke:

219_a1d76351ee17d87377e4d043070b9b17

Malo zatem sem pa še skoraj naredu svetovni rekord, no še malo pa bo! To pa so najboljši časi doseženi na tej Summit Jefferson Course progi!

219_b159316ce43afa10141c71d7277d7999

Deli ta prispevek

Bravo! Sam zgleda da pa gume kr dobro drzijo vse tja do konca, sodeč po krogih, ki si jih na konc še lahko pelu... :o

Deli ta prispevek

Ja, ta ma kar vzdržljive gume, čeprav ti lahko tudi poči, vsaj pri Pontiacu mi je že ene parkrat!

Ma gume po moje še niso dodelane!

Drugače - špil je zakon!

Deli ta prispevek