Skoči na vsebino
mAxL

Splošna debata - iRacing

Recommended Posts

edgeslo    487
Citat

Hi All, 

Sorry for my delayed response. I have been tied up in life outside of iRacing for the last 24 hours. 

I know it is just words but we do apologize for the issue with the 24 hour race. We became aware late in the week last week that there might be a software issue specific to the Le Mans track. When discussing our options we came to the conclusion that we really only had 2 options. Run the race in the hope that it was not a major issue or cancel the race and let you down by not being able to run in an event that may not have issues. So really not an ideal situation with either option and of course the issue was bigger than we had hoped. 

This is not a server or network issue. This is an issue specific to the track that as of this moment we still are not sure what it is. We have had a debugger attached to race servers that are running and we have not been able to get the issue to happen with those machines. 

I wish I had more information for you at this time but I don't. We will continue to look for the issue and when we get it fixed we will reschedule the event. Yes this is a crappy situation but we push very hard to try and deliver as much as we can to the service as quickly as we can. Sometimes we are going to push too hard and have errors happen. I am sorry again that the race did not go smoothly. 

Thanks for your understanding. 

Steve 

:dodgy:

Deli ta prispevek

mancSLO    1 529

Kot na road. Samo kreganje. 

Deli ta prispevek

markop    714

Eh. No. Na roadu ni samo kreganje. Kje si to prebral. Stvari delajo. Kot rečeno veliki eventi so problem.  Ves kako to gre... the vocal minority

Deli ta prispevek

mancSLO    1 529
Napisano (urejeno)

Kot praviš: IRating verjetno v ozadju. Nepotreben pritisk, ki ga plačujemo... 

Če nebi bilo Nascarja, me že zdavnaj nebi bilo več zraven.

Morda pa je na road drugače in se po zvočniku ne skiši WTF ob vsakem dotiku in kreganja po tem po zs., ipd.. 

Uredil - mancSLO
  • Upvote 1

Deli ta prispevek

silicijeva dolina    1 110
Pred 2 urama , Matjaž Murn je napisal:

Ne vem, nisem gledal. V skupnem seštevku vodita Scott Speed in Tanner Foust - oba z Beetlom.

EDIT:  @silicijeva dolina - ti si verjetno gledal FIA World RX. Beetle vozi pa v Red Bull Global RX. Zato ga nisi videl.

Ja,res je. Sicer ne gledam te serije redno, ampak danes sem ravno ujel in nisem videl hrošča, za to mi je bilo čudno. 

Deli ta prispevek

pred 16 minutami, mancSLO je napisal:

Kot praviš: IRating verjetno v ozadju. Nepotreben pritisk, ki ga plačujemo... 

Če nebi bilo Nascarja, me že zdavnaj nebi bilo več zraven.

Morda pa je na road drugače in se po zvočniku ne skiši WTF ob vsakem dotiku in kreganja po tem po zs., ipd.. 

Plačal za eno leto vnaprej in se ne dotaknem več. Razlog? iRating in budale, ki ne vedo kaj je kultura dirkanja.

Deli ta prispevek

markop    714

Ne se obremenjevat z iRatingom. Dirkaš na tvoj maximum. To ne pomeni, da delaš hotlape. Veliko je tle administracije rizika. Sam s sabo in proti drugim. Je pa res, da na IR trčiš na precej hudo konkurenco v primerjavi z drugimi dirkačinami. V povprečju govorim. Nočem vas zdaj pikat, vendar mogoče vozite prezahtevne avte ali serije.

• Upvote 2

Deli ta prispevek

2-Year renewal only $149.25
1-year renewal only $82.50
3-month renewal only $24.75
1-month renewal only $9.75

Deli ta prispevek

edgeslo    487
Napisano (urejeno)

Malo morgen :)

Cena z popustom je pravzaprav skoraj enaka kot jo oglašujejo v redni prodaji :)

Untitled.jpg

Uredil - edgeslo

Deli ta prispevek

markop    714
Napisano (urejeno)

Hehe, meni so se zmotili zgleda... Plačal... 68$. Davka niso obračunali in neki kredita se mi je nabralo od partecipacije.

Uredil - markop

Deli ta prispevek

edgeslo    487

Sej poglej na račun če imaš davek obračunan ali ne. Sam po moje so ti zaračunal 110-25% - krediti + davek...

Če pa so se zaj**** , edino pravilno :D

Deli ta prispevek

Patrik Flis    34

16114270_10211796394256118_2563393765795
Zdravo, a ma kdo od vas namen it letos? Js grem, ampak ne bi rad šu sam, moje kolege pa to ne zanima. Sej tam jih bom pol več poznal iz streamov, sam če grem z vlakom bo dolga pot pa bo dolgcajt.

Deli ta prispevek

vajtos    217

Dobil sem kodo za eno leto za novga uporabnika če bi kdo želel imeti. Naj piše ZS

Deli ta prispevek

vajtos    217
pred 33 minutami, vajtos je napisal:

Dobil sem kodo za eno leto za novga uporabnika če bi kdo želel imeti. Naj piše ZS

Koda oddana

• Upvote 1

Deli ta prispevek

edgeslo    487

Announcing our Featured Series of the Season. We will pick a road and an oval series each season and give them some extra attention – and add some credit prizes to the top drivers in each division.

Kicking things off on the oval series will be the NASCAR SK Modified Weekly Series.

On the road side we are going with the IMSA Sportscar Championship.

At the end of the season we will award the top three drivers in each division credits as follows:
1st – 25 credits
2nd – 15 credits
3rd – 10 credits

In addition to the credit prizes we will be promoting the series through social media and updates throughout the season

Deli ta prispevek

markop    714
Napisano (urejeno)

kkPkUa

Meh, ne dela link. V glavnem: https://ibb.co/kkPkUa

Kaj bi se kdo udeležil "6h of Glen" 5. ali 6. avgusta ? Nisem še 100%. Razmišlajm o GTE Ferrariju. Kaj pravite ? Ene 3~4 dirkači.

Uredil - markop

Deli ta prispevek

markop    714

Zakaj smo dobili dirt ? In zakaj prihaja rally cross ? In kaj je naslednje ?

This was data from our 2015 Survey: 

Dirt Oval - 3,027 26.34% 
Rally Cross - 2,937 25.56% 
Grand Prix Motorcycles - 362 3.15% 
Auto Cross - 648 5.64% 
Drag Racing - 675 5.87% 
Karting - 2,605 22.67% 
Off-Road - 1,238 10.77% 

Total 11,492 Responses 

Deli ta prispevek

edgeslo    487

Motorji? Sorry, sam ti so že total prtegnjeni :D