Skoči na vsebino
mAxL

Splošna debata - iRacing

Recommended Posts

C7R sem rekel.... :evil:

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Probal Porsche-ja po dolgem času. Sem že čist pozabil kolk ta avto understera :D 

Deli ta prispevek

Bom kasneje prilepil zdravilo...

• Thanks 1

Deli ta prispevek

Sem snel setup od VRS :) Je boljš samo še vedno proti Ferrariju dost understera. Mal me j... tud ker je Ferrari dost bolj downforce avto kot pa Porsche. Je pa fun... pridem sigurno na kakšen practice in mogoče celo dirko...

Deli ta prispevek

Pripet je setup.

Je pa tako, da je ena izmed glavnih karakteristik tega avta lahek sprednji del. Posledično understeera. Glavni recpt za odpravo tega je uspešen trail braking. Najbolje, da si Motec ali kej podobnega usposobiš in opazuješ bremzanje skozi ovinek. Po začetnem brmezanju moraš bremzo popuščat vse do apex-a. Na apexu naj ti Motec kaže cca 10%, raje še malo manj.

Drugo kar je je break-bias. Proti koncu dirke lahko BB premakneš nazaj, ker je rezervoar spredaj in postaja prednji del lahek in zato prednje gume blokirajo. Klik na polovici dirke in še klik proti koncu.

Na mojem setupu lahko še povečaš prednji TOE (bolj negativen) in še malo zvišaš zadek.

P911 nikoli ne bo GTE :) Tisto je čisto drugi stil vožnje.

Monza 2017-S3 v1.sto

Deli ta prispevek

Vse to vem ,sam kaj ko okončine ne ubogajo glave :D

Thank's za set... bom probal najbrž že danes :)

Deli ta prispevek

Vem, da v bistvu veš. Motec pa res priporočam. Je čisto nekaj drugega, ko imaš dokaz da ne delaš prav in lahko spremljaš kako napreduješ. 

Deli ta prispevek

Evo, naredil včeraj par krogov. Ne vem kaj je top čas ampak sem se prebil do 1.51.2 z polnim tankom . Kolk soliden čas je to nimam pojma, sem pa videl da so nekateri peljali visokih 1.49 :dodgy:

Se pa ne morem nikakor odločit ali mi je zahtevan stil vožnje pri tem avtu cool ali mi gre na živce :) 

Deli ta prispevek